امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توطئه بهائیت برای حذف نام های مذهبی در ایران

توطئه بهائیت برای حذف نام های مذهبی در ایران 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطر24 ، در چند ماه اخیر اقدام جدیدی توسط پیروان فرقه ضاله بهائیت در دستور کار قرار گرفته تا نام های مذهبی در جمهوری اسلامی ایران و در میان مردم حذف شود.
در این اقدام جدید که تقریبا به طور گسترده هم در حال رواج یافتن است، به افراد و خانواده های مختلفی که قصد دارند برای فرزندان خود نام های مذهبی انتخاب کنند، می گویند “این نام از نظر علم ابجدی، باعث بد بیاری، بد بختی، فقر، ناتوانی و غیره می شود”.
بدین ترتیب بسیاری از خانواده ها که از ماهیت این توطئه اطلاع ندارند، این شایعه را باور کرده و از انتخاب نام های مذهبی برای فرزندان خود اجتناب می ورزند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که این اقدام توطئه آمیز از چند ماه پیش آغاز شده و به قدری گسترده شده که شایعه های ساخته شده در این زمینه، حتی توسط برخی افراد غیر بهائی که از واقعیت امر اطلاع ندارند در حال انتشار است.
لازم به ذکر است، بیشترین نام هایی که در حال حاضر توسط پیروان فرقه منحرف بهائیت با آن مبارزه می شود و آن را باعث به وجود آمدن بد بیاری، بد بختی، فقر، ناتوانی می دانند، نام های محمد، علی، مهدی و رضا است. دقیقا علت اصلی مخالفت بهائیون با این نام ها مشخص نیست اما به نظر می رسد یکی از علل این مسأله آن است که شهروندان ایرانی به دلیل علاقه بسیار زیادی که به پیامبر اکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، مولای متقیان حضرت أمیرالمؤمنین علی (ع)، منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و امام رئوف علی بن موسی الرضا (ع) دارند، این نام ها را بیش از دیگر نام ها برای فرزندان پسر خود انتخاب می کنند.
البته ناگفته نماند در توطئه جدید فرقه انحرافی بهائیت، بسیاری از نام های دخترانه مانند فاطمه، زهرا، بتول، حوری، انسیه، زینب و غیره که از نام ها و صفات مبارک حضرت زهرای مرضیه (س) و عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری (س)، نیز در دستور کار قرار گرفته و چنین نام هایی را نیز شوم دانسته اند و در مورد آن شایعاتی را بین افکار عمومی منتشر کرده اند.
در پایان لازم به یادآوری است، فرقه ضاله بهائیت از فرق های انحرافی ساخته شده توسط بریطانیا برای ایجاد شکاف در جهان اسلام بوده است. از دیگر فرقه های ساخته شده توسط بریطانیا، وهابیت و قادیانیه هستند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7 ، هلی ، سورنا فاول ، ._NeGiX_. ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، sober ، *_*
آگهی
نقل قول: بررسی های انجام شده نشان می دهد که این اقدام توطئه آمیز از چند ماه پیش آغاز شده و به قدری گسترده شده که شایعه های ساخته شده در این زمینه، حتی توسط برخی افراد غیر بهائی که از واقعیت امر اطلاع ندارند در حال انتشار است.
کدوم بررسی ها؟؟؟ منبع کو سند کو؟؟؟ آیا خراب کردن ادیان دیگه با این مزخرفات کار خوبیست؟؟؟
2.هر گونه مطالب لـامذهبی که پایه و اساس علمی نداشته باشند حذف خواهند شد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=245650
نقل قول: در پایان لازم به یادآوری است، فرقه ضاله بهائیت از فرق های انحرافی ساخته شده توسط بریطانیا برای ایجاد شکاف در جهان اسلام بوده است. از دیگر فرقه های ساخته شده توسط بریطانیا، وهابیت و قادیانیه هستند.
منظور این دوستمون بریتانیاست... =)
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Son of anarchy ، # αпGεʟ ، ૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ ، ارش خان ، sober
(25-09-2015، 11:16)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بررسی های انجام شده نشان می دهد که این اقدام توطئه آمیز از چند ماه پیش آغاز شده و به قدری گسترده شده که شایعه های ساخته شده در این زمینه، حتی توسط برخی افراد غیر بهائی که از واقعیت امر اطلاع ندارند در حال انتشار است.
کدوم بررسی ها؟؟؟ منبع کو سند کو؟؟؟ آیا خراب کردن ادیان دیگه با این مزخرفات کار خوبیست؟؟؟
2.هر گونه مطالب لـامذهبی که پایه و اساس علمی نداشته باشند حذف خواهند شد!
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=245650

خوبه اولش نوشته به گزارش فلان جا........

نقل قول: در پایان لازم به یادآوری است، فرقه ضاله بهائیت از فرق های انحرافی ساخته شده توسط بریطانیا برای ایجاد شکاف در جهان اسلام بوده است. از دیگر فرقه های ساخته شده توسط بریطانیا، وهابیت و قادیانیه هستند.
منظور این دوستمون بریتانیاست... =)
خخخخخ شما که بلدی غلط املایی بگیری باید خدمتتون عرض کنم که جفتش درسته Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، sober
نقل قول: خوبه اولش نوشته به گزارش فلان جا........
برسی های انجام شده!!! منظور این ترکیبه؟ کو این بررسی ها؟ با چه روش تحقیقی و با توجه به چه نشونه هایی به این نتیجه رسیدن
وگرنه منم میتونم بگم طبق بررسی های من نظریه نسبیت انیشتین از پایه غلطه هیچ دلیلی هم ارائه ندم
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Son of anarchy ، # αпGεʟ ، ૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ ، sober
(25-09-2015، 11:53)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برسی های انجام شده!!! منظور این ترکیبه؟ کو این بررسی ها؟ با چه روش تحقیقی و با توجه به چه نشونه هایی به این نتیجه رسیدن
وگرنه منم میتونم بگم طبق بررسی های من نظریه نسبیت انیشتین از پایه غلطه هیچ دلیلی هم ارائه ندم
اینشو دیگه باید جاهای دیگه دنبالش بگردین منبع داره Big Grin

فقط باید بررسیشو بررسی کرد با منبع کارتون راحت تره Sleepy
پاسخ
فاطر 24 شده منبع خبری ؟؟؟
خیلی جالبه خود فاطر 24 میگه به گزارش فاطر 24 =))))
مثل این میمونه من تو وبلاگم بگم به گزارش سعید رجب زاده =))))
کدوم بررسی؟ از کی پرسیدن؟ کدوم شهر ها؟ شواهدشون چیه برا اثبات این ادعا؟ گزارش شایعات میشه منبع؟؟؟
متن حتی نویسنده هم نداره...
خودتون بررسی کنید:
http://www.fater24.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-3/4101-%D8%AA%D9%88%D8%B7%D8%A6%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B0%D9%87%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

اگه همین تاپیکو درمورد اسلام میزدن تاحالا 10 هزار بار بسته شده بود این وسط قمه زنی راه میوفتاد...
دین دارید! آفرین! یکم انصافم چاشنیش کنید جای دوری نمیره...
نقل قول: خخخخخ شما که بلدی غلط املایی بگیری باید خدمتتون عرض کنم که جفتش درسته توطئه بهائیت برای حذف نام های مذهبی در ایران 1
.-.
جفتش درسته؟؟؟ خانم ادبیات! باید خدمتتون عرض کنم بریتانیا درست اصد بریطانیا غلط اصد .-.
تهران درست اصد طهران غلط اصد
با این سطح سواد با چ جراتی وارد بحث مذهبی میشید آخه :/
یکم زبان فارسیتونو بروز کنید...
پ.ن: بریطانیا نمود عربی واژه بریتانیاست.
متن به زبان فارسیه پس باید از بریتانیا استفاده شه... برید از معلم زبان فارسیتون بپرسید.
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Son of anarchy ، # αпGεʟ ، sober
آگهی
(25-09-2015، 13:39)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطر 24 شده منبع خبری ؟؟؟
خیلی جالبه خود فاطر 24 میگه به گزارش فاطر 24 =))))
مثل این میمونه من تو وبلاگم بگم به گزارش سعید رجب زاده =))))
کدوم بررسی؟ از کی پرسیدن؟ کدوم شهر ها؟ شواهدشون چیه برا اثبات این ادعا؟ گزارش شایعات میشه منبع؟؟؟
متن حتی نویسنده هم نداره...
خودتون بررسی کنید:
http://www.fater24.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-3/4101-%D8%AA%D9%88%D8%B7%D8%A6%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B0%D9%87%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

اگه همین تاپیکو درمورد اسلام میزدن تاحالا 10 هزار بار بسته شده بود این وسط قمه زنی راه میوفتاد...
دین دارید! آفرین! یکم انصافم چاشنیش کنید جای دوری نمیره...

نقل قول: خخخخخ شما که بلدی غلط املایی بگیری باید خدمتتون عرض کنم که جفتش درسته توطئه بهائیت برای حذف نام های مذهبی در ایران 1
.-.
جفتش درسته؟؟؟ خانم ادبیات! باید خدمتتون عرض کنم بریتانیا درست اصد بریطانیا غلط اصد .-.
تهران درست اصد طهران غلط اصد
با این سطح سواد با چ جراتی وارد بحث مذهبی میشید آخه :/
یکم زبان فارسیتونو آپدیت کنید...

اولا که فقط فاطر 24 نیست سایت های معتبر هم این حرفو زدن
دوما بله املای جفتشون درسته ولی کمتر بکار میره مثل باطری و باتری
شما ادبیاتتون رو اپدیت کنین
پاسخ
من نمیدونم این مطلب صحت داره یا نه
ولی حرفام جدا مطلبه و راجع به نظراته

فرقه ضاله بهائیت را انگلیس در دوران ناصرالدین شاه پس از قتل رساندن امیر کبیر با هدف انحراف و نابودی اصل دین شیعه و یکپارچگی مذهبی ایرانیان ساخت و بهائیت یک تشکیلات و حزب جاسوسی - خرابکاری مرموز فراماسونی در خدمت روباه پیر استعمار است نه یک مذهب !!!

کسے که فرقه و مذهب رو تشخیص نمیده اونوقت من با اون فرد باید بحث کنم؟
جالبع

(25-09-2015، 11:53)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی دارن یه خبری بهت میرسونن نمیان اون بررسی ها رو برات اثبات کنن
نظریه علمی با اخبار کاملا جداس

برای کسایی که تو چهارتا کلمه گیرن

این دقتا چه موقعے که سراغ ادم نمیاد =]
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
نقل قول: کسے که فرقه و مذهب رو تشخیص نمیده اونوقت من با اون فرد باید بحث کنم؟
 نه هیچ بایدی تو کار نیست!!! 
ولی از جایگاه یه زرتشتی متعصب هم ب قضیه نگاه کنیم اسلام هم میشه فرقه نه دین؟ آیا این کلمات انقدر مهمن؟ اگه دین راه و روشی برای زندگیه بهایی ها هم روششون اینه. معمولا هم آدما به دین پدر مادرشونن که گاهی استثنا پیش میاد که یکیش خودمم
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Son of anarchy ، # αпGεʟ ، sober
(25-09-2015، 14:24)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: کسے که فرقه و مذهب رو تشخیص نمیده اونوقت من با اون فرد باید بحث کنم؟
 نه هیچ بایدی تو کار نیست!!! 
ولی از جایگاه یه زرتشتی متعصب هم ب قضیه نگاه کنیم اسلام هم میشه فرقه نه دین؟ آیا این کلمات انقدر مهمن؟ اگه دین راه و روشی برای زندگیه بهایی ها هم روششون اینه. معمولا هم آدما به دین پدر مادرشونن که گاهی استثنا پیش میاد که یکیش خودمم
اگه به گفته شما من اونو دین حساب کنم دین الهی با دینے که یه فرد عادی مث منو شما ایجادش میکنه خیلی فرق داره حتما الان به گفتتون شیطان پرستی رو باید من دین بع حساب بیارم: |
بقیه حرفات از موضوع خارجه

ـــــــــــــ
در مورد ارسال بالاتون

فک کنم باید دیگه فرق مقاله تحقیقی با مقالع خبری رو متوجه باشید
مقاله خبری خبری بهت میرسونه لازم به اثبات نداره و مغز انسان دو جواب بهش میدع یا قبولش میکنه یا نمیکنه
مقاله تحقیقی یا علمی اون بحث رو اثبات میکنه یا اثبات درسته یا غلطه
ببخشید جوابم اونطور که باید قانع کننده نیست
وقت ندارم موضوعو باز کنم

ــــــــ
(باتمام مخاطبان نظردهنده هستم صحبت پایینو)
به جا غلط گرفتن بحث درست انجام بدید
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، # αпGεʟ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های مذهبی از حرم امام رضا در مشهد مقدس
  نوشتن کتاب های مذهبی کودکان، نیازمند غواصی است
  برادرو خواهر مذهبی من....................بله با شمام
  درخواست نویسندگی در بخش مذهبی
Star عربستان از شرط ایران برای عمره استقبال کرد
  آیا حوری بهشتی فقط برای مردان است؟ پس نعمت های بهشتی برای زنان چیست؟
  عکس نوشته های مذهبی
  حضور امام رضا (ع) در ایران چه تأثیری در گسترش تشیع در ایران داشته است؟
  گناه مذهبی ها چیست ؟ -__-
  عاشــــــــ♥ ــــــقانه های یک بچه مذهبی ..

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان