امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شواین اشتایگر:یونایتد میتواند قهرمان لیگ شود

باستین شواین اشتایگر، هافبک منچستریونایتد، معتقد است که تیم جدیدش کیفیت لازم برای قهرمانی در ‏رقابت های این فصل لیگ برتر را دارد.‏

شواین اشتایگر:یونایتد میتواند قهرمان لیگ شود 1

به گزارش "ورزش سه"، این ملی پوش آلمانی که در این تابستان از بایرن به منچستریونایتد پیوست، ‏اعتقاد دارد که شیاطین سرخ می توانند در این فصل رتبه بهتری از چهارمی فصل قبل کسب کنند.‏
او به اسکای اسپورت گفت:" اول از همه، فکر می کنم قهرمانی در لیگ برتر آسان باشد. اینجا تیم های ‏واقعا خوبی حضور دارند اما اگر در یک تیم، همه سخت تلاش کنند و به هم باور داشته باشند، فکر می ‏کنم از شانس قهرمانی برخوردار باشند. ‏
قهرمانی آسان نیست؛ این را می دانم. بقیه تیم و مربی هم این را می دانند. ما می دانیم که چه کارهایی می ‏توانیم انجام بدهیم. باید به خودمان اطمینان داشته باشیم و فکر می کنیم ماا این اطمینان را داریم اما باید ‏سخت تلاش کنیم.‏
دو فصل قبل منچستریونایتد هفتم شد و فصل گذشته، چهارم. به یاد دارم که بعد از هفته دهم، 13 امتیاز ‏کسب کرده بوند اما از آن زمان، آنها فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند؛ بنابراین فکر می کنم این شانس را ‏داریم که به قهرمانی نزدیک تر شویم."‏‎ ‎
شواینی که بعد از 17 سال از بایرن جدا شد، در مورد تصمیمش برای تغییر باشگاه هم گفت:" من به دنبال ‏این چالش در زندگی ام بودم. من در مونیخ به همه جام ها رسیدم و دوران فوق العاده ای در آنجا داشتم. ما ‏به موفقیت های بزرگی رسیدیم، سه گانه را بردیم و با تیم ملی قهرمانی جام جهانی شدم و اکنون آماده ‏تغییر بودم.‏
در سال 2020، می توانستم به یک باشگاه دیگر بروم اما آماده نبودم. می خواستم ابتدا با بایرن قهرمان ‏چمپیونزلیگ شوم."‏
شواینی در چند فصل اخیر با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بود اما اعلام کرد اکنون از نظر بدنی ‏در شرایط بهتری است:" در حال آماده شدن هستم. این تابستان یک تعطیلات طولانی داشتم و اندکی دیر به ‏تیم اضافه شدم. سپس در آمریکا از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا دچار آسیب دیدگی شدم اما اکنون در حال ‏بهتر شدن هستم و یک تا دو هفته دیگر، در بهترین شرایط خواهم بود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیورنتینا 1-3 اینتر: قهرمان به صدر رفت
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  شما بگویید: قهرمان UCL 2021 کدام است؟
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  عیسی آل کثیر به یک شرط میتواند مقابل پدیده بازی کند
  پدر ستاره یونایتد: پسرم در انگلیس خوشحال نیست
  ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن
  کونته: بازیکنانم قهرمان اصلی میدان بودند
  شما بگویید؛ قهرمان نیم‌فصل لیگ بیستم کدام تیم است؟+نظر سنجی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان