امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیگرینی:کمپانی به بازی فردا نمی رسد

مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، تایید کرد که ونسان کمپانی، کاپیتان تیمش، نمی تواند در دیدار ‏فردا مقابل وستهام به میدان برود.‏

پیگرینی:کمپانی به بازی فردا نمی رسد 1

به گزارش "ورزش سه"، کمپانی در دیدار سیتی مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان دچار آسیب دیدگی شد ‏و دیدار فردا را از دست داد اما پیگرینی اعلام کرد که سرخیو آگوئرو می تواند در دیدار فردا، برای ‏سیتی بازی کند. ‏
او به خبرنگاران گفت:" ونسان برای بازی فردا آماده نیست. پابلو زابالتا، گائل کلیشی، فابین دلف هم ‏همینطور. سمیر نصری در دیدار قبلی دچار یک ضربدیدگی شد. او برای دیدار فردا 100 درصد آماده ‏نیست. ‏
کمپانی در دیدار سه شنبه شب مقابل ساندرلند در جام اتحادیه هم نمی تواند بازی کند؛ بعد از باید ببینیم به ‏بازی تاتنهام می رسد یا نه. زابالتا برای بازگشت به تمرینات، باید یک هفته دیگر ریکاوری کند. امیدوارم ‏تا 10 روز دیگر شرایط بازی کردن را به دست بیاورد. آگوئرو خیلی خوب ریکاوری کرد. او برای دیدار ‏فردا 100 درصد آماده است."‏‎ ‎
پیگرینی همچنین در مورد ستاره جدید تیمش، کوین دی بروین، گفت:" دی بروین خیلی زود با سیستم ما ‏تطبیق پیدا کرد. من از او خیلی راضی هستم. او هم مانند رحیم استرلینگ، از آن دسته بازیکنانی است که ‏ما مشابهش را قبلا نداشتیم."‏

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ستاره اینتر تسلیم شد؛ فردا جراحی مینیسک زانو
  تراکتور فردا با خطیبی استارت می زند
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  هدیه دردسرساز کمپانی خودروساز به کاپیتان وریا غفوری
  خاک خورده های کمپانی wwe این قسمت نویل
Rainbow کلمات ممنوعه در کمپانی کشتی کج WWE
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  آغاز فعالیت رشته‌های انفرادی از فردا
  نویمایر: بازی در استقلال مثل بازی در بارسلونا بود
  معرفی کمپانی کشتی کج ایرانی....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان