امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از شرایط خودم در پرسپولیس راضی نیستم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از شرایط خودم در پرسپولیس راضی نیستم 1

به فکر چبران هستم؛
از شرایط خودم در پرسپولیس راضی نیستم/ با برانکو مشکلی ندارم
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نه تنها بازی با سایپا بلکه همه بازی‌ها برای پرسپولیس سخت است چرا که تیم‌ها با همه توان به مصاف ما می‌آیند.
 محسن مسلمان در مورد شرایط پرسپولیس پیش از بازی مقابل سایپا گفت: خوشبختانه همه چیز خوب است و بازیکنان در بهترین شرایط قرار دارند و می‌خواهیم فردا سه امتیاز را از بازی با سایپا بگیریم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با اضافه شدن بازیکنان ملی پوش شرایط پرسپولیس بهتر شده و بازیکنان در بهترین وضعیت قرار دارند  امیدوارم که فردا بتوانیم یک بازی خوب انجام دهیم و سه امتیاز را از سایپا بگیریم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت سایپا هم خاطرنشان کرد: به هر حال نه بازی با سایپا بلکه همه بازی‌ها برای پرسپولیس سخت است و تیم‌ها با توان بیشتری به مصاف ما می‌آیند اما به هر حال ما پرسپولیس هستیم و در هر بازی باید سه امتیاز را بگیریم.
 مسلمان در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند روند رو به رشد خود را ادامه دهد اظهار داشت: قطعا می‌توانیم این روند را ادامه دهیم چرا که پرسپولیس خیلی خوب بازی می‌کند و با انجام بازی‌های خوب ادامه این روند شدنی است.

وی در مورد شرایط خودش هم خاطرنشان کرد: خدا را شکر که در شرایط خوبی قرار دارم و تمریناتم را به خوبی انجام می‌دهم مطمئن باشید اگر فردا فرصتی به من داده شد و بازی کردم بهترین عملکردم را انجام خواهم داد.
 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد متنی که پس از بازی پرسپولیس مقابل پیکان در اینستاگرام منتشر کرد اظهار داشت: به هر حال از شرایط خودم در بازی با پیکان راضی نبودم اما به هواداران قول دادم که در صورتی که این فرصت به من داده شود قطعا جبران مافات خواهم کرد.

مسلمان در پایان خاطرنشان کرد: خودم هم با برانکو در این باره صحبت کردم و مشکل خاصی نیست قطعا در آینده می‌توانم بازی‌های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان