امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمله طرفداران تتلو به صفحه اینستاگرام ژوله

امیرمهدی ژوله در مرحله‌ی دوم مسابقه‌ی «خنداننده‌ی برتر» هم با دست پر روی صحنه رفت و لحظات شادی را برای مخاطبان این برنامه رقم زد.

این نویسنده که سابقه‌ی بازیگری ندارد، در بخشی از اجرایش به سراغ موضوع شهرت رفت. فوتبالیست شدن، خواننده شدن، بازیگر شدن و سیاستمدار شدن چهار شغلی بود که زوله با سه تای اول شوخی کرد و در مورد چهارمی گفت جرات ندارد درباره‌ی آن حرفی بزند.

حمله طرفداران تتلو به صفحه اینستاگرام ژوله 1

او گفت که برای مشهور شدن باید خواننده می‌شدم، اما نه مثل این خواننده‌های اصیل، بلکه باید پول می‌دادم تا برایم آهنگ می نوشتند، پول می دادم تا کلیپ بسازند، اما از آنجا که پول ندارم بدهم برایم کلیپ بسازند باید خواننده زیرزمینی می‌شدم. اما اسمم مشکل دارد. به خاطر همین باید اسمم را عوض می کردم، می‌توانستم اسمم را بگذارم «ژوله‌یا» و بعد هزار نفر می‌آمدند ببینند ژوله یا چی؟ و بعد می‌دیدند ژوله و هیچی.

او ادامه داد: «یا اسمم را می‌گذاشتم «امیر ژوژولو». به طرفدارانم هم می‌گفتم ژوژولیا. بعد توی صفحه مجازی عکس خودم را می‌گذاشتم که سرما خوردم، و ده هزار نفر برایم کامنت می‌گذاشتند، الهی بمیرم، دستمال بگیر. تازه پنجاه هزار نفر هم آن را به اشتراک می‌گذاشتند.»

صفحه اینستاگرام امیرمهدی ژوله فیملنامه‌نویس و نویسنده مورد هجوم طرفداران امیر تتلو خواننده زیرزمینی قرار گرفت.

امیرمهدی ژوله در آخرین پست خود دقایقی پیش از اجرای استندآپ کمدی‌ در «خندوانه» درباره اجرایش نوشت اما بعد از اجرا، طرفدارانامیر تتلو خواننده زیرزمینی به صفحه ژوله حمله کرده در کامنت‌های خود به او اهانت کردند.

آنها که از شوخی این کمدین با امیرتتلو ناراحت شده بودند، با نوشتن کامنت‌هایی با محتوای ناسزا و اهانت نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند.

البته طرفداران اجرای مهدی ژوله نیز در کامنت‌هایی به او پیشنهاد دادند که این نوشته‌ها و این افراد را نادیده بگیرند.

آخرین پست ژوله تا این لحظه بیش از ۱۱ هزار لایک و ۹ هزار و ۲۵۶ کامنت داشته است.

واکنش رضایا از خوانندگان رپ و پاسخ ژوله رو هم در زیر میبینید

پاسخ
 سپاس شده توسط ............faezeh............ ، MS.angel ، Medusa ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، esiesi ، طناز79 ، ρѕуcнσραтн ، @پوریا@ ، nanali ، AعطریناA ، -samira- ، فرانه ، Silver Sun ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، !...@dors ، **zeinab** ، Son of anarchy ، ×ИамеLеsS× ، omidkaqaz ، ترنج 15
آگهی
(22-09-2015، 16:00)یاور تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 20:17)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 17:19)یاور تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرفدارای تتلو کین یکی که مجوز نداره بیخود میخونه حقشه

80 درصد خواننده های محبوب ایرانی مجوز ندارن (:

حالا فقط رپرا رو اسم میبرم ک مجوز ندارن و مردم خیلی دوسشون دارن ..

1- حصین 2- صادق 3- جاستینا 4- دایان 5- پیشرو 6- لیتو 7- خلسه 8- سوگند و ...

حالا رپرا زیادن من اسم چند تاشونو آوردم -_-

یعنی بخاطر اینکه مجوز ندارن نخونن ؟ :/

عجبا :|

حق اعتراض نداره

اگ کسی ب شما توهین کنه اعتراض نمیکنی (: .. ؟

+ توهین ببینم اخطار میدم -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehrdad22
کسی به عمو تتل ما چیز گفته اعصاب مصاب دارما
بغض یعنی خنده های ساختگی
شکنجت بکننو تو مبادا آخ بگی
همه منتظرن یه جایی قاف بدی
بکوبنت زمین فردا نتونی راه بری
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  ◄مَخصوصِ طرفداران سبکـ | ڪوچـہ بازارے | ►
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  اینستاگرام به پست مدونا درباره بیماری کرونا برچسب گمراه کننده زد!
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان