امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از کدوم کار دوستتون ناراحت شدین تا حالا

Sad 
از کدوم کار دوستتون ناراحت شدین و عکس العملتون چی بود؟

من از این که عدای دوستارو در آوردن ولی مثل یه دوست نبودن و هر وقت نیازم داشتن پیشم بودن ناراحت شدمو هستم و هنوز با این که دوستمن ولی هر بار یه چیزی بهشون غیرمستقیم میندازم.سر این کارشونم باهاشون بحثم شد.

به منم بگین واسه خودتونو
خدامرسی که دادی باورمونعشقینی فقط یه مادر خوب

بیخیال جای نرم آره یا پر قو بغل تورو می خوام فقط آخر روز
«لیتو،اون بالا سری»
 سپاس شده توسط nanali ، -samira-
آگهی
کلن دوست نیستیم تو اینجا بهترین خواهرها تولیستم میمونن

اما ی دوست داشتم براش کار های خیلی بزرگی کردم ک هیچکس انجام نمیداد...ولی اون.....
بخشیدمش...
از رفتنش به اون رودخونه لعنتی و غرق شدنش .... خیلی ناراحتم از دستش ...خیییییییییییییییییییلی :ess:
(06-09-2015، 1:16)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از این که عدای دوستارو در آوردن ولی مثل یه دوست نبودن و هر وقت نیازم داشتن پیشم بودن ناراحت شدمو هستم و هنوز با این که دوستمن ولی هر بار یه چیزی بهشون غیرمستقیم میندازم.سر این کارشونم باهاشون بحثم شد.

به منم بگین واسه خودتونو

راستش منم رابطم با دوستام همینطوریه منم مث تو هر چند وفت یه تیکه غیر مستقیم یا مستقیم بهشون مینداختم اونام به روی خودشون نمی اوردن هر وقت دلشون پر بود یا ناراحت بودن اگرم به مشکلی برمیخوردن اون موقع منو میشناختن ازم توقع دارن من همیشه درکشون کنم اما اونا حتی یه بارم نتوستن درکم کنن... crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کدوم کار دوستتون ناراحت شدین تا حالا 1

(07-09-2015، 0:14)-samira- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2015، 1:16)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به منم بگین واسه خودتونو

راستش منم رابطم با دوستام همینطوریه منم مث تو هر چند وفت یه تیکه غیر مستقیم یا مستقیم بهشون مینداختم اونام به روی خودشون نمی اوردن هر وقت دلشون پر بود یا ناراحت بودن اگرم به مشکلی برمیخوردن اون موقع منو میشناختن ازم توقع دارن من همیشه درکشون کنم اما اونا حتی یه بارم نتوستن درکم کنن... crying

درکت می کنم crying crying crying crying
خدامرسی که دادی باورمونعشقینی فقط یه مادر خوب

بیخیال جای نرم آره یا پر قو بغل تورو می خوام فقط آخر روز
«لیتو،اون بالا سری»
تو دوران مدرسه یه دوستم من براش همه کار میکردم اما اون یه بار که باهم قهر کرد و من هم اومدم ازش عذر خواهی کنم که اون یک فحش بهم داد که خیلی ناراحت شدم و هنوزم نارحتم حتی چند روز باهاش حرف نمیزدم اما بخشیدمش موقعی که بخشیدمش چون بچه بودم هی خودمو سرزنش میکردم اما الان 21 سالم میبینم چه کار خوبیکردم بخشیدمش Blush
: heart: حرف دلت را امروز بگو ..... اگر امروز گفتی میشود حرف دل Heart ...... اگر نگفتی فردا میشود درد دل Heart
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی کیفیت !
A Friend is nothing but a known enemy
از کدوم کار دوستتون ناراحت شدین تا حالا 1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متولدین کدوم ماه؟
  متن آهنگ حالا وقت خواب نیست علی سورنا
  به نظرت نفر قبلیت کدوم حیوونه؟
  کدوم تیم؟
Music دوست داری کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی؟)خواننده خارجی(
  فکر میکنی چهره ی نفر قبلیت شکل کدوم شکلکه؟نسخه 3
  کدوم اخلاق نفر قبلیتو دوست داری؟
Heart کدوم فیلم را دوست داری
  دوست داري کدوم بازيگرو از نزديک ببيني؟
Question اگه بتونی از این سه نفر یکی رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان