نظرسنجی: حسی که نسبت ب خون اشاما داری چیه؟؟؟؟
ازشون متنفرم
عاشقشونم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حقایق مخفی درباره خون اشام ها

خوناشام با قدرت های عجیب الخلقه وجود نداره مدل خاصیم نیستن ولی خوناشام وجود داره این افراد انسان هایین که مریضن به مصرف خون البته عمر طولانی ندارن بلکه خوردن زیادی خون عمر رو کوتاه می کنه و چون انسانن ن سردن ن آفتاب و چوب و ... برا کشتنشون نیازه راحت قابل کشتن هستن قدرت زیادیم در واقعیت ندارن کلا معمولین
انگار رفتم تو کما
می بینم
راه میرم
می شنوم
ولی هیچ حسی ندارم
پاسخ
آگهی
بیشترشون غلط بود به جز نوشته هایی درباره بت پایرز کسی که به اینجور پیزا علاقه داره میتونه رمان های خون اشام ایرانی اتش افزار گمشده اتحاد گرگینه ها عناصر موروثی ویلای وحشت اتاق کاهگلی دوره گرد و ...... بخونه

و یک اشتباه دیگع گروه بت پایرز از نور متنفر نیستن
پاسخ
 سپاس شده توسط Yektauniqe
مرسی خیلی خوب بود ممنون
ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﮐﻪ ﻣـﺎ ﺧﺎﺹ ﺑﻮﺩﯾﻢ!
ﺷﻤﺎ ﯾﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﺻـُﺒﯽ ﺑﻮﺩﯼ ﯾﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻇـُﻬﺮﯼ…
پاسخ
سلام.من یک خوناشم هستم .شاید همه چیزایی که گفتین در موردشون درست نباشه .اما بعضیاشون درست هست . یکیش خیلی مهمه اینکه اگه خون نخوریم بشدت ضعیف میشیم. نور خورشید اذیت میکنه ولی نه اینکه بسوریم .چشما تو نور درد میگیره. قدرت پیشگویی و جادویی داریم. فرینده و اغوا گر البته اینجور که شما گفت باید گونه من متفاوت و بت پایرز باشه . ولی ترسناک نیستیم عادی هستیم . کسی متوجه نمیشه از ظاهر ولی اگه خیلی یک نفر بهت نزدیک بشه کم کم تفاوت هاتو متوجه میشه. رنگ چشما تغیر میکنه . یجور قابلیت هیپنوتیزم هست که اگه تو چشمای یک نفر نگاه کنی اگه درست بلد باشی انجام بدی کارتو میتونی حرکاتشو تحت کنترل دربیاری.
پاسخ
 سپاس شده توسط Yektauniqe
(21-07-2018، 17:23)hlooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2018، 1:34)Miss vampayer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:16)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2018، 22:59)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطالبی مفیدی بود کاش بتونم ببینمشون
کاش اسم جاهایی ک میشه پیداشون کرد رو هم میذاشتی
فرزندم وجود ندااره :|

وجود داره من میدونمSmile

(28-05-2017، 21:35)hanyeh..♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه مشکلی با ما دارید؟؟؟ چیزی ازت کم نمیشد اگه وسایل کشتارشو نمیزاشتی -_-
خب من چون یه خون اشامم وسایل کشتارشو میگم .. همه ی اینا هم وسایل کشتارشون نیست!
ب ی شرط بخونید که قول بدید هیچوقت بهشون ازار نمیرسونید!!
بخدا ... خب حالا میگم
با زغال سنگ و چوب که از پشت به قلبشون فر  کنیم میمیرن

منم یه خوناشام اصیلم نسل من حدود ۱۴۵۰ساله داره تو ایران میچرخه و هیچکس تاحالا اثری ازمون پیدا نکرده اگه کسی اطلاعاتی خواست پیام بده جواب میدم
اگر شما واقعا خوناشام بودید هویت خودتون رو فاش نمی‌کردید
منم زن دوم برد پیت هستم!!! من نمیدونم چرا بعضیا انقد گوله نمکن!!؟؟
پاسخ
یعنی منم یه خون اشامم چون موهایه من مشککیه مشکیه ودندونایه نیشه بلندی دارم
پاسخ
آگهی
(25-10-2018، 13:14)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دندون نیشیام بلنده ولی شرط میندم خون اشام نیسم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
من خوناشاما رو دوست دارم اما نمیتونم بگم وجود دارن یا نه...
و یه نکته مهم رو فراموش کردین امکان نداره خوناشام ها از یه مدل لباس پیروی کنن ک شما میگین اینجوری لباس میپوشن Dodgy

(25-10-2018، 13:14)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01Heart
Moonchild
Don't cry
When moon rise
IT'S YOUR TIME come onp345
پاسخ
اینا افسانن دیگه؟مگه نه؟
نههه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _leιтo_
خون آشـآم فقط دیمن سـآلواتوره Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  ایا شما خون اشام هستید
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  پایان رویای خیالی ؛ بایدن هم مانند ترامپ درباره برجام حرف می زند
  رمان درباره بی تی اس-رای بدید
  اگه نترسی بیا تو... همه چیز درباره جن و چگونگی احضار جن...!
  يك جمله درباره ى انجمن فلش خور بنويسيد
  تبدیل شدن به خون اشام
  تست:ایاشما یک خون اشام هستید؟؟!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان