امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آلوز در آستانه 300 تایی شدن در بارسلون!     

بازیکن برزیلی بارسلون، که در حال حاضر با انجام 299 بازی، دومین بازیکن خارجی بارسلون با بیشترین تعداد بازی برای این تیم است، با انجام یک بازی دیگر، تعداد بازی های خود رو برای بارسلون به عدد 300 می رساند.

شخصیت منحصر به فرد و پرکار او در هفت فصل گذشته سبب شده که به یکی از مهمترین بازیکنان بارسلون تبدیل شود که هم در داخل ترکیب و هم خارج زمین توجه های بسیاری را به خود جلب کرده است. او فصل گذشته از فیلیپ کوکو هلندی پیشی گرفت تا دومین خارجی پرسابقه در باشگاه بارسلون لقب گیرد. اگر او در برابر بیلبائو در ترکیب اصلی قرار گیرد با انجام سیصدمین بازی خود برای بارسلون با تعداد بازی 300 با سرمربی فعلی این تیم برابر خواهد شد.
او در 299 بازی خود برای بارسلون 20 گل برای بارسلون به ثمر رسانده است که مهمترین گلهای او میتوان به گلی که در فینال کوپا دل ری در سال 2012 به رئال مادرید زد و دو گلی که به منچسترسیتی در لیگ قهرمانان فصل گذشته به ثمر رساند اشاره کرد.
او 14 گل در 190 بازی خود در لالیگا و 5 گل در 63 بازی در لیگ قهرمانان برای بارسلون به ثمر رسانده است که برای یک مدافع آمار خوبی است.
آلوز در کارنامه پربار خود 16 عنوان مختلف با بارسلون از جمله 2 چمپیونزلیگ، 4 لالیگا، 4 سوپرکاپ اسپانیا، 2 سوپرکاپ اروپا، 2 جام باشگاههای جهان، 2 کوپا دل ری به دست آورده است. همچنین از دیگر افتخارات او میتوان به قهرمانی با برزیل در کوپا آمریکا و دو لیگ اروپا با سویا اشاره کرد.

به هیچ وجه نمی توان سهم بزرگ آلوز را در افتخارات بارسلون انکار کرد، کسی که زندگی خود را با کار در مزرعه پدرش آغاز کرد و در سالهای دورتر با افتخارآفرینی برای آبی اناری ها ادامه داد.

آلوز در آستانه 300 تایی شدن در بارسلون!      1
آلوز در آستانه 300 تایی شدن در بارسلون!      1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فوری؛ پرواز پرسپولیس در آستانه تاخیر یا کنسلی به هند
  آلوز: نیامده بودم در ایران تفریح کنم
Clocket ماموریت سخت پورتو و مهدی طارمی در آستانه قرعه بزرگ
  کلودیو براوو در آستانه ترک منچسترسیتی به مقصد لالیگا
  لیونل مسی؛ یک قدم تا 1000 تایی شدن!
  رئال در آستانه قهرمانی، مسی به دنبال هفتمین جایزه!
  ده بیاسی: در آستانه سرمربیگری ایران بودم اما یکباره همه چیز تغییر کرد
Shocked مقابل پرسپولیس ؛ همسر مرحوم پورحیدری: تا صبح گریه کردم روایتی تازه از باخت شش تایی ا
Shocked پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد با استوکس
  باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان بیانیه صادر کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان