امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت + تصویر

نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-24/157330-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%A7%DA%A9%D9%85%D9%87-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%86%D8%B9-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF

مثل آب خوردن دروغ میگن... مثل آب خوردن...
هیچ ترسیم ندارن، دستشون رو بشه...
#فرهنگ_حق
اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت + تصویر 2
The music feels better

سپاس شده توسط Hitchcock ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، امیررضا* ، Son of anarchy
آگهی
باشه شماها راست می گید( ام اگر همه منابع رو طبق ادعاهاتون ببینی از مخالفت علنی با اسلام شورش و کشتار مردم خدمت کردن به اسراییل جاسوسی زمان  جنگ ویک مورد جالب وقتی موشک می خورد تو ایران اینها که مسلمون ها رو دشمن می دونستن جشن می گرفتن شما که منابع رو دیده اید می دونید که العوجان و رانی این دو شرکت باعث پیوند بهاییت و وهابیت هستند در جریان تولید مستندی به اسم فریب بودم بگرد اگر پیدا کردی ببین لازم هم نمی بینم که منایعی برای حرفام بیارم چون شما منابع دو طرف رو حتما بررسی کردی(ورچپه)  و کسایی که این حرفارو می زنن حتما جیره خور و مزدور و سرهنگ هستن) 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
 سپاس شده توسط L²evi
نقل قول: دین بدترین وسیله برای اثبات شعور ی انسانه ..
این انسانها هستند که شعور خودشونو اثبات میکنند نه دین
نقل قول: عقل ادم بهترین منبع ادمه .. ولی متاسفانه دین همیشه مانع درست فکر کردن میشه .. دین چشم ادمو میبنده و محدودیت ب وجود میارع ..
عقل انسان فقط به 50% از سوالات در ذهن میتونه پاسخ بده 50% به عقاید انسان مربطوه که این عقاید شامل دین هم میشه!
نقل قول: انسانیت مهمه .. چیزی ک خیلیا از همین شیعه ها ممکنه نداشته باشن ..
انسانیت + منطق

من کاملا با متن تایپک مخالفم چون فک نمیکنم حق تحصیل یک انسان به مذهبش ربطی داشته باشه
ولی از یک چیز نگرانم که این نگرانیم حقو به صحبت های نویسنده هم میده

کشور ما کاملا در تهاجمات فرهنگی و دینیه ممکنه بعد همون گزینه دردسر ساز بشه.-.
مثال ما مثال کشور ویتنامه

که نتونستن با جنگ به دستش بیارند ولی از طریق تهاجمات فرهنگی کشورش رو داغون کردن

نقل قول: من خودم شاهد اخراج دانشجوی بهایی سال بالاییم بودم ولی از شما انتظار میره تو دهن سازمانهای حقوق بشری بزنی و بگی ما خیلی باحالیم ک ب پیروان این فرقه ضاله امکان تحصیلات عالیه میدیم.
از طرفی نباید یک چیز رو نادیده گرفت همون کشورهای حقوق بشری نمیذارن دختران باحجاب تحصیل کنن!
اما جمله قرمز رنگت منو قانع کرده 4fvf

فک کنم بهتره این تایپک منتقل شه فرهنگی چون نظرات این تایپک رو به اون سمت سوق داده
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط Berserk ، Son of anarchy
نقل قول: که نتونستن با جنگ به دستش بیارند ولی از طریق تهاجمات فرهنگی کشورش رو داغون کردن

ویتنام از طریق جنگ داغون شد... نه تهاجم فرهنگی...
امریکا انقدر بمبو اونجا ریخت که هنوزم بچه هایی که بدنیا میان ناقصن(اثرات ژنتیکی گذاشته)
دلیل اینکه میگی از طریق تهاجم فرهنگی نابود شده چیه!!!!
مذهب یا اعتقادی که انقدر پایه هاش سست باشه که ابراز عقیده مخالف از بین بره و با زور سرنیزه و سرکوب مخالفان باید نگهش داشت نه قلم و بحث و استدلال همون بهتر که از بین بره...

نقل قول: کشور ما کاملا در تهاجمات فرهنگی و دینیه ممکنه بعد همون گزینه دردسر ساز بشه.-.
مثال ما مثال کشور ویتنامه 
کدوم گزینه دردسر ساز بشه؟؟؟ درمقابل عقیده مخالف کزینه زور و محدود کردن آزادی اجتماعی رو قرار میدین به بهانه تهاجم فرهنگی اسمشم میزارید حکومت اسلامی؟؟؟
این ادعاهایی که دوستمون تو پست آخرش کرد در مورد قتل و کشتار مردم توسط بهایی ها و این مزخرفات درمورد جشن و... کذب محضه اونقدر خنده داره که حتی به خودم زجمت ندادم ازش نقل بگیرم ولی با توجه به لایک شما فهمیدم کارم اشتباه بوده... اتفاقا همیشه برعکس بوده همیشه بهایی ها بودن که بدلیل اعتقاداتشون مرود اذیت و آزار و شکنجه و حتی قتل مسلمون های افراطی (از زمان شاه تا الان که دیگه رسمی و حکومتی شده) قرار گرفتن... بعد ایشون میان از قتل و کشتار بهایی ها حرف میزنن... من موردی میتونم نام ببرم بهایی هایی که در ایران مفقود شدن و چندروز بعد جسدشون گوشه خیابون پیدا شده یا با ضربات چاقو به قتل رسیدن...
درمورد اینکه از کجا شکل گرفت یا سران اون بهمخالفت با اسلام یا ج.آ میپردازند هم ربطی به اون بچه ای که میخواد بره مدرسه یا دانشگاه نداره...
قبلانم گفتم اگه همه مثل این آقایون رفتار میکردن شیعیان در اروپا و آمریکا باید تاوان سنگینی بابت حرف های عاغا میپرداختن... از جمله ممنوعیت از تحصیل و حتی نفس کشیدن...
انقدر سطح فکری پایینه که تا نظر مخالف نباشه اونی که نظر اخر رو میده حرفش از نظر دیگران موجه تره .-.

نقل قول: از طرفی نباید یک چیز رو نادیده گرفت همون کشورهای حقوق بشری نمیذارن دختران باحجاب تحصیل کنن!
اما جمله قرمز رنگت منو قانع کرده 

لابد فرانسه کل اروپاست دیگه؟؟؟ بقیه کشورهای اوروپای در فرانسه خلاصه میشن...
البته اونم جای انتقاد داره و آزادی ادیان جز قوانین سازمان ملل محسوب میشه و حجاب تا جایی که مانع تشخیص هویت نشه (مثل رو بنده) موردی نداره...
The music feels better

سپاس شده توسط Hitchcock ، Son of anarchy
دیا لوگ ماندگاری داشت فیلم امام علی: معاویه:قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟؟؟ عمرو عاص :آری جهل مردم  یک سوال دارم از شما وقتی پول جیبی تون رو باباتون می ده حاضرید کاری علیه اون انجام بدید؟؟ نه مگر این بچه ناخلفی باشید که این ها ثابت کردند کاملا وفا داراند بعضیها باید بدونن این فرقه دو نام داره بابییت و بهاییت وقتی چیزی نمی دونید نظر ندید بعد از کشته شدن محمد علی باب میرزا حسینعلی خودش رو جانشین باب دونست و اکثر بابی ها به او گرویدند یعنی تمامی جنایت کاران باب رفتن زیر علم جدید برید یکم تحقیق کنید این دو تا  اول ادعا امام زمانی کردن بعد اعای پیامبری بعد ادعای خدایی هی پیشرفت می کردن آخه بیچاره با چند تا بهایی مصاحبه کردی ؟؟؟ چند تا از بند رسته هاشو دیدی؟؟؟  تمامی موارد نوشته شده صحیحه از زمان جنگ بگیر تا فتنه 88 سعی در نابودی کشور داشتن آقای ملی گرا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: از طرفی نباید یک چیز رو نادیده گرفت همون کشورهای حقوق بشری نمیذارن دختران باحجاب تحصیل کنن!
اما جمله قرمز رنگت منو قانع کرده 
حرف جمله قرمز چیز دیگه یی بود. خیلی ساده ست: نظام معتقده که این حق رو از بهایی ها نگرفته این دوستمون میگه اصلا نباید این فرقه ضاله همچین حقی رو داشته باشه! خب از اونجا که ایشون همیشه تمام قد حامی نظامن خواستم این پارادوکس برام حل بشه! بعد میرسیم به حقوق بشر و این حرفا... بعد حرف از سازمانهای حقوق بشری شد نه کشورای ب قول شما مدعی حقوق بشر. این سازمانها دولتی نیستن. باور کن دولتی نیستن. درباره نقض حقوق بشر تو هر دولتی که باشه گزارش میدن. برو سایت دیده بان حقوق بشر گزارشای مربوط ب امریکا رو هم پیدا میکنی. 
بعد اسم این ادعاها فرار رو به جلوئه. میگیم چرا شما حقوق بشر رو رعایت نمیکنین میگین اونام رعایت نمیکنن. اگه اونا نقض میکنن شما چرا نقض میکنین. بالاخره منشور حقوق بشر رو قبول داریم که؟ حق تحصیل برای همه یکی از مفادشه. اونا حق تحصیل نمیدن؟ فرضا نمیدن چرا شما رعایت نمیکنین؟ خب خیلی از همکلاسیای من برای ارشد رفتن کانادا و آمریکا و جاهای دیگه. بعضیاشون! اونجام با حجاب میرن دانشگاه. میشه حرفای صداسیما رو باور نکنین!
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، saeedrajabzade
آگهی
تمام چیزایی که نوشتی خالیبندیه من خودم از قوانینشون خبر دارم اصلا هم اینطور نیست اینارو فقط برای بد نام کردنشون مینویسن تو شبکه قرآنم یه برنامه گذاشتن که راجب بهایی ها بد میگفتن ولی واقعا این کاری که میکنید زشته باشه اقا بهاییی بد ولی اخه تو با این اطلاع رسانیت داری دروغ میگی مگه دروغ برای مسلمانان گناه نیست؟
پس دروغ نگید الکی هم سند سازی نکنید من از قوانین و تاریخشون خبر دارم اصلا هم اینطور نیست
آهای تویی که داری اینو میخونی چه چشای قشنگی داری
.
.
کور شه جفت چشات اگه سپاس ندی!
[b]
[/b]
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Son of anarchy ، Hitchcock
کسیکه یک بهایی رو حتی از نزدیک ندیده(فکر میکنه شاخ و دندون دراکولایی دارن) و هنوز جنبش سال 88 رو فتنه میدونه داره میگه برو با بهایی ها مصاحبه کن =)
لابد همه شیعیان جهان و ایرانم دارن از عاغا پول میگیرن و دستشون تو جیب عاغاست دیگه نه؟؟؟
یعنی استدلال در حد بچه پنج ساله...
هنوز منتظرم یک نمونه از کشتار مسلمون ها در ایران توسط بهایی ها رو بیان کنی...

مسئله خیلی سادست... هر فردی ازاده هر عقیده ای داشته باشه و عقیده ش رو ترویج بده(حتی بگه من خدام)
تا وقتی که اون عقیده موجب ایجاد خشونت(ترویج خشونت) و قتل و کشتار نشه...
مسلمونا عملا دارن تو خاک اروپا اقدام تروریستی انجام میدن با اینحال تقریبا از تمامی حقوقشون برخودارن... مرکز اسلامی دارن مسجد دارن و...

اگه  بتونی فقط همینو درک کنی خیلی از مشکلاتمون حل میشه...
The music feels better

سپاس شده توسط Son of anarchy ، Hitchcock
سر و کله زدن با ..........  خیلی سخته و اعصاب پولادین می خواد من هم ندارم اعلام می کنم کم آوردم برید خوش باشید
(17-09-2015، 22:57)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر و کله زدن با ..........  خیلی سخته و اعصاب پولادین می خواد من هم ندارم اعلام می کنم کم آوردم برید خوش باشید

هنوز منتظرم یک نمونه از کشتار مسلمون ها در ایران توسط بهایی ها رو بیان کنی.. Rolleyes
The music feels better

سپاس شده توسط Hitchcock

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان