امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

× زیـن ، تـیلـور و کالـوین رو دیس کرد ! :| ×

زین مالک یک توییت را ریتوییت کرد موضوع توییت این بوده !!!! تو توییت مایلی سایرس و تیلور با هم مقایسه شده بودن و نوشته شده بود تیلور برای پول کار میکنه و مایلی برای موسیقی و فن هاش.
و بعد تیلور برای از بین بردن دشمنی در یک توییت گفت به زین گفت : برات عشق میفرستم . (الکی گفته) برای رفع دشمنی گفته
ولی بعد کالوین هریس از اینکه زین دوست/دخ/تر اورا مورد انتقاد قرار داد عصبانی شد و در چند توییت جواب زین را داد.
اما زین با توییت های توهین آمیز جواب کالوین رو داد.
زین مالک تیلور سویفت را دیس کرده
.
ترجمه توییت های کالوین:
"تو تمام پولتو خودت به دست آوردی؟ خوبه... لعنت به 99% موسیقی دانایی که به این چیزا (اسپاتیفای) وابسته هستن که از بین نرند؟ آره لهنت بهشون
اگه شما نمیفهمین که وقتی یه آرتیست موفق از سلبریتی بودنش استفاده میکنه که به موسیقی دانای دیگه کمک کنه پس از منشن (همونی ک تگ میشه)
.
ترجمه توییت های زین :
پسر تو فقط داری خودتو یه احمق نشون میدی
تو هم کاملا نفهمیدی من چی گفتم!
پس من بهت پیشنهاد میکنم آروم باشی قبل ازینکه دندون مصنوعی هات بیوفته بیرون
اوه و من خودم همه چیزمو مینوسم بیشعور (اینجا کالوین رو تگ نکرده) .
.
بعد از توییت های زین کالوین هریس جواب زین را در توییت هایش داد:
ترجمه جواب های کالوین به توییت های زین:
تو چیزایی که نمیفهمید دخالت نکنید
زین اینا نقل قول بود فقط با تو نبودم پسر
زین موفق باشی کاملا. تو صدات خیلی خوبه
.
ترجمه کار من نیســــــــــت !!!

منبع - سلب دیلی

Xتوهین ممنوعX

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
× زیـن ، تـیلـور و کالـوین رو دیس کرد ! :| × 1
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ( lιεβ ) ، Brooklyn Baby ، ρѕуcнσραтн
آگهی
اصن اون کامنتی که تیلور واسه یکی از پُستای مایلی گذاشته Sending you love یه تیکه یا متلک به مایلی بود ..

چون مایلی با انتشار عکس تیلور و جاستین و عوض کردن صورتاشون اونا شبیه یه زوج همجنسباز دونسته ..

و تیلورم اون کامنت و گذاشته که انگار داره جواب مایلیُ میده .. فک نمیکنم این ربطی به دعوای زین و کالوین داشته باشه :||||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
× زیـن ، تـیلـور و کالـوین رو دیس کرد ! :| × 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، Medusa
(20-08-2015، 9:12)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن اون کامنتی که تیلور واسه یکی از پُستای مایلی گذاشته Sending you love یه تیکه یا متلک به مایلی بود ..

چون مایلی با انتشار عکس تیلور و جاستین و عوض کردن صورتاشون اونا شبیه یه زوج همجنسباز دونسته ..

و تیلورم اون کامنت و گذاشته که انگار داره جواب مایلیُ میده .. فک نمیکنم این ربطی به دعوای زین و کالوین داشته باشه :||||

فـک کـنـم ایـن یـه قـضـیـه ی دیـگـس |:

شـاید مـایـلـی یـه دعـوای دیـگـه دُرُس کـرده !
پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، мoвιɴα т

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان