امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین وضعیت میدانی کربلای فوعه و کفریا

(23-09-2015، 22:45)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2015، 21:18)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2015، 20:21)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متنی با غلط املایی واشتباه و نشات گرفته از رسانه های حامی تروریست ها قابل استناد نیست به روبا ه گفتن شاهدت کیه گفت دمم فکر نمی کنم بشار اون قدر احمق باشه که مردم خودش رو بکشه تازه بعد هم اون جنازه ها پیدا بشن اگر کار حکومت بود گم و گور می شد یک جو سازی احمقانه است این ماجرا عین هتل مهاباد دوما همه اون ها شیعه نیستن و شاید اصلا توشون شیعه نباشه فکر کنم همه می دونن که تکفیری ها از مردم به عنوان سپر انسانی استفاده می کنن البته حساب مردمی که به تروریست ها پیوستن جداست ارتش تو حمله هاش مقر های اون ها رو هدف قرار می ده اگر اون ها هم اون جا باشن کشته می شن مردمی که گول دروغ های تکفیری ها رو خوردن. در ضمن در همان شروع حمله تکفیری ها مردم از شهرشان دفاع کردند و حاضر به ترک شهر نبودن  سومین شهر بزرگ سوریه الان ویرانه ای شده خیلی جالبه که هزاران انسان توی فوعه و کفریا محاصره اند کسی هم عین خیالش نیست بعد علت این حمله طبق ادعای واهی چی بوده؟؟؟ شیعه در کمتر از 8 در صد ازسوریه وجود دارد این  ادعا مال چند سال پیشه بی بی سی مطرحش کرد شیعه و ارتش سوریه اصلا نیرو ندارن که بخوان نیرو جدایی تشکیل بدن ارتش آزاد الان نیرو هاش همه جا پخشه قبلا چند تا روستا دستش بود الان هر جایی که داره یا با کرد ها جبهه النصره یا القاعده شریکه آمریکا به کمک هاش به ارتش آزاد ادامه می ده به ازای هر نفر 5 تا اسلحه می دن بقیه اسله ها کجا غیب می شه ؟؟؟

غلط املایی =))))))
حامی تروریست ها =))))))))
به روباه گفتن شاهدت کیه؟؟؟ =)))))))) لابد منابع شما بی طرف تشریف دارند درسته؟؟؟؟ =)))))) مشرق نیوز منبع خبری بیطرفه لابد :v
تو برو هر جای دنیا بگو مشرق نیوز معتبر تر از دویلچه و بی بی سیه، یارو بهت میخنده =))))) نزن این حرفا رو جایی برادر
تکفیری ها از مردم به عنوان سپر انسانی استفاده میکنن(چقدر این جمله اشناست) =)))) دقیقا اسرائیلم برا کشتار غزه همین بهونه رو اورد
اولا این خبر و بمباران ها برای زمانیه که هنوز گروه های تروریستی بدین شکل در سوریه شکل نگرفته بودن اکثرا قیام و اعتراضات مردمی بود...
بشار اسد هم به همین بهونه ای که شما اوردین با تمام قدرت(به همون دلیلی که خودتون اشاره کردید) که در اقلیت مطلق هستند دست به کشتار و بمباران وسیعی زد
نیروهای شبیحه نیروی ویژه متشکل از شیعیان و مزدوران سنی هستند که با اعتراضات مردمی دقیقا مثل داعش رفتار کردن... که نتیجه ش این شد که دیدیم
یادت نرفته اعتراضات سوربه و تظاهرات از کجا شروع شد؟؟؟ اصلا میدونی؟؟؟ =)
در حال حاضر اوضاع سوریه انقدر پیچیده شده که اصلا نمیشه گفت کی به کیه پر از گروه های تروریستی که هر کدوم تو جنایت دست اون یکی رو از پشت بستن... کردهام که خیلی هنر کنن مناطق کرد نشینی از شر داعش حفظ کنن
ارتش آزاد و ارتش بشار اسدم دارن درجا میزنن
البته کمک های روسیه ممکنه ورق رو به نفع ارتش اسد برگردونه... باید دید قدرت ها چ سیاستی رو اعمال میکنن...
بعد این موضوع به ازای هز نفر پنج اسلحه رو از کجا اوردی؟؟؟؟!!!!!
امریکا ی سری نیرو تعلیم داده بود که تو سوریه علیه داعش و ... بجنگن چند وقت پیش به محض ورود زیر اتش سنگین دو طرف قلع و قمع شدن و عده ای فرار کردن و فقط چهار نفرشون باقی موندن... (اظلاعاتم کامل نیست و تقریبا ی همچین چیزایی بود)

نقل قول: منبع؟؟ آخرین وضعیت میدانی کربلای فوعه و کفریا 2
مخلوطی از ویکی پدیا ، دوبلچه ، بی بی سی ، رادیو فردا و...
تیتر رو سرچ کنی منابع بیشتری پیدا میکنی

منابع ایرانی و سوریش کجاست؟؟

منابع ما داخلیه...
ما منابع دروغگوی خارجی رو قبول نداریم
والسلام...

منظورت از منابع سوری روزنامه ها و تلویزیون بشار اسده؟؟؟؟؟؟؟
گرفتی مارو رفیق؟؟؟
تو یه روزنامه مستقل داخلی بم نشون بده من بهت منبع داخلی بدم.
بزار ی جور دیگه بگم! کدوم منبع داخلی(داخل کشور) جرات داره بگه بشار اسد تو سوریه داره جنایت میکنه؟
(با توجه به حمایت همه جانبه عاغا و سپاه از بشار)
اووووف...نمیدونم چی با خودت فکر کردی... فکر کردی داریم تو آزادترین کشور جهان زندگی میکنیم؟؟؟ رسانه های داخلی خییییییلی هنر کنن اتفاقات سوریه رو یک جانبه(بدون دروغ و بزرگ نمایی) منعکس کنن، یعنی صبر کنن اگه نیروهای بشار اسد پیشروی کردن منعکس کنن یا مخالفین جنایت کردن و سر بریدن... یکم بزرگ شو... سرتو از زیر برف بیار بیرون
 وقتی رسانه ها درون یک کشور وابسته به حکومت باشند هیچ حرفی رو نباید باور کرد
والسلام.
آخرین وضعیت میدانی کربلای فوعه و کفریا 2
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، # αпGεʟ
آگهی

منابع ما داخلیه...
والسلام...

تجربه نشون داده وقتی نخوای حرفی رو قبول کنی از صحیفه نور هم سند بیاریم قبول نمیکنی... وگرنه زمان انقلاب همون منابع دروغگوی خارجی شده بودن بلندگوی بت زندگی شما... صحیفه رو بخون برادر زشته برا شما که پشتیبان ولایتی کتابای امامتو نخونده باشی ولی من ملحد خونده باشم. بخون صحیفه و کشف الاسرار و بقیه قلم فرسایی های اون بزرگوار رو ... قول میدم اونم واست منبع محسوب نمیشه
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Son of anarchy ، # αпGεʟ
نقل قول: تو برو هر جای دنیا بگو مشرق نیوز معتبر تر از دویلچه و بی بی سیه، یارو بهت میخنده =)))))

نقل قول: مخلوطی از ویکی پدیا ، دوبلچه ، بی بی سی ، رادیو فردا و...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.siasi.porsemani.ir/content/50-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C

(24-09-2015، 8:05)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منابع ما داخلیه...
والسلام...

تجربه نشون داده وقتی نخوای حرفی رو قبول کنی از صحیفه نور هم سند بیاریم قبول نمیکنی... وگرنه زمان انقلاب همون منابع دروغگوی خارجی شده بودن بلندگوی بت زندگی شما... صحیفه رو بخون برادر زشته برا شما که پشتیبان ولایتی کتابای امامتو نخونده باشی ولی من ملحد خونده باشم. بخون صحیفه و کشف الاسرار و بقیه قلم فرسایی های اون بزرگوار رو ... قول میدم اونم واست منبع محسوب نمیشه

سلام
یه جوری راجب صحیفه نوشتید انگار همش توش توصیه به جنایت شده!ممکنه بگید چیه صحیفه برای شما اینطوری به نظر رسیده؟
پاسخ
(24-09-2015، 11:27)safe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
یه جوری راجب صحیفه نوشتید انگار همش توش توصیه به جنایت شده!ممکنه بگید چیه صحیفه برای شما اینطوری به نظر رسیده؟

منظور این موضوع نیست
سر موضوع دیگه یی وقتی برای این دوستمون از صحیفه سند میاوردم بازم مورد قبول ایشون نبود... انتظار بیجاییه در مورد این موضوع سعید براتون از خبرگزاریهای مجاز داخلی منبع بیاره این خبرگزاریا نمیتونن همچین خبرایی رو مخابره کنن. 
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، # αпGεʟ ، safe
نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.siasi.porsemani.ir/content/50-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C
مرسی... بررسی کردم بعضی از گاف هاش درست بوده... مثل خوندن نماز میت ناصر حجازی توسط حسن خمینی و...
بعضیاشم واقعا بچگونه و مسخره بود مثل
نقل قول: 1. دختر مجردی که در بی بی سی مادر شد؛
گوینده بخش خبری بی بی سی فارسی چهارشنبه 28دسامبر (7دی) گفت: «یکی از "مادرانی" که در اعتراض به بازداشت فرزندان خود، در پارک لاله تهران بست می نشستند، بازداشت شد. "ژیلا کرم زاده" بهمن ماه سال 88 بازداشت و حدود یک ماه زندانی شد و دادگاه بدوی در فروردین ماه او را به چهار سال زندان محکوم کرد.
دانلود
خانم کرم زاده، زمانی که برای گرفتن گذرنامه به اداره گذرنامه مراجعه کرده بود، دستگیر و برای اجرای محکومیت به زندان منتقل شد.» خدیجه مقدم (فعال فمینیست) که به عنوان مطلع و برای اعلام همبستگی با زن بازداشت شده، با تلویزیون فارسی بی بی سی ارتباط تصویری برقرار کرده بود، سخنان جالب توجهی را بر زبان آورد.
وی در معرفی ژیلا کرم زاده عنوان کرد: «دلم می خواهد این را بگویم که ایشان یک شاعر جوان دلسوزی است که حتی ازدواج نکرده و خودش مادر نیست(!) ولی به قدری متعهد است که همه بچه های ایران را فرزند خودش می داند.!!» به نظر می رسد دست اندرکاران بنگاه سخن پراکنی انگلیس، فرصت کافی برای توجیه کردن منبع مطلع خود نداشته اند و فراموش کرده اند اظهارات وی را پیش از مصاحبه، چِک کنند.
خیلی واضحه... در اینکه ژیلا دستگیر شده شکی نیست ولی گوینده خبر به اشتباه اونو مادر تصور کرده (چون اون تجمع مادران کشته شدگان و دستگیر شده های وقایع 88 در پارک لاله بودن) که حتی رژیم تحمل اون ها رو هم نداشت و دستگیرشون کرد... بعد اون مطلع اشتباه مجری رو اصلاح کرده گفته مادر نبوده...
خیلی مسخره ست که اینو برا حراب کردن بی بی سی بکار ببریم...

اما مثل همیشه ی سری موارد کاملا دروغه و جو سازیه
مثل چیزهایی که درباره مستند خط و نشان که خودم این مستند رو دیدم... و بخش عمده سوتی ها مربوط به این مستنده
اول از همه میخوام جتما این مستند رو ببینید...
فقط یک نمونه از این ایراد های بنی اسرائیلی اشاره میکنم چون موضوع تاپیک چیز دیگه ایه... در ادامه اگه شما یا ابراهیم هادی یا هرکس دیگه ای اگه طالب بودید در ی تاپیک جدا یا خصوصی ادامه میدیم

نقل قول: با توجه به توصيف بزرگمهر، مقام معظم رهبري براي اولين مرتبه و به دليل فعاليت‌هايش در مسجد كرامت، توسط ساواك دستگير شده است. ( رهبر انقلاب از سال1350 تا 1353 در مسجد کرامت تدریس دروس اسلامی داشتند. با توجه به اسناد ساواک و خاطرات معظم له، ایشان شش مرتبه توسط نیروهای ساواک دستگیر شده اند که اولین دستگیری ایشان در سال 1341 بوده که از سوی امام خمینی (ره) حامل پیامی برای آيت الله ميلانى و علماى خراسان در خصوص چگونگى برنامه هاى تبليغاتى روحانيون در ماه محرّم و افشاگرى عليه سياست هاى آمريكايى شاه و اوضاع ايران و حوادث قم بوده است.
هیچ کجای این مستند نگفته برای اولین بار خامنه ای سال 53 دستگیر شده... مستندش هست ببینید... لینک خواستید میدم بهتون... فقط اظهار کرده اون دوره هم دستگیر شده حرفی از اولین بار نزده اتفاقا بعدش هم اشاره شده که در مجموع شش بار دستگیر شدن...
چون این مستند رو دیده بودم تونستم مچ این متن رو بگیرم... درمورد مستند های دیگه ای که ایراد وارد کردن اون هام باید بررسی شن...

تو این 50 مورد ذکر شده فقط ده بیست تاش رو میشه سوتی واقعی در نظر گرفت که پنج شیش تاش عمدی و با قصد و نیت به نظر میرسن...

از این طرفم صدا سیمای (شبکه یک) تو پخش زنده کنفرانس سران غیر متعهد(که چند سال پیش در تهران برگزار شد) موقع سخنرانی وقتی مرسی(رییس جمهور سابق مصر) از سوریه حرف میزنه مترجم اونو بحرین ترجمه میکنه =))))
حالا سوریه و بحرین از نتظر تلفظ عربی چقدر به هم شبیه خدا داند =D
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.youtube.com/watch?v=7x-zIw78HUU

وقتی رسانه ملی تو روز روشن مرسی داره از ملت سوریه مظلوم سوریه حرف میزنه ملت مظلوم بحرین ترجمه ش میکنه از سایت ها و وبلاگ های وابسته چ انتظاری دارید؟ انتظار دارید بیاد از جنایات اسد بگه؟؟؟
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، # αпGεʟ ، safe

به دو دلیل ب این ادعاها جواب نمیدم
1- خیلی طولانی میشه حالشو ندارم
2- من وکیل مدافع بی بی سی نیستم و 2ساله اصلا نه اخبارش رو میبینم نه مستنداشو. برای بررسی این ادعاها اگه دنبال واقعیتین بشینین کتاب بخونین. اگه این متن میخواد بگه بی بی سی دروغاشو لای زرورق میپیچه خودشم با گزینشی نگاه کردن تاریخ همین کارو کرده. 
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، saeedrajabzade
آگهی
(24-09-2015، 17:38)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی... بررسی کردم بعضی از گاف هاش درست بوده... مثل خوندن نماز میت ناصر حجازی توسط حسن خمینی و...
بعضیاشم واقعا بچگونه و مسخره بود مثل

نقل قول: 1. دختر مجردی که در بی بی سی مادر شد؛
گوینده بخش خبری بی بی سی فارسی چهارشنبه 28دسامبر (7دی) گفت: «یکی از "مادرانی" که در اعتراض به بازداشت فرزندان خود، در پارک لاله تهران بست می نشستند، بازداشت شد. "ژیلا کرم زاده" بهمن ماه سال 88 بازداشت و حدود یک ماه زندانی شد و دادگاه بدوی در فروردین ماه او را به چهار سال زندان محکوم کرد.
دانلود
خانم کرم زاده، زمانی که برای گرفتن گذرنامه به اداره گذرنامه مراجعه کرده بود، دستگیر و برای اجرای محکومیت به زندان منتقل شد.» خدیجه مقدم (فعال فمینیست) که به عنوان مطلع و برای اعلام همبستگی با زن بازداشت شده، با تلویزیون فارسی بی بی سی ارتباط تصویری برقرار کرده بود، سخنان جالب توجهی را بر زبان آورد.
وی در معرفی ژیلا کرم زاده عنوان کرد: «دلم می خواهد این را بگویم که ایشان یک شاعر جوان دلسوزی است که حتی ازدواج نکرده و خودش مادر نیست(!) ولی به قدری متعهد است که همه بچه های ایران را فرزند خودش می داند.!!» به نظر می رسد دست اندرکاران بنگاه سخن پراکنی انگلیس، فرصت کافی برای توجیه کردن منبع مطلع خود نداشته اند و فراموش کرده اند اظهارات وی را پیش از مصاحبه، چِک کنند.
خیلی واضحه... در اینکه ژیلا دستگیر شده شکی نیست ولی گوینده خبر به اشتباه اونو مادر تصور کرده (چون اون تجمع مادران کشته شدگان و دستگیر شده های وقایع 88 در پارک لاله بودن) که حتی رژیم تحمل اون ها رو هم نداشت و دستگیرشون کرد... بعد اون مطلع اشتباه مجری رو اصلاح کرده گفته مادر نبوده...
خیلی مسخره ست که اینو برا حراب کردن بی بی سی بکار ببریم...

اما مثل همیشه ی سری موارد کاملا دروغه و جو سازیه
مثل چیزهایی که درباره مستند خط و نشان که خودم این مستند رو دیدم... و بخش عمده سوتی ها مربوط به این مستنده
اول از همه میخوام جتما این مستند رو ببینید...
فقط یک نمونه از این ایراد های بنی اسرائیلی اشاره میکنم چون موضوع تاپیک چیز دیگه ایه... در ادامه اگه شما یا ابراهیم هادی یا هرکس دیگه ای اگه طالب بودید در ی تاپیک جدا یا خصوصی ادامه میدیم

نقل قول: با توجه به توصيف بزرگمهر، مقام معظم رهبري براي اولين مرتبه و به دليل فعاليت‌هايش در مسجد كرامت، توسط ساواك دستگير شده است. ( رهبر انقلاب از سال1350 تا 1353 در مسجد کرامت تدریس دروس اسلامی داشتند. با توجه به اسناد ساواک و خاطرات معظم له، ایشان شش مرتبه توسط نیروهای ساواک دستگیر شده اند که اولین دستگیری ایشان در سال 1341 بوده که از سوی امام خمینی (ره) حامل پیامی برای آيت الله ميلانى و علماى خراسان در خصوص چگونگى برنامه هاى تبليغاتى روحانيون در ماه محرّم و افشاگرى عليه سياست هاى آمريكايى شاه و اوضاع ايران و حوادث قم بوده است.
هیچ کجای این مستند نگفته برای اولین بار خامنه ای سال 53 دستگیر شده... مستندش هست ببینید... لینک خواستید میدم بهتون... فقط اظهار کرده اون دوره هم دستگیر شده حرفی از اولین بار نزده اتفاقا بعدش هم اشاره شده که در مجموع شش بار دستگیر شدن...
چون این مستند رو دیده بودم تونستم مچ این متن رو بگیرم... درمورد مستند های دیگه ای که ایراد وارد کردن اون هام باید بررسی شن...

تو این 50 مورد ذکر شده فقط ده بیست تاش رو میشه سوتی واقعی در نظر گرفت که پنج شیش تاش عمدی و با قصد و نیت به نظر میرسن...

از این طرفم صدا سیمای (شبکه یک) تو پخش زنده کنفرانس سران غیر متعهد(که چند سال پیش در تهران برگزار شد) موقع سخنرانی وقتی مرسی(رییس جمهور سابق مصر) از سوریه حرف میزنه مترجم اونو بحرین ترجمه میکنه =))))
حالا سوریه و بحرین از نتظر تلفظ عربی چقدر به هم شبیه خدا داند =D
https://www.youtube.com/watch?v=7x-zIw78HUU

وقتی رسانه ملی تو روز روشن مرسی داره از ملت سوریه مظلوم سوریه حرف میزنه ملت مظلوم بحرین ترجمه ش میکنه از سایت ها و وبلاگ های وابسته چ انتظاری دارید؟ انتظار دارید بیاد از جنایات اسد بگه؟؟؟
(24-09-2015، 18:41)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به دو دلیل ب این ادعاها جواب نمیدم
1- خیلی طولانی میشه حالشو ندارم
2- من وکیل مدافع بی بی سی نیستم و 2ساله اصلا نه اخبارش رو میبینم نه مستنداشو. برای بررسی این ادعاها اگه دنبال واقعیتین بشینین کتاب بخونین. اگه این متن میخواد بگه بی بی سی دروغاشو لای زرورق میپیچه خودشم با گزینشی نگاه کردن تاریخ همین کارو کرده. 

حتی اگر بعضی از اونها هم واقعا اشتباه باشه بازم bbc دنبال نشر وقایع نیست
الویت اول بی بی سی فارسی تخریب چهره جمهوری اسلامی و تشیعه .
نمیدونم شما چقدر این خبرگزاری رو دنبال کردید ولی به شدت دنبال عناده! همه ی اخبارش مغرضانه نوشته شدن حتی عنوان هاش!
http://www.bbc.com/persian/iran/2015/09/150906_l39_reax_armenian_club_destruction
این رو ببینید عنوان رو طوری نوشتن که تا تمام متن رو نخونی متوجه نمیشی که چی شده ادم تو نگاه اول احساس میکنه که میخواسته بگه توسط دولت تخریب شده
از این مثال ها زیاد هستن بی بی سی به هر طریق ممکن فقط دنباله سیاه نمایی و مغرضانه نوشتنه!
شما ده دقیقه توی سایتش بچرخی از زندگی سیر میشی از بس نیمه ی خالیه لیوان رو بزرگ کرده!
همین برای شک کردن به صحت اطلاعاتش کافیه!
من حالا کاری به رسانه های داخلی ندارم بحثمون رفت سمت بی بی سی و این که شما گفتید این منابع غربی معتبرن و اگر جایی بگیم نیست بهمون میخندن منم خواستم نشون بدم اصلا اینطور نیست!
من که مخالفتی ندارم اگر میخواید این حرف هارو ببریم جای دیگه

راستی متوجه منظور Hitchcock از بررسی گزینشی نفهمیدم! پس بالاخره قبول دارید که بی بی سی هم برای بررسی این وقایع معتبر نیست دیگه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
نقل قول: از این مثال ها زیاد هستن بی بی سی به هر طریق ممکن فقط دنباله سیاه نمایی و مغرضانه نوشتنه!
شما ده دقیقه توی سایتش بچرخی از زندگی سیر میشی از بس نیمه ی خالیه لیوان رو بزرگ کرده!
اینکه خبرگزاری یه طیف خاصی از اخبار رو پوشش میده و اینکه داره دروغ میگه دو بحث جداست.
بی بی سی رسانه کاملا بی طرف نیست ولی یه رسانه بین المللیه شاید ی طیف خاصی از خبر ها ه بقولتون نیمه خالی لیوان رو نشون بده
ولی اینکه داره دروغ میگه اصلا درست نیست چون یک رسانه به اون بزرگی و تشکیلات نمیاد واسه چهارتا خبر کذب اعتبار جهانی خودش رو لکه دار کنه
میدونید که بی بی سی تقریبا به همه زبون ها شبکه داره و مطلب درج میکنه.. برا همین میگم خبر گزاری های بین المللی خیلی خیلی معتبر تر از داخلی هستن
دیدید که خبر گزاری های داخلی عملا دروغ میگن سند جعل میکنن حتی در سوتی گرفتناشون چون میدونن کسی جز همفکرای خودشونو و ایرانیا نمیخونه این مطالب رو...
اما رسانه های بین اللملی بشدت زیر ذره بینن... از نهاد های مختلف کنترل میشن همین درمورد داعش که جای تروریست بهش میگفتن پیکارجو(فقط بخاطر همین یک کلمه) چقدر جنجال درست شده بود... گفتن اقااا تروریستیه پیکار جو چیه! حتی تک تک کلماتی که بکار میره هم زیر نظره...(نه لزوما زیر نظر حمهوری اسلامی و...، خیلی از خبرگزاری های رقیبم هستن)
برات ی مثال میزنم مثل این میمونه که بگی سایپا و ایران خودرو شرکتش از جنرال موتور معتبر تره یا حی ال ایکس محصوصلاتش از اپل بهتره .-.
برای همین میگم هر جای دنیا بری بگی مشرق نیوز معتبر تر از بی بی سیه بهت میخندن ولی این اصلا به معنای بیطرفی کامل بی بی سی نیست...
بی بی سی بیشتر اخبار خاصی که اصلا تو شبکه های داخلی نمیبینیم رو پوشش میده صدا سیما هم اخباری که کمتر تو رسانه های خارجی میبینیم(البته خیلیاشونو میشه دید)

این دوستمون خبر از مشرق نیوز اورد ما گفتیم روی چشمون قبوله آقا... اینها همه درسته...
ولی وقتی موقع بررسی خبرگزاری های مخالف رسید دبه کرد گفت نهههه حزب فقط حزب الله... بقیه همه دروغ میگن .-.

اینکه میگید مغرضانه نوشته شده رو قبول ندارم... بی بی سی و رسانه های بزرگ و حرفه ای تا اونجایی که میتونن سعی میکنن بی طرفی رو حداقل در لحن بیان خبر حفظ کنن مثل اینکه شما اصلا خبرگزاری مشرق نیوز و فارس و بولتن نیوز و روزنامه کیهان رو دنبال نمیکنید... لحن نوشته هاشون پر از کینه و تهمته و با پسوندها و پیشوندهای توهین امیز مخالفاشون رو میکوبن حتی سعی هم نمیکنن به ظاهر بی طرفی رو حفظ کنن و علنن دارن فریاد میزنن وابسته محضن...
اینم یکی دیگه از دلایل معتبر بودن رسانه های جهانی و بین اللملیه حداقل حداقل لحن نوشته شون بی طرفه حتی اگه ی طیف خاصی از اخبار رو پوشش بدن.

http://www.bbc.com/persian/iran/2015/09/150906_l39_reax_armenian_club_destruction
ابراز تاسف سر اسقف ارمنه تهران از تخریب کلوپ ارامنه

شما به این میگد مغرضانه و سیاه نمایی!!!!!!!!!! پس به این چی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=245811
لابد بی طرفی محض .-. کدومشون لحن بی طرفانه تری دارن؟؟؟ خداییش ادم باید کور باشه نتونه تشخیص بده

برو اخبار صدا سیما رو ببین بعد اخبار شبکه سیمای آزادی  (محاهدین) رو ببین بعد اخبار شبکه های داخلی عربستان و سوریه و کره شمالی رو ببین(دیدم همشونو)
لحن گوینده، ادبیات با هم مو نمیزنه... بشدت جانب دارانه و انقلابی و کوبنده(برای دشمناشون به اصطلاح) حتی به این افتخارم میکنن و ترسیم ندارن متهم به طرفداری بشن
هرچی بده بده مال دیگرانه هرچی خوبه مال ماست...(شالوده اصلی خبرهاشون) اصلا رسالت خبرنگاری اصلا براشون تعریف نشده ست...
خاصیت حکومت ها و گروه های دیکتاتوری همینه...
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock
نقل قول: همین برای شک کردن به صحت اطلاعاتش کافیه!
من حالا کاری به رسانه های داخلی ندارم بحثمون رفت سمت بی بی سی و این که شما گفتید این منابع غربی معتبرن و اگر جایی بگیم نیست بهمون میخندن منم خواستم نشون بدم اصلا اینطور نیست!
من که مخالفتی ندارم اگر میخواید این حرف هارو ببریم جای دیگه

راستی متوجه منظور Hitchcock از بررسی گزینشی نفهمیدم! پس بالاخره قبول دارید که بی بی سی هم برای بررسی این وقایع معتبر نیست دیگه؟
پوشش دادن طیف خاصی از اخبار که اسمش شده سیاه نمایی دلیل بر عدم صحت خبر یا گزارش نیست. باید دید قضیه از این قرار بوده یا نه؟ متاسفانه اکثر اوقات با وجود ماسمالی امثال 20:30 مشخص شده متاسفانه بی بی سی راستگوتر از خودیا بوده! در مورد سیاه نمایی که از اون دست واژه های عامه. حالا هر خبر منفی یی مخابره بشه اسمش میشه سیاه نمایی! حتی فیلم با محوریت معضلات اجتماعی اسمش میشه سیاه نمایی! مثلا انتظارتون درباره یه خبر یا گزارش اقتصادی درباره ایران اینه که برخلاف واقعیت از رشد شاخص های اقتصادی و کاهش تورم و بیکاری صحبت بشه؟ خب واقعیت با اون چیزی که سرافراز تی وی میگه خیلی فرق داره! تقصیر سی ان ان و بانک جهانی و عفو بین الملل و ... نیست. 
هیچ جا اعتبار 100 درصدی نداره یعنی بخوام اینو بگم مه خیلی خرم! موضوع معتبرتر بودن بود که واضحه کدوم اعتبار بیشتری داره. آره بی بی سی معتبرتر از رجانیوز و ... هستش. خیلی از موضوع تاپیک دوریم ولی حرفشو پیش کشیدی دیگه. تو لینکی که دادی متن میخواد ادعاهای بی بی سی رو رد کنه مثلن. درباره فعالیتها و ارتباطات قبل انقلاب با خمینی نامه یی از خمینی آورده. آیا مقدمه و اونچیزی که قبلش گذشته رو میدونی؟ نویسنده اون متن خوب میدونه. اون یه نامه دلجوییه بعد از نامه تندی که قبلا برای خامنه ای نوشته شده بود. بعد از اظهار ندامت خامنه ای درباره خطبه نماز جمعه ش درباره ولایت مطلقه فقیه خمینی هم نامه دلجویی اشاره شده تو متنو مینویسه از ارتباط نزدیک بینشون از پیش از انقلاب (واقعا نشونه خاصی براش وجود نداره رجوع شود ب صحیفه امام 3 جلد اول قبل از انقلاب جز یه اجازه اخذ وجوه با اختیارات ابتدایی بدون اجازه دست گردان و ... تنها مشخصه ش اینه که آقا رو میشناسند و کسی معرفشون نبوده) و درخشنده چون خورشید و ... خب ماجرای قبلشم تو قضاوت موثره. اتفاقا بی بی سی تقریبا مفصل تر ب این قضیه پرداخته بود... یا موضوع ابتذال مرجعیت شیعه و قضیه منتظری... تو متن نامه تبریک انتخاب شدن به رهبری رو برای رد موضوع آورده. خب این دو موضوع 8 سال از هم فاصله دارن. رجوع کن به خاطرات منتظری که گفته نامه تبریک رو مصلحتا برای حفظ وحدت و به اصرار کسی نوشتم (نقل به مضمون) اون قضیه ابتذال درباره تلاشهای پنهان آقا برای تثبیت مرجعیته. منتظری همیشه مخالف این موضوع بوده و حتی اینجا مصلحتا هم چیزی نگفته همیشه به عنوان استاد آقا گفته ایشون صلاحیت افتا و مرجعیت نداره تا اینکه تو سال 76 تلاشهای ایشون رو به سخره گرفتن مرجعیت شیعه عنوان کرد که باعث حصر خونگی و باقی قضایا شد... حالا کی تاریخ رو گزینشی نگاه کرده؟
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
(25-09-2015، 16:53)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: از این مثال ها زیاد هستن بی بی سی به هر طریق ممکن فقط دنباله سیاه نمایی و مغرضانه نوشتنه!
اینکه خبرگزاری یه طیف خاصی از اخبار رو پوشش میده و اینکه داره دروغ میگه دو بحث جداست.
بی بی سی رسانه کاملا بی طرف نیست ولی یه رسانه بین المللیه شاید ی طیف خاصی از خبر ها ه بقولتون نیمه خالی لیوان رو نشون بده
ولی اینکه داره دروغ میگه اصلا درست نیست چون یک رسانه به اون بزرگی و تشکیلات نمیاد واسه چهارتا خبر کذب اعتبار جهانی خودش رو لکه دار کنه
میدونید که بی بی سی تقریبا به همه زبون ها شبکه داره و مطلب درج میکنه.. برا همین میگم خبر گزاری های بین المللی خیلی خیلی معتبر تر از داخلی هستن
دیدید که خبر گزاری های داخلی عملا دروغ میگن سند جعل میکنن حتی در سوتی گرفتناشون چون میدونن کسی جز همفکرای خودشونو و ایرانیا نمیخونه این مطالب رو...
اما رسانه های بین اللملی بشدت زیر ذره بینن... از نهاد های مختلف کنترل میشن همین درمورد داعش که جای تروریست بهش میگفتن پیکارجو(فقط بخاطر همین یک کلمه) چقدر جنجال درست شده بود... گفتن اقااا تروریستیه پیکار جو چیه! حتی تک تک کلماتی که بکار میره هم زیر نظره...(نه لزوما زیر نظر حمهوری اسلامی و...، خیلی از خبرگزاری های رقیبم هستن)
برات ی مثال میزنم مثل این میمونه که بگی سایپا و ایران خودرو شرکتش از جنرال موتور معتبر تره یا حی ال ایکس محصوصلاتش از اپل بهتره .-.
برای همین میگم هر جای دنیا بری بگی مشرق نیوز معتبر تر از بی بی سیه بهت میخندن ولی این اصلا به معنای بیطرفی کامل بی بی سی نیست...
بی بی سی بیشتر اخبار خاصی که اصلا تو شبکه های داخلی نمیبینیم رو پوشش میده صدا سیما هم اخباری که کمتر تو رسانه های خارجی میبینیم(البته خیلیاشونو میشه دید)

این دوستمون خبر از مشرق نیوز اورد ما گفتیم روی چشمون قبوله آقا... اینها همه درسته...
ولی وقتی موقع بررسی خبرگزاری های مخالف رسید دبه کرد گفت نهههه حزب فقط حزب الله... بقیه همه دروغ میگن .-.

اینکه میگید مغرضانه نوشته شده رو قبول ندارم... بی بی سی و رسانه های بزرگ و حرفه ای تا اونجایی که میتونن سعی میکنن بی طرفی رو حداقل در لحن بیان خبر حفظ کنن مثل اینکه شما اصلا خبرگزاری مشرق نیوز و فارس و بولتن نیوز و روزنامه کیهان رو دنبال نمیکنید... لحن نوشته هاشون پر از کینه و تهمته و با پسوندها و پیشوندهای توهین امیز مخالفاشون رو میکوبن حتی سعی هم نمیکنن به ظاهر بی طرفی رو حفظ کنن و علنن دارن فریاد میزنن وابسته محضن...
اینم یکی دیگه از دلایل معتبر بودن رسانه های جهانی و بین اللملیه حداقل حداقل لحن نوشته شون بی طرفه حتی اگه ی طیف خاصی از اخبار رو پوشش بدن.

لابد بی طرفی محض .-. کدومشون لحن بی طرفانه تری دارن؟؟؟ خداییش ادم باید کور باشه نتونه تشخیص بده

برو اخبار صدا سیما رو ببین بعد اخبار شبکه سیمای آزادی  (محاهدین) رو ببین بعد اخبار شبکه های داخلی عربستان و سوریه و کره شمالی رو ببین(دیدم همشونو)
لحن گوینده، ادبیات با هم مو نمیزنه... بشدت جانب دارانه و انقلابی و کوبنده(برای دشمناشون به اصطلاح) حتی به این افتخارم میکنن و ترسیم ندارن متهم به طرفداری بشن
هرچی بده بده مال دیگرانه هرچی خوبه مال ماست...(شالوده اصلی خبرهاشون) اصلا رسالت خبرنگاری اصلا براشون تعریف نشده ست...

(25-09-2015، 16:53)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.bbc.com/persian/iran/story/2008/04/printable/080423_s-traffic-punishment.shtml
این رو چی میگی؟؟
بی بی سی روزو شب داره به تشویش اذهان عمومی دست میزنه شـــــــاید بخش انگلیسیش بهتر باشه ولی بخش فارسیش واقعا پسته!نمونه اش رو هم دادم
دروغ از این بزرگ تر دیگه نمیدونم چی باید باشه که دست از دفاع از بی بی سی برداری
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وحیدی: در حوزه دفاع و امنیت باثبات‌ترین وضعیت را دارا هستیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان