امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی کامل 3 سریال کُره ای جدید سال 2015 + عکس

سریال منو بکش خلاصم کن
معرفی کامل 3 سریال کُره ای جدید سال 2015 + عکس 1
خلاصه داستان سریال کره ای منو بکش خلاصم کن:

سریال منو بکش خلاصم کن (منو راحت کن) درباره یک پسره میلیاردر که دارای شخصیتهای مختلفی است و هر بار با هویتی خاص ظاهر می شود و یک خانم روانشناس مخفیانه  قصد درمانش دارد … چا دو هیون با بازی جی سونگ  نسل سوم از یک خانواده خیلی پولداره که بعد از چندین اتفاق مرگباری که توی بچگی براش افتاده دچار اختلال شخصیت چند گانه شده و می خواهد با کمک یک روانشناس به گذشته زندگیش برگرده تا این مشکلش را ریشه یابی کند. آ ری جین با بازی هوانگ جونگ اوم روانشناسی است که قصد کمک به چا دو هیون داره تا بتواند روی زندگیش کنترل داشت باشد . آ ری آن با حضور پارک سو جون برادر دو قلوی آ ری جین است ،او یک نویسنده ی قهاره . او مصممه تا اسرار زندگی خانواده چا دو یون را کشف کند و در این بین به مسائل جالبی می رسد … جی سونگ و  هوانگ جانگ یوم قبلا در مجموعه تلویزیونی عشق مخفی بسیار خوش  درخشیدند و  بازی آنها مورد توجه مردم قرار گرفت .…

مشخصات سریال منو راحتم کن :

نام ها : 킬미, 힐미 / Kill Me, Heal Me
نام فارسی : منو راحتم کن ، منو بکش خلاصم کن
کشور : کره جنوبی
سال : ۲۰۱۵
ژانر: رومانس ، کمدی ، پزشکی
اپیزود : ۲۰ قسمت
-------
Ji Sung as Cha Do Hyun
بازیگرسریالهای سرزمین آهن ، پیشگوی بزرگ و آل این
Hwang Jung Eum as Oh Ri Jin
بازیگرسریالهای عشق بینهایت و ستاره سیب زمینی
Park Seo Joon as Oh Ri On
بازیگرسریالهای مامان چیزی برای ترس نیست و یک کلمه ای گرم
Kim Yoo Ri as Han Chae Yun
بازیگرسریالهای فراتراز آسمان و آلیس درچیونگ دامون
Oh Min Suk as Cha Ki Joon
بازیگرسریالهای زندگی ناتمام و تیرانداز جوسان

________________________________________________________________________________​_______________

سریال تو کی هستی ( مدرسه ی 2015 )

خلاصه داستان سریال کره ای مدرسه ۲۰۱۵ : تو کی هستی

سریال مدرسه ۲۰۱۵ در مورد مدرسه سه گانگ توی مـــنطقه گانگ نام سئول خـــیلی معروف و معتبره . گو اون بیول یکـــی از بچه های درس خون و پرطرفدار اون مــدرسه است . امـــا اخلاق خیلی خشکی داره . گو اون بیول یه دختره پرورشگاهیه . از طرفی این گو اون بیول یه خواهر دوقـــلو هم داره به نام لی اون بی که اون هـــنوز توی پرورشگاه زندگی میکنه . لی اون بی یه دختر تو ســری خوره که همه بچه های مدرسه اش اذیتش میکنن تا جایی که خود کشی میکنه . امـــا از قضا زنده میمونه و حــافظه اش رو از دست میده . در همــین وقت گو اون بیول گم میشه و مــادر گو اون بیول که دنبال دخترشه میاد بیــمارستان و اشتباهی لی اون بی رو به عنوان دخــترش میبره خونه . بعد از مــدتی حافظه لی اون بی بر می گرده و میفهمه که داره تو جایگاه خواهر دوقلوش زندگـــی میکنه . وقتی میخواد بره , حقــیقت رو به مادر گو اون بیول میکه ولی مادر گو اون بیول نمیزاره لی اون بی بره و بهش میگه که تحت اون عنوان دخترش زندگی کنه . حـــالا این لی اون بی باید تحت عنوان گو اون بیول زندگی کنه . ..امـــا موضوع از جایی جالب میشه که دو تا از پسر های مدرســـه عاشقش میشن و از طرفی دختری کـــه قبلا اذیتش میکرده میاد به مدرسه اون ها و …

مشخصات سریال مدرسه ۲۰۱۵:

نام ها : Hooayoo- Hakgyo 2015/ 후아유- 학교 ۲۰۱۵/ Who Are You: School 2015
نام فارسی : مدرسه ۲۰۱۵ : تو کی هستی/ مدرسه ۲۰۱۵
ژانر: درام – رمانتیک – مدرسه ای
اپیزود : ۱۶ قسمت
بازیگران سریال تو کی هستی : مدرسه ۲۰۱۵:

Kim So-hyun as Lee Eun-bi/Go Eun-byul
بازیگرسریالهای دختری که بوها را میبیند و مثلث
Nam Joo-hyuk as Han Yi-ahn
بازیگرجدید بازی در این سریال و سریال پرتقال مارمالاد
Yook Sungjae as Gong Tae-kwang
بازیگرسریالهای وارثان و پسرها بعلاوه نه
Kim Hee-jung as Cha Song-joo
بازیگرسریالهای چهره پادشاه و شاه و من
Lee Cho-hee as Lee Shi-jin
بازیگرسریالهای میداس و روزهای فوق العاده

________________________________________________________________________________​_________

سریال شفا دهنده (هیلر)

خلاصه داستان سریال کره ای شفادهنده:

داستان سریال کره ای شفا دهنده درباره کیم مون هو گزارشگری مشهور در یکی از شرکت های عظیم تولید تلویزیونی است یک روز در مورد حقیقت پرونده ای که در گذشته درگیرش بوده آگاه می شود و به افرادی که به این پرونده ارتباط داشتند نزدیک می شود و به آنها کمک می کند و همین امر باعث می شود به حقایق تازه ای پی ببرد. شفادهنده باحضور جی چا ووک بازیگر توانا و جدیدی است که در سالهای اخیر در سریال های زیادی بازی کرده و همه جز موفق ترین ها بیرون آمده : امپراطوریس کی ، جنگجو باک دونگ سو ، راز عشق ، پنج انگشت  ، پسر سبزی فروش و قهرمان همراه لی جونکی …

مشخصات سریال شفادهنده:

نام ها : 힐러 / Healer
نام فارسی : شفا دهنده ، هیلر ، التیام دهنده ، شفابخش
ژانر: رومانتیک ، کمدی ، اکشن ، ماجرایی
اپیزود :  ۲۰ قسمت

بازیگران شفادهنده 

Ji Chang Wook as Seo Jung Hoo / Park Bong Soo / Healer
Park Min Young as Chae Young Shin / Oh Ji An
Yoo Ji Tae as Kim Moon Ho
Kim Mi Kyung as Jo Min Ja
Oh Kwang Rok as Ki Young Jae

منبع : serialkore6.ir
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، oprah vinfrey ، شیرین بلا ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، **elmira** ، گریس ، نیلوفرجون.باهوش انجمن ، sober ، ѕтяong ، Aesthetic ، Apathetic
آگهی
هییییم به نظر هر سه تاش جالب میاد (دومی بیشتر)(اولی رو هم شاید به خاطر دختره نگاه کردم، دوسش دارم)

این سریال خارجیم که تموم شه باید دوباره برگردم تو فاز کره .سریال های جدیدشون پخش شد
مرسی  :bighug:
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic ، ✘Nina✘
(08-09-2015، 23:23)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هییییم به نظر هر سه تاش جالب میاد (دومی بیشتر)(اولی رو هم شاید به خاطر دختره نگاه کردم، دوسش دارم)

این سریال خارجیم که تموم شه باید دوباره برگردم تو فاز کره .سریال های جدیدشون پخش شد
مدرسه 2015 خوبه ؟
اون دوتا خواهر دوقولو ها واقعا دو تا ادم جدا هستن یا یه نفر هستن هردوشون ؟
خیلی شبیهه همن ._.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
(08-09-2015، 23:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 23:23)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدرسه 2015 خوبه ؟
خیلی شبیهه همن ._.

به نظر که خوب میاد

فک کنم جدا باشن (یعنی من درگیر این کره ای هام چطور همو تشخیص میدن ، اصلا بلد نیستن متفاوت باشن :ag54: )
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
(08-09-2015، 23:46)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 23:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدرسه 2015 خوبه ؟
خیلی شبیهه همن ._.

به نظر که خوب میاد

فک کنم جدا باشن (یعنی من درگیر این کره ای هام چطور همو تشخیص میدن ، اصلا بلد نیستن متفاوت باشن :ag54: )

(08-09-2015، 23:46)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدرسه 2015 خوبه ؟
خیلی شبیهه همن ._.

به نظر که خوب میاد

من بکش خلاصم کن و هیلرو دیدم....بکش خلاصم کن خیلی قشنگ بود ولی هیلر محشرههههههه
توصیه میکنم حتما ببینید
پاسخ
من دومیرو دیدم خیلییی قشنگه
[URL=http://8pic.ir/]معرفی کامل 3 سریال کُره ای جدید سال 2015 + عکس 1[/URL
پاسخ
آگهی
Heart Big Grin :cool: سریال she was pretty هم در سال 2015 اومده یعنی داره میاد...
طنزه و جالب اما موضوع اصلیش واقعا قشنگه حتما ببینینش

موضوعش درباره ی دخترو پسریه که در بچگی باهم دوست بودن پسره زشت بوده و دختره خوشگل و با یه سری اتفاقات از هم جدا میشن دختره به خاطر سن بلوغ و قیافه ی زشت پدرش تغییر چهره میده و پسره خوشگل میشه در بزرگسالی تصمیم میگیرن که همدیگر رو ببینن و دختره از دوست خوش اندام و خوشگل صمیمیش کمک میخواد تا با یه دروغ خودش رو به جای این جا بزنه از قضا دختره توی شرکتی استخدام میشه که رییسش همون پسرس و پسره بعضی اخلاقیت های آشنا و خاص رو توی اون دختر میبینه ...البته بگم که با بازی خنده دار و جالب سیوون(شیوون تو سوپر جونیور) این سریال بیش از حد دیدنی میشه.........

این خلاصه رو خودم نوشتمااااااااا از دیدگاه خودمه
پیشنهاد میکنم حتماااااااا حتماااااااا این سریال رو ببینین
پاسخ
سریال تو کی هستی ( مدرسه ی 2015 )
من اینو دارم Rolleyes
مرسی
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
[به نظر فیلمای خوبی میان :89:
پاسخ
Huh کی میان کمود فیلم کره ایی گرفتیم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video معرفی فیلم Palm Springs
  سریال های کره ای نباید از دستشون بدی!
  معرفی سریال جهنم دره (زننده رکورد squid game در نتفلیکس)
  معرفی سریال سرآستین قرمز
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
Science معرفی سریال علاقه پادشاه
  معرفی مینی سریال کلاس مرموز من (با بازی گروه treasure)
Video معرفی سریال نوش جان + زمان پخش آن از شبکه امید
  معرفی سریال Squid Game:(بازی مرکب)نخستین سریال کره‌ای به عنوان بهترین نمایش تلویزیونی
  سریال مورد علاقتون چیه و دلیلش؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان