نظرسنجی: کدام سبک بازی را می پسندید ؟
Action
Beat'em up , Hack and slash
Fighting Games
Action-Adventure
Adventure
Car Combat
Life simulation
Construction and management simulation
Strategy
Role-playing game
Online Games
Vehicle simulation و Flight Simulation
Puzzle
Platformers
Sport
Rhythm / Music
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سبک بازی مورد علاقه شما چیست ؟

سلام خدمت کاربران گرامی

یک نظرسنجی گذاشتیم برای اینکه مشخص بشه کدام یک از سبک بازی ها طرفدار بیشتری داره و همچنین شما بازی هاتون رو بر اساس اون میخرید .
میشه گفت سبک بازی مهم ترین اصول در یک بازی هست و بر روی داستان ، گیم پلی و .. تاثیر زیادی میگذارد . علاوه بر عناصر بازی که مشخص میکند بازی تا چه حدی خوب است ، سبک آن نیز مهم است . هر سبک علاقه مندان خاص خودش را دارد و این به سلیقه گیمر بستگی دارد که به چه سبکی علاقه داشته باشد .

توضیحات مختصری که مورد نیاز است در هر سبک توضیح داده شده است . همچنین ممکن هست که شما به یک شاخه اصلی از سبک علاقه نداشته باشید و به زیر شاخه آن علاقه بیشتری داشته باشید برای همین تا جایی که میدانستم انواع سبک ها را قرار دادم و سبک ها فقط به همین تعداد محدود نمی شوند.

انواع سبک بازی عبارتند از :

Open world : نوعی از سبک بازی های ویدئویی که گیمر میتواند آزادانه به مناطق مختلف دنیای مجازی بگردد و آزادی کامل به بازیکن داده شده است .

Action : First Person shooter , [b]Third Person Shooter[/b]

Beat'em up , Hack and slash : این سبک زیر شاخه ای از سبک اکشن میباشد که در آن ، مبارزه ها به صورت تن به تن و یا با سلاح های سرد است که در آن با تعداد زیادی دشمن مبارزه میکنید .

Fighting Games : این سبک شامل مبارزه های تن به تن است که به صورت چند راندی یا زمانی می باشد که ورزش های رزمی و همچنین نیروهای مختلف مخصوص هر کاراکتر در ان استفاده میشود .

Action-Adventure : این سبک از بازی به این صورت میباشد که علاوه بر صحنه های جنگ و اکشن ، شما باید به حل معماها و اتفاقاتی که در طول بازی می افتد بپردازید و یه چالش دوست داشتنی را تجربه کنید !

Adventure : این سبک گیمر را به میدان فکر و حل معماهای سخت داستان بازی میراند و دارای خشونت و صحنه های هیجانی کمتری نسبت به سبک های اکشن میباشد

Car Combat : مسابقه و نابودی اتومبیل های رقیب و ..

Life simulation : به سبک زندگی انسان ها ، حیوانات و .. میپردازد و سبکی است که زندگی اجتماعی و اتفاقات طبیعی را به گیمر نشان میدهد و از خشونت بهره مند نمیباشد .

Construction and management simulation : این سبک که نوعی سبک استراتژی نیز میباشد به شهرسازی مربوط میباشد و شما میتوانید شهر خود را گسترش دهید .

Strategy :
در این سبک از بازی ها نیز فرماندهی یک شهر ، یا سرباز یا گروه به شما داده میشود و شما از بالا بر روی همه اتفاقات تسلط دارید و میتوانید ساختمان ها را افزایش ، یک شهر را گسترش ، سربازها را پیشرفته و ابزارهای جنگی بخرید و به تجارت نیز بپدازید . همچنین با کشور ها یا گروه های دیگر نیز جنگ کنید . در این بازی ها میتوان از وضعیت دشمن نیز مطلع شد .

RBS : سبک استراتژیکی که شما در آن باتوجه به اهداف خود وظیفه دارید نیرو ها و امکانات خود را به کار بگیرید. تفاوت این نوع سبک با سبک دیگر(RTS) بازی های استراتژیک در این است که بازی به صورت همزمان نیست. یعنی کاربران نوبت به نوبت و یا بعد از واحد زمانی مشخصی امکان تصمیم گیری دارند

RTS : سبک استراتژیکی . تفاوت این سبک با سبک RBS در همزمان بودن آن است. ینی کاربران به صورت همزمان مشغول انجام بازی هستند و واحد زمانی و یا نوبت در آن به عنوان مانعی بین تصمیم گیری بازیکنان مد نظر نیست.

Role-playing game : این سبک از بازی از تخیل بسیار زیادی بهره مند میباشد و موجودات تخیلی و جادو و .. در آن وجود دارد و داستان و محیط این سبک از بازی ها بر پایه تخیل طراحی شده اند .

Online Games : در این سبک ، بازیها به صورت انلاین قابل بازی هستند و هوش مصنوعی دشمنان به خوبی طراحی شده است .

Vehicle simulation و Flight Simulation : این سبک از بازی ها بر روی اهداف اموزشی تمرکز دارند و بعد اجتماعی و خشونت ندارند و شبیه سازی شده هستند و از گرافیک بالایی برخوردارند .

Puzzle: این نام برای همه اشناست . این سبک از بازی ها شامل پازل و مارپله و .. بازی های فکری میشوند و بر اساس تفکر و تمرکز بنا شده اند.

Platformers : سبک بازی های قدیمی که در جهان دو بعدی به ماجراجویی و پیدا کردن هدف خود میپدازید .

Sport : این سبک ، شامل بازی های ورزشی نظیر فوتبال ، والیبال ، تنیس ، بسکتبال و .. میشود .

Rhythm / Music : در این بازی نیاز به عکس العمل سریع است و باید دکمه ای را به موقع فشار دهید یا بر اساس راهنمای بازی به نواختن یک ساز بپردازید .

+ سبک ترسناک زیرشاخه ی چند سبک Adventure ، Action-Adventure ، Action، First & Third Person shooter و .. میباشد .

برای اطلاع بیشتر از هر کدام از سبک های ذکر شده و بازی های مرتبط با هر سبک ، به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مراجعه کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، Interstellar ، τοxικ ، FARID.SHOMPET ، fafa23 ، Son of anarchy ، Wanton ، an idiot ، Apathetic ، ÆҐÆŠĦ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، !...@dors ، ♪neGar♪ ، ~ aylin ~ ، _Lσѕт_ ، Mr. Potato Head ، dark heart
آگهی
از سن 6 سالگی مشغول بازی های استراتژیک هستم. اولین بازی رایانه ای که بازی کردم بازی زیبای Red Alert 2 بود. از اون زمان تا به حال عاشق بازی های استراتژیک هستم و سبک های دیگه خیلی خیلی کم بازی میکنم. 
یادمه صرفا برای انجام همین بازی که اسم بردم از خانواده خواستم که برام رایانه تهیه کنند.  Big Grin
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Aiden Pearce
بیشتر سبک اکشن بازی میکنم!البته بازی های اکشن آنلاین!
ولی بعد از سبک ها بیشتر open world و crafting بازی میکنم!
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Aiden Pearce
زیاد جدیدا بازی نمیکنم بچه بودم بیشتر بازی میکردم ..
از بچگی سبک اکشن و ماجراجویی رو بازی میکردم . اولین بازی ای که کردم بازگشت به قلعه ی ولفنشتاین " بود ..
بعد کم کم سبک های استراژیک رو انتخاب کردم . همه ی نسخه های بازی جنگ های صلیبی رو بازی کردم ..
از سبک اسپورت هم خوشم میاد و طرفدار فیفا و پس هستم .
البته سبک اکشن رو ترجیح میدم به بقیه چون جذاب تره و طرفدارای بیشتری هم داره !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
بیشتر از سبک های اسپورت خوشم میاد!
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سبک بازی مورد علاقه شما چیست ؟ 1 [/img]

پاسخ
Fighting Games 
Beat'em up , Hack and slash 

Car Combat 

خوراک خودمن .. البته تخیلی و ماجرایی هم بازی میکنم ولی این سه دسته رو بیشتر دوس دارم 
سبکsport  هم فقط فیفا دوس دارم بسکتبال و والیبال و اینا مزخرفن!
open world هم جی تی ای خوبه!
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، # αпGεʟ ، Aiden Pearce ، arashskokri
آگهی
استراتژی و Hک کردنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

پاسخ
اسپورت....
پاسخ
ورزشی 
پاسخ
Active and sport
پاسخ
 سپاس شده توسط arashskokri

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین بازی که تا حالا بازی کردی چیه ؟؟
  اولین بازی استرتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟؟
  دانلود برنامه مبدل بازی های قدیمی سگا و میکرو + خوذ بازی ها
  سوالات در مورد بازی های اندروید و ios
  کدام سبک بازی را بازی میکنید ؟؟
  دانلود بازی مدیریتی دفاع اسباب بازی ها Toy Defense 2
  نظرتون در مورد بازی dont starve چیه؟
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های فضایی)
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های اکشن)
  سوال درباره سیستم مورد نیاز بازی pes2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان