امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من شبیه آنجلینا جولی هستم؟؟؟؟

من شبیه آنجلینا جولی هستم؟؟؟؟ 1

به نظر میرسد آنجلینا جولی رقیب پیدا کرده است!
یک هنرپیشه اسپانیایی با نام لینا سندز شباهت عجیب و باور نکردنی به هنرپیشه مطرح هالیوود آنجلینا جولی دارد. لینا در مصاحبه ویدویی که در سایت یوتیوب قرار گرفته است ابراز تمایل کرده که به عنوان بدل آنجلینا جولی استخدام شود. این ویدئو سال گذشته گرفته شده است اما به تازگی مورد توجه همگان قرار گرفته است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینا سندز حدود ۱۷۰ سانتی متر قد دارد و از گفتن سن خود خودداری میکند. اما میگوید که چندین سال از آنجلینا جولی (۳۶ ساله) جوانتر است. لینا ۸ سال اخیر را در بریتانیا زندگی کرده و برای مدت سه سال تعلیم بازیگری دیده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او با سوزان اسکات موسسه‌ای که کارش پیدا کردن انسانهای شبیه به افراد معروف میباشد و بدل کیت میدلتون، شاهزاده ویلیام و نیز ملکه الیزابت را در کتاب‌های خود دارد، کار کرده است. موسسه مذکور مدعی است که بهترین و پرسابقه‌ترین موسسه در نوع خود در اروپا میباشد که بیش از ۸۰۰۰ بدل افراد معروف و غیر معروف، زنده و مرده را پیدا کرده و در لیست خود دارد.

برخی از نظردهندگان زیر ویدئو در سایت یوتیوب تا بدان‌جا پیش رفته‌اند که لینا را حتی از خود آنجلینا هم جذاب‌تر توصیف کرده‌اند! لینا به شوخی میگوید اگر نقشه‌اش برای پیدا کردن کار به عنوان بدل آنجلینا جولی خوب پیش نرود، میتواند موهای خود را بفروشد و پولدار شود، چون کلی مو دارد!

پاسخ
 سپاس شده توسط دکتر دیوونه ، ارباب خون خوار ، # αпGεʟ ، ѕтяong
آگهی
اصنم شبیه نیست Dodgy
پاسخ
Sleepy Sleepy Sleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نفر قبلی شبیه چه عکسیه؟
  یک حقیقتِ ترسناکه که من یه (...) هستم !
Tongue نفر قبلیت شبیه کدوم سلبریتیه ؟!
  اسمتو بزن ببین تو رخت خواب شبیه چه جانوری هستی
  توی کلاس شما شبیه کدوم هستی؟
  شبیه کدوم حیوونی؟
Bug در رختخواب شبیه کدام حیوان هستی بیاتو نیای از دستت رفته هاااا
Wink به نظرت نفر قبلی شبیه کدوم شخصیت کارتونیه؟
  نفر قبلیت شبیه کدوم شخصیت کارتونیه؟
  شخصیت نفر قبلیت شبیه کدوم ترول

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان