امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم "محمد رسول الله (ص)" نماینده ایران در اسکار شد

فیلم "محمد رسول الله (ص)" نماینده ایران در اسکار شد

سی و یک نما- فیلم ˝محمد رسول الله (ص)˝ به کارگردانی مجید مجیدی به عنوان نماینده ایران در بخش فیلم خارجی‌زبان هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار انتخاب شد.

به گزارش سی و یک نما، مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی بنیاد سینمایی فارابی، در بیانیه‌ای با عرض تسلیت به مناسبت بروز فاجعه انسانی در منا همزمان با ایام سعید عید قربان، اعلام کرد: "اعضاء هیئت معرفی فیلم ایرانی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی، پس از بحث و بررسی‌های جدی و همچنین ملاحظه تمام جوانب امر در خصوص شش فیلم فهرست دوم جهت معرفی نماینده سینمای ایران، به اتفاق آراء، تصمیم نهایی را برای انتخاب فیلم "محمد رسول الله (ص)" اتخاذ کردند.

بدیهی است پیگیری‌های بعدی در زمینه ارسال فیلم و مدارک لازم از سوی بنیاد سینمایی فارابی که میزبانی جلسات را نیز به عهده داشته است، انجام خواهد شد. در خاتمه، بنیاد سینمایی فارابی از همکاری خوب و مطلوب خانه سینما در این زمینه سپاسگزاری می‌کند.

فرشته طائرپور، محمد بزرگ‌نیا، شهرام جعفری‌نژاد، سیدروح الله حسینی، شادمهر راستین، رسول صدرعاملی، محمد رضا هنرمند، آرش امینی و امیر اسفندیاری در این هیئت عضویت داشتند.

سینمای نوین ایران در طول بیست و یک سال معرفی فیلم به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی، در رشته بهترین فیلم خارجی زبان، به پیشینه‌ای قابل اتکاء دست پیدا کرده و در دو دوره نامزدی، یک جایزه اسکار را به خود اختصاص داده است."

"محمد رسول الله (ص)" فیلم افتتاحیه سی و نهمین جشنواره جهانی فیلم مونترال در کانادا بود که 27 اوت تا 7 سپتامبر (5 شهریور تا 16 شهریور) برگزار شد.

مهلت معرفی فیلم‌ها به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی برای حضور در بخش اسکار فیلم خارجی‌زبان 1 اکتبر (9 مهر) به پایان می‌رسد. بیش از 60 کشور تاکنون نمایندگان خود را به اسکار معرفی کرده‌اند.

پس از پایان مهلت معرفی فیلم‌های خارجی‌زبان به آکادمی، ابتدا 9 فیلم به فهرست کوتاه راه پیدا می‌کنند و در نهایت پنج فیلم به عنوان نامزدهای نهایی این بخش معرفی می‌شوند که اسامی آن‌ها 14 ژانویه (24 دی) همراه نامزدهای دیگر بخش‌های جوایز اسکار اعلام خواهد شد.

هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار 28 فوریه 2016 (بامداد دوشنبه 10 اسفند به ‌وقت ایران) در دالبی تیه‌تر در هالیوود برگزار می‌شود.
برای اطلاع از تازه ترین خبرها درباره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینمای ایران ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلویزیون ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینمای جهان و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تئاتر به سی و یک نما مراجعه کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، KING ERFAN ╬
آگهی
واقعا فیلم قوی ای بود Smile به نظر من اصلا با سینمای ایران قابل مقایسه نیست :cool: صحنه هاش حیرت انگیز بود. فیلمی که دو سه ساعت طول بکشه بایدم خوب باشه Angel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
فیلم "محمد رسول الله (ص)" نماینده ایران در اسکار شد 1

پاسخ
(28-09-2015، 20:40)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا فیلم قوی ای بود Smile  به نظر من اصلا با سینمای ایران قابل مقایسه نیست :cool: صحنه هاش حیرت انگیز بود. فیلمی که دو سه ساعت طول بکشه بایدم خوب باشه Angel
تمام عوامل و دوستان پشت صحنه ش خارجی بودن !
فقط یه کارگردان و بازیگرای ایرانی داشت .. خارجیا خودشون فیلمو پیش بردن منتها از اخلاقیات ایرانی هاست که فقط عادت دارن الکی خودشونو گنده کنن !
این فیلم رو بیشتر تولید خارج بدونیم بهتره تا ایران ..
ولی در کل فیلم خوبی شد . به همت بهترینهای خارجی ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(29-09-2015، 20:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2015، 20:40)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا فیلم قوی ای بود Smile  به نظر من اصلا با سینمای ایران قابل مقایسه نیست :cool: صحنه هاش حیرت انگیز بود. فیلمی که دو سه ساعت طول بکشه بایدم خوب باشه Angel
فقط یه کارگردان و بازیگرای ایرانی داشت .. خارجیا خودشون فیلمو پیش بردن منتها از اخلاقیات ایرانی هاست که فقط عادت دارن الکی خودشونو گنده کنن !

کی اینو گفته Huh Huh از کجا خوندید منم برم بخونم؟ خودم رفتم تو ویکی پدیا عوامل پشت صحنشو دیدم هممممممممممه ایرانی بودن. اشتباه نمیکنی؟؟ -___-

فقط دیدم فیلم بردارش ایتالیاییه اگه از جایی فهمیدی لطفا بزار آدرسو ببینم ممنون میشم Blush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
فیلم "محمد رسول الله (ص)" نماینده ایران در اسکار شد 1

پاسخ
(30-09-2015، 20:37)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2015، 20:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی اینو گفته Huh  Huh از کجا خوندید منم برم بخونم؟ خودم رفتم تو ویکی پدیا عوامل پشت صحنشو دیدم هممممممممممه ایرانی بودن. اشتباه نمیکنی؟؟ -___-

فقط دیدم فیلم بردارش ایتالیاییه اگه از جایی فهمیدی لطفا بزار آدرسو ببینم ممنون میشم Blush

ایرانی ها هم دخیل بودن ولی خارجیا اصلا ازشون اسم برده نمیشه !
من تو ماهوراه اخبارش رو دیدم .. اگه سایت خوبی پیدا کنم که همه ی اخبار رو کامل داشته باشه حتما معرفی میکنم .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬ ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد
  اصغر فرهادی از فیلم ساختن در ایران و خارج از آن می‌گوید
  حقوق گل گدوت در فیلم WW84 معادل ۳۳ برابر حقوق او در فیلم Wonder Woman است
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  محمدرضا گلزار در فیلم جدید حمید نعمت الله حضور خواهد داشت
  اسکار آیزاک در فیلم Francis and The Godfather نقش فرانسیس فورد کاپولا را بازی می‌کند
  اسکار قوانین جدید کسب نامزدی و جایزه در بخش «بهترین فیلم سال» را اعلام کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان