امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"مهدی طارمي": بر مچ دستانم بوسه مي‌زنم، چون عاشق "حضرت ابوالفضل (ع)" هستم

یکی از مشکلات بزرگ پرسپولیس در فصل جاری خراب شدن ضربات پنالتی در بازی‌های لیگ برتر است؛ مشکلی که گریبان مهدی طارمی را هم پس از امید عالیشاه و رامین رضاییان گرفت.

به گزارش سرویس ورزشیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"جام نیوز " به نقل از خبرورزشی،  با ستاره جوان و بوشهری پرسپولیس دو روز پس از شکست مقابل سایپا گپ زدیم و از ضربه پنالتی شروع کردیم و در ادامه به مباحث جالب‌تری رسیدیم... مهدی طارمی از شادی‌های پس از گل خود، علاقه‌اش به رئال مادرید و رونالدو و... گفت و ما هم نوشتیم تا شما بخوانید خواندنی‌های این مصاحبه خودمانی را.

چرا پنالتي اول خودت مقابل سايپا را آن‌گونه زدي؟
نمي‌دانم، يك لحظه احساس كردم گلر حريف سمت ديگري مي‌پرد اما... خيلي شرمنده هواداران شدم.

البته هواداران پرسپوليس هم تو را خيلي تشويق كردند و روحيه دادند. قبل از پنالتي دوم همه با هم فرياد مي‌كشيدند طارمي بزنه...
معرفت و بزرگي هواداران پرسپوليس را آن لحظه درك كردم. احساس خوبي به من دست داد و گفتم بايد جبران كنم البته جلوي سايپا كاري نكردم و اميدوارم در آينده جبران كنم.

چرا به كمال كاميابي‌نيا ندادي تا پنالتي را بزند؟
چون از اول هم قرار بود پنالتي‌زن من باشم البته كمال هم خيلي خوب پنالتي مي‌زند و اين تصميم كادر فني بود.

برخي‌ها فكر مي‌كنند مهدي طارمي براي آقاي گلي پنالتي مي‌زند و اين از لحاظ تيمي به نفع پرسپوليس نيست.
نه، آقاي گلي اولويت من در پرسپوليس نيست. اولويت، موفقيت تيم است و دروغ نمي‌گويم. دوست دارم در اين فصل قهرمان شوم اما اين يك موفقيت فردي است و خدا نكند بخواهم آن را فداي پيروزي تيمي كنم البته با تصميم كادر فني من پنالتي‌زن تيم هستم و اين نظر آقاي برانكو است.

ضربه پنالتي دوم تو هم به دست حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان سايپا خورد و با خوش‌شانسي گل شد. آن لحظه نترسيدي؟
بله، قبول دارم كه گلر سايپا خيلي خوب حركت كرد ولي شدت ضربه زياد بود و مي‌دانستم گرفتن آن توپ راحت نيست. با تمام قدرت به توپ ضربه زدم.

البته برانكو هم پس از پايان بازي با سايپا در كنفرانس مطبوعاتي حسابي از تو حمايت و اعلام كرد مهدي طارمي در آينده هم پنالتي‌زن اول پرسپوليس است.
برانكو لطف دارد. اين حمايت سرمربي به بازيكن روحيه و انگيزه مضاعفي براي درخشش مي‌دهد. ممنون ايشان هستم و اميدوارم پاسخگوي اعتماد سرمربي تيم باشم.

چرا يكي از اين دو ضربه پنالتي را به صورت چيپ نزدي؟
آن وقت واويلا مي‌شد. (مي‌خندد)

يعني چه؟
آقاي يكتا! چيپ مي‌زدم و گل نمي‌شد كه خيلي بدتر مي‌شد. همين‌طوري هم تا 24 ساعت توي فكر بودم. جاي ريسك نبود.

راستي چرا پنالتي‌هاي پرسپوليس گل نمي‌شود؟ اميد عاليشاه در بازي برابر ذوب‌آهن اصفهان، رامين رضاييان جلوي فولاد خوزستان و خودت مقابل سايپا پنالتي خراب كرديد؛ دليلش چيست؟
شايد استرس و شايد هم بدشانسي. واقعاً نمي‌دانم دليلش چيست. فعلاً كه متأسفانه اين‌طوري شده اما سعي مي‌كنم در بازي‌هاي آينده با تمركز بالا پشت ضربه پنالتي بايستم.

براي چندمين بار مي‌پرسيم راز شادي‌هاي پس از گل تو چيست؟
خيلي دوست ندارم در اين رابطه حرفي بزنم!

اما ديگر مي‌دانيم ماجرا به علمدار كربلا برمي‌گردد و...
(كمي مكث مي‌كند) واقعاً اعتقاد عجيبي به حضرت ابوالفضل(ع) دارم، عاشق آن حضرت هستم. همواره پس از شادي‌هايم بوسه بر مچ دست مي‌زنم به ياد آن حضرت (دوباره سكوت مي‌كند).

نذر مادر است ديگر...

مادري كه هرچه دارم از اوست و پدرم. هميشه مادر و پدرم پس از گلزني تماس مي‌گيرند و به من تبريك مي‌گويند. از راه دور دست‌شان را مي‌بوسم و اميدوارم بتوانم تا آخر عمر نوكري پدر و مادرم را بكنم.

امروز همه بچه‌هاي بوشهري دوست دارند مهدي طارمي شوند. خودت وقتي بچه بودي، دوست داشتي جاي چه كسي باشي؟

اولاً كه من كسي نيستم كه بچه‌هاي بوشهر دوست داشته باشند جاي من باشند. مهدي طارمي به بوشهري بودن خود افتخار مي‌كند و خاك پاي همه بچه‌هاي اين شهر است اما در مورد خودم بايد بگويم خيلي دوست داشتم علي دايي شوم اما نشدم!

خدا را چه ديدي؟ شايد در آينده يك علي دايي ديگر براي فوتبال ايران شدي.

براي من همين كه لقب شاگرد آقاي دايي را يدك بكشم، كافي است. اگر بتوانم شاگرد خلفي براي علي‌آقا باشم، خيلي است و علي دايي شدن پيشكش! اصلاً من كجا و آقاي دايي كجا؟!

به خود علي دايي هم گفتي كه در كودكي دلت مي‌خواست علي دايي شوي؟

اولين روزي كه علي دايي را ديدم و با من دست داد، در باشگاه پرسپوليس بود. رفته بودم براي عقد قرارداد و باورتان نمي‌شود، وقتي علي‌آقا با من دست داد، زمان برايم متوقف شد و زبانم بند آمد. هنوز هم نتوانستم اين موضوع را به ايشان بگويم؛ يعني خجالت مي‌كشم چون خيلي بزرگ و دست‌نيافتني است.

سقف آرزوهاي مهدي طارمي كجاست؟ ليگ برتر انگليس يا اسپانيا؟

فعلاً كه در ليگ برتر ايران و پرسپوليس دارم به هواداران تيم محبوبم خدمت مي‌كنم اما اگر روزي چنين پيشنهاداتي برسد، به طور حتم لاليگا و اسپانيا را انتخاب خواهم كرد.

رئالي هستي يا بارسايي؟

يك رئالي دوآتيشه هستم.

پس جواب سؤال مسي يا رونالدو را هم خوب مي‌داني؟

معلوم است ديگر، رونالدو چيز ديگري است!

در پايان حرف ناگفته‌اي نداري؟
از قول من بنويسيد شرمنده هواداران پرسپوليس هستم، مطمئن هم باشيد كه جبران مي‌كنم. (دوباره تكرار مي‌كند) مطمئن باشيد.

"مهدی طارمي": بر مچ دستانم بوسه مي‌زنم، چون عاشق "حضرت ابوالفضل (ع)" هستم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی طارمی؛ این‌بار شلیک و گل از روی نقطه پنالتی
  مهدی: هواداران کمک نکنند بازیها بی‌تماشاگر می‌شود
  زیباترین شادی گل: بوسه بر دست مادر (عکس)
  سوما خوبه اما مهدی قایدی دیدی؟
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  جایزه پوشکاش را برای مهدی طارمی رزرو کنید!
  پیراهن بوفون به مهدی طارمی رسید
  اخطار جدی مهدی طارمی به برخی بازیکنان تیم ملی
Clocket ماموریت سخت پورتو و مهدی طارمی در آستانه قرعه بزرگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان