امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت + تصویر

(17-09-2015، 8:11)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: که نتونستن با جنگ به دستش بیارند ولی از طریق تهاجمات فرهنگی کشورش رو داغون کردن

ویتنام از طریق جنگ داغون شد... نه تهاجم فرهنگی...
امریکا انقدر بمبو اونجا ریخت که هنوزم بچه هایی که بدنیا میان ناقصن(اثرات ژنتیکی گذاشته)
دلیل اینکه میگی از طریق تهاجم فرهنگی نابود شده چیه!!!!
مذهب یا اعتقادی که انقدر پایه هاش سست باشه که ابراز عقیده مخالف از بین بره و با زور سرنیزه و سرکوب مخالفان باید نگهش داشت نه قلم و بحث و استدلال همون بهتر که از بین بره...

نقل قول: کشور ما کاملا در تهاجمات فرهنگی و دینیه ممکنه بعد همون گزینه دردسر ساز بشه.-.
مثال ما مثال کشور ویتنامه 
کدوم گزینه دردسر ساز بشه؟؟؟ درمقابل عقیده مخالف کزینه زور و محدود کردن آزادی اجتماعی رو قرار میدین به بهانه تهاجم فرهنگی اسمشم میزارید حکومت اسلامی؟؟؟
این ادعاهایی که دوستمون تو پست آخرش کرد در مورد قتل و کشتار مردم توسط بهایی ها و این مزخرفات درمورد جشن و... کذب محضه اونقدر خنده داره که حتی به خودم زجمت ندادم ازش نقل بگیرم ولی با توجه به لایک شما فهمیدم کارم اشتباه بوده... اتفاقا همیشه برعکس بوده همیشه بهایی ها بودن که بدلیل اعتقاداتشون مرود اذیت و آزار و شکنجه و حتی قتل مسلمون های افراطی (از زمان شاه تا الان که دیگه رسمی و حکومتی شده) قرار گرفتن... بعد ایشون میان از قتل و کشتار بهایی ها حرف میزنن... من موردی میتونم نام ببرم بهایی هایی که در ایران مفقود شدن و چندروز بعد جسدشون گوشه خیابون پیدا شده یا با ضربات چاقو به قتل رسیدن...
درمورد اینکه از کجا شکل گرفت یا سران اون بهمخالفت با اسلام یا ج.آ میپردازند هم ربطی به اون بچه ای که میخواد بره مدرسه یا دانشگاه نداره...
قبلانم گفتم اگه همه مثل این آقایون رفتار میکردن شیعیان در اروپا و آمریکا باید تاوان سنگینی بابت حرف های عاغا میپرداختن... از جمله ممنوعیت از تحصیل و حتی نفس کشیدن...
انقدر سطح فکری پایینه که تا نظر مخالف نباشه اونی که نظر اخر رو میده حرفش از نظر دیگران موجه تره .-.

نقل قول: از طرفی نباید یک چیز رو نادیده گرفت همون کشورهای حقوق بشری نمیذارن دختران باحجاب تحصیل کنن!
اما جمله قرمز رنگت منو قانع کرده 

لابد فرانسه کل اروپاست دیگه؟؟؟ بقیه کشورهای اوروپای در فرانسه خلاصه میشن...
البته اونم جای انتقاد داره و آزادی ادیان جز قوانین سازمان ملل محسوب میشه و حجاب تا جایی که مانع تشخیص هویت نشه (مثل رو بنده) موردی نداره...

صحیح من در مورد اوضاع اقتصادی و جنگی وصدماتش حرف نزدم
من درمورد اوضاع اجتماعیش حرف زدم
درضمن شما بیشتر از بنده که پدرم تو این کاراس اطلاعات نداری که؟
شما فک میکنی فقط فرانسه اس؟ ؟o_O

اگه اطلاعاتت درمورد کشور ویتنام کامل باشه هرفرد دیگه ای میدونه از چه طریقی این کشور نابود شد(:

گفتید منظور از گزینه چیه
نمیخوام بازش کنم ولی بعدا تو تل ازم بپرس بت بگم ..یه سری اطلاعات رو نمیشه بیان کرد

در ضمن وقتی بنده یه پستی لایک میکنم دلیل براین نیست همه حرفای یه پست رو تایید کردم

یه جوری با من حرف میزنید که انگار تقصیر منه ها
ببین همونطور که شما میگه بهایی ها خوب و بد دارن مسلمون ها هم همینطورین
دلیل نمیشه هر حرفی خواستی راجع بهشون بگی خب
در ضمن این حرفا ربطی به امام و این چیزا نداره
مطلبو منحرف نکن ..
در ضمن در مورد حرفا و کلماتت در پستا دقت کن

اگه نظر منو خونده باشی بنده هم گفتم اصلا با اینکه یه انسان رو از تحصیل محروم کنن به حاطر دین مخالفم
در مورد کشتار هم چیزایی از مردم شنیدم ولی ندیدم پس قبولش ندارم
فراموش نکن شیعه ها مورد ازار اذیت قرار گرفتن
اگه حرفی از اون طرف میگی از ابن طرفم بگو

مشکل سیستم اموزشیه نمیدونم چرا به اسلام ربطش میدی واقعا نمیفهمم
تا یادم نرفته
بنده شیعه ام به مزخرفاتی که الان میگن و به اسم اسلام ارائه میدن مخالفم من حرف امامان و پیامبرامو قبول دارم یه مرجع دارم که حرفاش به اونچه که میگه به قران و اسلام نزدیکتره
از حرکات و رفتار نادرست بیزارم و سعی در این هستم تا بهترین رفتارو اعمال رو داشته باشم
اگر اعمال و رفناری که عالی باشه از کسی یا فردی که به دین من نباشه مسیحی باشه سنی باشه بهایی باشه و.. میپذیرم و انجامش میدم
هیچ وقتم عقاید یا دین کسی رو زیر سوال نمیبرم چون براش ارزشمنده

این حرفو گفتم فقط برای یه جمله بارز "اسمشو میذارن حکومت اسلامی"
همونطور که گفتم حکومتی که الان داره ارائه میشه من ادارش نمیکنم شما ارائه اش نمیکنی
یه سری از افراد سعی در خراب کردن اسم اسلام دارن نمیتونی همه رو باهم یکی بدونی
در ضمن سیستم اموزشی مشکل داره بعذ یه سری ادم کلی بین به اسلام مزخرفاتی میگن و هرچی میشه میگن اسلامه که غلطه
در واقع به اینطور انسان ها باید بگی کور
چون خیلی چیزای دیگه رو نمیبین!

هر فردی که نقاب فرد اسلامی زد و هرچه گفت و انجام داد نمیشه به پاش نوشت
اسلام واقعی رو از محمد (ص) یاد بگیرید

و هرچه که عالمان و افراد گفتن به پاش ننویسید

یه نصیحت
در جستجو این نباشید که از دین اسلام ویا از دین دیگه ای اشکال بگیرید (:
در هیچ دینی اشکالی وجود نداره طبق گفته خداوند هم فرمودند که دین اسلام کامل تره به معنای این نیست که دین های دیگه اشکالاتی توشه و ...و اینکه ممکنه در دین من چیزی وجود داشته باشه و در دین های دیگه وجود نداشته باشه
این به معنی این نیست اشکال تو دین اوناس و یادین ما و ..

اگه علما و هر فرد دیگه ای هرچیزی میگه دلیل بر این نیست که همش درسته یا همش غلطه و هرچی میشه به اسلام ربط داد

متاسفانه فک کنم تایپک از بحث اصلی خارج شده (بیشتر حرفای بنده و بعضی نظرات دوستان)

بسته شد×
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان