امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنگر: "پرسپولیس" به جای من پول علیپور و فاطمی را بدهد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنگر: "پرسپولیس" به جای من پول علیپور و فاطمی را بدهد! 1

بنگر: "پرسپولیس" به جای من پول علیپور و فاطمی را بدهد!
مدافع سرخپوشان می گوید: «معروف و شهرام محمودی هرقدر می‌گیرند نوش‌جان‌شان به من چه مربوط!»
 محسن بنگر يكي از باتجربه‌ها و بازيكنان بزرگ پرسپوليس به حساب مي‌آيد كه همبازيانش هم احترام خاصي براي او قائل هستند. اين مدافع مازندراني حرف‌هاي جالبي در مورد خبر پيشنهاد تيم ملي كرواسي به برانكو، انتشار قرارداد بازيكنان توسط سازمان ليگ، مصاحبه عليه واليباليست‌ها، بسكتباليست‌ها و... زد كه در زير مي‌توانيد بخوانيد.

* بحث پيشنهاد تيم ملي كرواسي به برانكو به گوش تو هم رسيده است؟

يك چيزهايي شنيدم ولي حيف است برانكو از پرسپوليس جدا شود. ما تازه به تمرينات و خلق و خوي ايشان عادت كرديم و اميدوارم اين مربي باكلاس در تيم بماند.

* صداي تو و كريم باقري بيشتر از سايرين در مورد انتشار قرارداد بازيكنان توسط سازمان ليگ درآمد؛ دليلش چه بود؟

هركس اين ايده را داد اشتباه بزرگي كرده است. واقعاً انتشار قرارداد بازيكنان كار زشتي بود. آمدند نوشتند محسن بنگر 950 ميليون تومان قرارداد بسته است و آقايان فردا مي‌روند جواب اداره ماليات را بدهند؟

* چرا آنها بايد جواب ماليات تو و ساير بازيكنان را بدهند؟

(با حرارتي بيشتر) چون بدون مطالعه اين كار را انجام دادند. وقتي من در فصل جديد يك ريال هم از باشگاه نگرفتم چطور مي‌توانم ماليات بدهم؟ از فردا اداره ماليات هم مي‌آيد دنبال ما و... دوستان اگر راست مي‌گويند بروند حق و حقوق ما را از باشگاه‌ها بگيرند. من هنوز هم از سپاهان اصفهان طلب دارم، چرا سازمان ليگ دنبال وصول اين پول نيست؟

* از پرسپوليس هيچ پولي نگرفتي؟

در ليگ پانزدهم تاكنون يك ريال هم نگرفتم و هر چه بوده مربوط به فصل گذشته است. تازه از فصل گذشته هم حدود 200 ميليون تومان طلب دارم، آن وقت مي‌آيند در رسانه‌ها اعلام مي‌كنند قرارداد محسن بنگر 950 ميليون تومان است. مي‌دانيد همين كارها باعث فحش خوردن بازيكنان در استاديوم‌ها مي‌شود؟!

* چه ربطي دارد؟!

وقتي مي‌نويسند فلان فوتباليست پرسپوليس يا استقلال و... نزديك يك ميليارد تومان قرارداد بسته است تماشاچي و هوادار فكر مي‌كنند واقعاً اين‌طوري است. طفلكي حق هم دارد چون با هزار زحمت و مشكلات مالي، خودش را به استاديوم مي‌رساند اما نمي‌داند كه شايد ما فوتباليست‌ها 50 درصد از قراردادي هم كه مي‌بنديم را نمي‌گيريم. با اين وجود وقتي يك بازي گره مي‌خورد يا ما اشتباهي مي‌كنيم همان هوادار با ذهنيت قبلي كه يك ميليارد گرفتيم شروع به فحاشي عليه‌مان مي‌كند. دوستان فكر اينجاي كار را كه نمي‌كنند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنگر: "پرسپولیس" به جای من پول علیپور و فاطمی را بدهد! 1

* چرا عليه واليباليست‌ها و بسكتباليست‌ها مصاحبه كرديد؟

منظور من چيز ديگري بود. گفتم كه چرا قرارداد ديگر ورزشكاران منتشر نمي‌شود. وگرنه سعيد معروف، محمد موسوي، شهرام محمودي و... هرقدر مي‌گيرند نوش‌جان‌شان! اصلاً هر ورزشكاري حق دارد پول خوب بگيرد چرا كه زحمت مي‌كشد. عرق مي‌ريزد. ماه‌ها در اردوها دور از خانه و خانواده زندگي مي‌كند و از همه اينها بالاتر استعدادش را دارد. چرا بقيه نمي‌توانند واليباليست يا فوتباليست شوند؟ شما ببينيد مگر مبلغ درآمد افراد ديگر منتشر مي‌شود؟ چرا همه روي ورزشكاران زوم كرده‌اند؟ به نظرم اين كار درستي نبود.

* بگذريم. بالاخره مشكل مالي بازيكنان پرسپوليس حل شد؟

يك مقدار از طلب فصل گذشته پرداخت شد اما بچه‌ها واقعاً مشكل دارند. من محسن بنگر هم ممكن است گرفتاري داشته باشم ولي از مسئولان پرسپوليس خواهش مي‌كنم اول پول جوان‌ترها را بدهند كه هزار تا مشكل دارند.

* حاضري به خاطر بازيكنان جوان‌تر از حق خودت بگذري. (به شوخي ادامه مي‌دهيم) فردين شدي آقامحسن؟!

نه، فردين نيستم اما با چشم خودم ديدم كه علي عليپور ماشين زير پاي خود را فروخت تا بتواند يك آپارتمان در شرق تهران اجاره و با همسرش زندگي كند. طفلكي هر روز بايد يك ساعت توي تاكسي بنشيند تا به ورزشگاه درفشي‌فر برسد. يا همين سيدعلي فاطمي كه به خاطر اجاره‌ خانه و زندگي با مادرش به آقاكريم بدهكار شده و حرف من اين است اول پول اين جوان‌ترها را بدهند و بعد به محسن بنگر برسند.

* مثل اينكه قول دادند تا 10، 15 روز ديگر مطالبات فصل گذشته شما را هم پرداخت كنند؟

آقاي طاهري دارد زحمت خود را مي‌كشد و قول‌هايي هم داده‌اند. پرسپوليس تيمي مردمي و پرطرفدار است كه نياز به حمايت همه‌جانبه دارد و ديگران هم بايد به طاهري كمك كنند. من مي‌دانم مهدي طارمي هم مشكلات مالي دارد و پول نگرفته است. يك بازيكن ملي‌پوش و مؤثر كه مي‌توانست اول فصل به قطر برود ولي نرفت و حالا بايد به فكر او باشيم. همين‌طور احمد نوراللهي كه به سختي عمل جراحي كرد و نبايد اين جوانان را دلسرد كرد.

* شنبه در اولين بازي جام حذفي بايد به مصاف پيكان برويد. آيا بازي آساني پيش‌ روي پرسپوليس است؟

جام حذفي جام شگفتي‌هاست. هيچ ديداري قابل پيش‌بيني نيست. شما ديديد پارسال بازي ما با گل‌گهر سيرجان به پنالتي كشيده شد. بازي با پيكان هم نمي‌تواند آسان باشد ولي اميدوارم اسير اتفاقات غير فوتبالي نشويم!

* يعني چي؟

در جام حذفي با 5 يا 6 بازي مي‌توان به سهميه آسيا و جام رسيد. پارسال پرسپوليس را در جام حذفي خيلي اذيت كردند. سختگيري داوران، احضارهاي بي‌مورد، لحاظ كردن محروميت حذفي در ليگ و... كه جلوي قهرماني ما در اين رقابت‌ها را گرفت. پرسپوليس مي‌توانست فصل گذشته قهرمان جام حذفي شود اما اتفاقات عجيب و غريب جلوي ما را گرفت و ان‌شاءا... امسال حق به حقدار برسد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان