امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گلایه های برانکو در جمع سرخپوشان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلایه های برانکو در جمع سرخپوشان 1

در زمین به جرارد و رونالدو نیاز دارم نه در رسانه ها!
گلایه های برانکو در جمع سرخپوشان با کنایه به طارمی و نوراللهی
سرمربی پرسپولیس عادت دارد از شاگردانش حمایت کند و آنها را بهترین بنامد اما این بار در جمع شاگردانش لب به گلایه گشود.
 برانکو ایوانکوویچ که از شکست پرسپولیس مقابل سایپا دلخور و ناراحت است، در تمرین پرسپولیس، سرخپوشان را دور هم جمع کرد و در حضور آنها لب به گلایه گشود.

برانکو عادت دارد همیشه از شاگردانش تعریف کند و گاهی اوقات این کار را افراطی انجام می دهد. او اغلب شاگردان خود را بالاتر و بیشتر از آن چیزی هستند معرفی می کند اما انگار باخت مقابل مجید جلالی و سایپا به شدت به او فشار آورده چون دیروز از کوره در رفت.
 برانکو به شاگردانش گفت: «از دست شما دلخورم. تمرکز ندارید. حواس تان جای دیگری است و انرژی خود را در رسانه ها تلف می کنید. من نمی خواهم تیم در رسانه ها مدعی باشد و در زمین فوتبال ببازد اما متاسفانه حالا این اتفاق برای پرسپولیس افتاده است. شما در رسانه های ورزشی خودتان را جرارد و رونالدو معرفی می کنید ولی من در زمین بازی به شما نیاز دارم نه در رسانه ها!»

برانکو که از باخت های پی در پی پرسپولیس شاکی بود، گفت: «مردم تا همین چند روز پیش با این که نتیجه خوبی نگرفته بودیم، از شما حمایت می کردند اما بی حواسی شما و تمرکز نداشتن تان باعث شده صدای هواداران در بیاید. شما دارید حمایت هواداران را از دست می دهید و این موضوع من را نگران می کند. ما نباید الان چهاردهم جدول باشیم. بی دقتی و نداشتن تمرکز وضعیت بدی برای ما رقم زده و توقع دارم با حواس جمع بازی کنید و این وضعیت را تغییر بدهید.»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گاف برانکو در تیم ملی عمان جنجالی شد
  دست مجیدی روی هافبک مورد علاقه برانکو
  واکنش وکیل برانکو به اظهارات رسول‌پناه!
  رضاییان عامل حضور برانکو در پرسپولیس! (عکس)
  گلایه ملی‌پوش فوتسال زنان از پرداخت نشدن پاداش ۲۲ میلیونی
  یک پرسپولیسی دستیار برانکو در تیم ملی عمان شد
  خواجوند: در پرونده برانکو جای هیچ نگرانی نیست
  برانکو: روزهای سختی را تجربه می‌کنیم
  گلایه کاپیتان تیم ملی هاکی از بی‌توجهی‌ها
  ادعای عجیب گزینه مدیرعاملی پرسپولیس: برانکو را بر می‌گردانم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان