امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امید ابرهیمی و چند بازیکن دیگر پیشنهادم را رد کردند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امید ابرهیمی و چند بازیکن دیگر پیشنهادم را رد کردند 1

اسکوچیچ؛
امید ابرهیمی و چند بازیکن دیگر پیشنهادم را رد کردند/ به سعداوی بگویید جانشینی من برایش زود است
دراگان اسکوچیچ، فصلی کابوس‌وار را با فولاد پشت ‌سر می‌گذارد و این مربی با تیمش با اقتدار در انتهای جدول لیگ‌ برتر قرار گرفته است.
 همين مسئله باعث شد تا مسعود نري‌موسايي، گزارشگر قديمي فوتبال استان كه مجري برنامه ورزش خوزستان هم است از دراگان اسكوچيچ دعوت كند با حضور در برنامه جمعه شب گذشته به سؤالات هواداران درخصوص ناكامي‌هاي اخير تيمش پاسخگو باشد. دعوتي كه با قبول اسكوچيچ همراه شد. او در ابتداي اين برنامه گفت: «فعلاً روي دور بدشانسي قرار گرفته‌ايم ولي مطمئن هستم با يك پيروزي در ليگ ‌برتر از بحران خارج مي‌شويم و تيم به خودباوري مي‌رسد.»

او در پاسخ به سؤال بسياري از هواداران درخصوص خريدهاي ضعيفش در فصل نقل و انتقالات گفت: «به هر بازيكني زنگ زديم نيامد. يا گرما را بهانه كردند يا گرد و خاك را و ترجيح دادند با دريافت حتي پول كمتر به تيم‌هاي ديگر بروند. اميد ابراهيمي، كاوه رضايي، سيدجلال حسيني، سيامك كوروشي، عبدا... كرمي، جابر انصاري و يكي، دو بازيكن ديگر كه الان خاطرم نيست در ليستم بودند ولي نيامدند.»

سؤال بعدي از اين مربي كروات درخصوص خريدن مالكي و دغاغله بود كه او پاسخ داد: «دغاغله در انزلي شاگردم بود و خوب كار كرده بود و حتي اگر اشتباه نكنم گلزن ‌برتر نيم‌فصل دوم ليگ سيزدهم هم شده بود كه متأسفانه فعلاً افت كرده ولي اين دو بازيكن در ادامه مي‌توانند به ما كمك كنند.»

احمد آل‌نعمه فصل قبل در فولاد توپ مي‌زد ولي اسكوچيچ او را نخواست و اين بازيكن فعلاً خانه‌نشين است.
دراگان درخصوص اينكه چرا اين مدافع را نخواسته، اين‌چنين توضيح داد: «احمد بازيكن خوبي است اما به درد سيستم من نمي‌خورد و براي همين اعلام كردم مي‌تواند به تيمي برود كه حتماً در آنجا بازي كند.»
 اسكوچيچ در ادامه در مورد مشكلات مالي فولاد توضيح داد و گفت: «الان ياد موضوعي افتادم كه بد نيست با هواداران در ميان بگذارم. فصل قبل باشگاه به مشكل مالي خورد و هر 3 بازيكن خارجي ما گفتند تا قسط آخرشان را نگيرند حاضر نخواهند بود بازي كنند و من براي اينكه تيمم به مشكل نخورد، پول قرارداد خودم را به آنها دادم.»

آخرين موضوعي كه سرمربي فولاد توضيح داد در مورد مشكلاتي كه با نعيم سعداوي پيدا كرد، بود. او گفت: «متأسفانه مربي بركنار شده فولاد عليه ما دارد خرابكاري مي‌كند. اين آقا يادش رفته پارسال كه كنار من بود، هيچ كمكي نكرد و مدام به خارج از كشور مي‌رفت تا در كنار خانواده‌‌اش باشد. الان هم دارد با برخي از هواداران و بوقچي‌ها عليه من جوسازي و خرابكاري مي‌كند. او دارد تلاش مي‌كند جاي من را بگيرد ولي از قول من به او بگوييد هنوز سرمربيگري در فولاد برايت زود است دوست عزيز!»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  ورزشکاران، المپیک توکیو را شگفت‌انگیز کردند
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
Subarrow یوزها سرانجام رختکن منامه را هم فتح کردند (عکس)
  این همه بازیکن خوب، فقط برای یک پستِ تیم ملی!
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  هجومی‌ترین ترکیب فصل پرسپولیس؛ حمله با ۶ بازیکن!
  بچه‌های مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!
  دیگر همه می‌دانند بیرانوند طرفدار کدام تیم بود!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان