امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خداحافظ....

(10-11-2015، 18:14)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امام حسین سگ نمی خواد اگر فقط این یه خط باطل و ضد امام رو میشناسی شما متعصبی نه من فعالان حقوق اجتماعی یعنی احمد شهید شیرین عبادی صلح نوبل گرفته که برای هر هم جنس باز قاچاقچی و قاتل و متجاوز به عنف و ...... چه اباطیلی نمی بافن اینا توی این ماجرا خفه خون گرفتن و هر چند وقت یکبار مزخرفاتشون رو تکرار میکنن یعنی نوری زاده که زایران ایرانی رو وحشی  و تربیت نشده نامید یعنی طرفداران حاج آقا خاطره که واکنش در خور نشون ندادن چرا چون گفته بود ایران و عربستان دو بال اسلام اند فهمیدی منظورمو؟؟؟ در مورد سگ ها ننوشتم حق زندگی ندارن و رفتار وحشیانه و آزار حیوانات رو محکوم میکنم من آدمی را اشرف مخلوقات و از ملائک هم بالاتر می دونم چرا نگفتند من یک عزادار برای هم وطنم که بدست مزدوران آمریکایی شهید شد هستم چرا این موضوع داره فراموش می شه؟؟؟ چرا خط فکری شون از ریشه قطع کردن همه چیزه حج نرید؟؟؟ بهتره بیشتر ننویسم حوصله حرفای..... و تهمت شنیدن رو ندارم.                                                    و العاقبه للمتقین

احمد شهید =)))
اصلا نمیدونی احمد شهید کیه خدایی =v
داداش گلم وقتی داری تایپ میکنی یه لحظه ترمز کن ببین داری چی میگی
احمد شهید اهل مادیو هست اصلا ایرانی نیست =))) بعدم گزارشگر ویژه شورای حقوق سازمان ملل برای بررسی وضعیت حقوق بشر در ایرانه چ ربطی به حادثه منا داره که موضع گیری کنه .-.

درمورد شیرین عبادی من حرفی ندارم...تا اونجایی که اطلاعم دارم موضع گیری نکرده
 ولی ربط شیرین عبادی درمورد کشتن سگ چیه؟؟؟؟ درمورد این اتفاقم موضع گیری نکرده!!!!

خیلی جالبه تو یه پست ی چی میگی تو پست بعد میخوای ج بدی کلا حرفای قبلیتو فراموش میکنی از ی در دیگه وارد میشی =)))))
هر دومون میدونیم منظورت از فعالان حقوق اجتماعی فقط این دو نفر نبود...

درمورد نوریزاده هم لطفا دروغ نگو و حرفی رو که زده همونطوری منتقل کن
گفته: (حجاج به ویژه اونایی که از افریقا میان برای حج باید توسط دولت هاشون تربیت بشن بعد فرستاده شن عربستان...)
حرفات درمورد بعدشم شما اول برو فرق همجنس باز با همجنس گرا رو بفهم بعد اظهار فضل کن...
چرا حرفی از زندانیان سیاسی نمیزنی ؟؟؟  دانشجو ها و وکلا و شعرها و ... که ماه ها زیر شکنجه و بازجویی و انفرادی میمونن هیچکسم پاسخگو نیست... دستگیری های روزنامه نگار ها؟؟؟؟  چرادرمقابل سانسور و ظلم و کشته شدن هموطناتون بدست رژیمی که حاکمه ساکت میشید؟؟؟
فقط حاجی ها ادم تشریف دارن؟؟؟ حداقل اونا تو ی خادثه کشته شدن امثال ستار بهشتی رو مامورای این رژیم فاسد کشتن و شما خفه و همفکریاتون خفه شدین... از عملکرد بیطرفانه ی شما همین بس که تو خصوصی گفتم آتنا فقدانی (دانشجو هنر) بخاطر یک کاریکاتور از نماینده های مجلس 14 سال زندان براش بریدن!رفتی از این سایت رد شایعات مطلب اوردی که جاسوس و بهایی بوده باید اعدام میشده ولی تخفیف دادن چهارده سالش کردن!!!!!! (حتی اون اقای رد شایعات به خودش زحمت نداده یه پرس جو ساده کنه دادگاه چ اتهاماتی علیه ش مطرح بود) کاملا مشخصه اینا چقدر دلشون به

بعدم میگیم نرید ولی امثال شما فکر میکنید امریکا و اسرائیل توطئه کرده تا ایمان!!!!! شما رو ضعیف کنه! پس برید تا آل سعود و شرطه هاش هر بلایی دلش خواست سرتون بیاره... از این به بعدهرکی رفت مکه و بلایی سرش اومد حماقت خودشه چون ی مسلمون دوبار از ی سوراخ گزیده نمیشه... البته این توجیه کارای آل سعود نیست...

نقل قول: در مورد سگ ها ننوشتم حق زندگی ندارن و رفتار وحشیانه و آزار حیوانات رو محکوم میکنم من آدمی را اشرف مخلوقات و از ملائک هم بالاتر می دونم چرا نگفتند من یک عزادار برای هم وطنم که بدست مزدوران آمریکایی شهید شد هستم چرا این موضوع داره فراموش می شه؟؟؟

گفتم که اون افرادی اسم بردی یکیش که اصل ربطی نداره به داستان ایرانی نیست و فقط ی مامور برا بررسی اوضاع حقوق بشر در ایرانه و وظیفه داره وضعیت حقوق بشر درایران رو بررسی کنه و سالانه گزارش جامع تهیه کنه و منتشر کنه.
شیرین عبادبم موضع گیری درمورد کشته شدن سگ ها نکرده... و من هیچ دفاعی از این خانم نمیکنم... سکوتش هم برام پذیرفتنی نیست.
اگه منظورت همه فعالان حقوق اجتماعیه مخصوصا اونایی که تو شبکه های محازی فعالن(که بنظرم منظورت همین بود) جوابتوتو پست قبلم دادم.
بعدم داستان مزدوران امریکایی چ صیغه ایه =||||||
داعشو میگی؟؟؟ نخندون مارو پسرجان
دوزتوهمت انقد بااست که گاهی مثل دوستمون سرباز خدا اصلا میفهمی داری چی میگی...
همه چی رو بهم ربط میدی و بخش بزرگی از حقایق رو نادیده میگیری(یا واقعا نمیدونی) تا نتیجه ای که دلت میخواد رو از حرفات بگیری...
خداحافظ.... 2
The music feels better
خداحافظ.... 2

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
آگهی
حیفـ اون صدا .. حیفـ اون استعداد ..

حیفـ اون جوونـی ..

این جنایاتـ قطعا بی پاسخ نمیمونه ..

اگه الانم نتونیـم انتقام بگیریم .. امام زمان بعد ظهورش خودش حقمونو ازین آشغالا میگیره ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
خداحافظ.... 2
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
واقعا بهم حق بده در مورد سیاست باهات بحث نکنم دیگه حوصله تو ندارم اصلا تو زورو تو پدر پسر شجاع اما یک سوال دارم ازخوانندگان توی متن اسمی از فعال حقوق اجتماعی ایرانی برده شده؟؟؟ هر آدم باشرفی فرق این کثافت کاری هارو میدونه چه همجنس گرا چه همجنس باز احمد شهید فقط در مورد  قاچاقی دزد و متجاوززبونش درازه؟؟؟ اسمش فقط باید گزارشگر حقوق بشر دزدا  منافقا و ..... باشه چرا در مورد ایرانی هایی که توی کشور های دیگه باهاشون بد رفتاری می شه حرفی  نمی زنه فوت مشکوت یک ایرانی در کمپ مهاجران توی استرالیا که خبرش پخش شد و هزاران مورد دیگه یا به گواهی دکتر سیم فروش یکی از اطبای معروف کلیه تهران مثل حیوون رفتار کردن آمریکایی ها  با متقاضی های ویزا ایرانی های که کشته شدن توی عربستان حقوقی نداشتن که ازشون دفاع نکرد؟؟؟ مگه ایرانی نبودن ؟؟؟مگه آدم نبودن؟؟؟؟ هر کی مخالف جمهوری اسلامیه آدمه بقیه نه؟؟؟ بان کی مون موضع گرفت که مسئولیت کلی تری داره امااین یارو نه دوباره می نویسم اسمش گزارشگر حقوق بشردر مورد ایرانه و کسانی که تابعیت ایرانی دارن چرا در موردزندانی های ما توی امریکا حرفی نمی زنه ایرانی هر جا باشه ایرانیه حکم جاسوس تو همه دنیا اعدامه در مورد بقیه حروفی که سر هم کردی باهات بحث شده و همون طور که نوشتم  اصلا تو زورو:}}}}
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
(11-11-2015، 18:08)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا بهم حق بده در مورد سیاست باهات بحث نکنم دیگه حوصله تو ندارم اصلا تو زورو تو پدر پسر شجاع اما یک سوال دارم ازخوانندگان توی متن اسمی از فعال حقوق اجتماعی ایرانی برده شده؟؟؟ هر آدم باشرفی فرق این کثافت کاری هارو میدونه چه همجنس گرا چه همجنس باز احمد شهید فقط در مورد  قاچاقی دزد و متجاوززبونش درازه؟؟؟ اسمش فقط باید گزارشگر حقوق بشر دزدا  منافقا و ..... باشه چرا در مورد ایرانی هایی که توی کشور های دیگه باهاشون بد رفتاری می شه حرفی  نمی زنه فوت مشکوت یک ایرانی در کمپ مهاجران توی استرالیا که خبرش پخش شد و هزاران مورد دیگه یا به گواهی دکتر سیم فروش یکی از اطبای معروف کلیه تهران مثل حیوون رفتار کردن آمریکایی ها  با متقاضی های ویزا ایرانی های که کشته شدن توی عربستان حقوقی نداشتن که ازشون دفاع نکرد؟؟؟ مگه ایرانی نبودن ؟؟؟مگه آدم نبودن؟؟؟؟ هر کی مخالف جمهوری اسلامیه آدمه بقیه نه؟؟؟ بان کی مون موضع گرفت که مسئولیت کلی تری داره امااین یارو نه دوباره می نویسم اسمش گزارشگر حقوق بشردر مورد ایرانه و کسانی که تابعیت ایرانی دارن چرا در موردزندانی های ما توی امریکا حرفی نمی زنه ایرانی هر جا باشه ایرانیه حکم جاسوس تو همه دنیا اعدامه در مورد بقیه حروفی که سر هم کردی باهات بحث شده و همون طور که نوشتم  اصلا تو زورو:}}}}

یا خدا =)))))
وقتی از چیزی اطلاع نداری چرا اظهار نظر میکنی اخه
گزارشگر ویژه درباره ایران منظورم جمهوری اسلامی ایرانه...
بقیه کشور هام تاحدودی گزارشگر ویژه دارن و سازمان های حقوق بشری درمورد وضعیتشون بیانیه میدن همین اتفاق که تو استرالیا افتاد یا مخصوصا اعدام هایی که تو عربستان اتفاق میوفته
احمد شهید مامور تهیه گزارش سالانه در مورد میزان رعایت حقوق شهروندی و بشر توسط نظام ج.آ ست پسر جون
هر کس یه وظیفه ای داره وظبفه این آقام از طرف سازمان ملل اینه!یکی دیگه مامور بررسی یه کشور دیگه ست... برا همین ج.آ و سایت ها و نهادهای وابسته ش انقد باهاش لجن...
بقول تو بانکی مون موضعگیری کرد! ولی وظیفه احمد شهید تهیه گذارش سالانه ست از وضعیت حقوق بشر داخل ایران(ده بار تکرار کردم ولی بازم بعید میدونم بفهمی) کسای دیگه ایم هستن که درمورد استرالیا و عربستان و جاهای دیگه حتی خود آمریکاش گزارش تهیه کنن و گزارش هاشون موجوده...

حکم جاسوس تو همه جای دنیا اعدامه =)))))))))) اصلا تو باغ نیستی بخدا!!! باشه همه جاسوس شما خوب... شما و همفکرات بهشتی... ولی حداقل برو ببین اتهامات که بهش وارد کردن تو دادگاه ج.آ چی بوده خب =)))))))))))
ناموسا قبل حرف زدن یکم پرس و جو کن...
هیچی از همجنسگرایی نمیدونی حتی ی مقاله علمی هم درباره ش نخومدی ولی انقدر محکم و قاطع و مطمئن داری دربارش حرف میزنه
وقتی ادم باهات یکم حرف میزنه به خام بودنت پی میبره!

این یه نمونه از بیانیه هایی که امثال تو اونو دفاع از قاتلا و همجنس باز!!! ها و قاچاق چی ها میدونن در مورد عربستان
که چند روز اخیر صادر شده:
سازمان حقوق بشری «عفو بین الملل» روز گذشته در خصوص افزایش تعداد اعدام‌ها در عربستان سعودی هشدار داد.  
اعدام‌ها در عربستان معمولاً با روش جدا کردن سر از بدن با شمشیر اجرا می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، آن‌طور که وزارت کشور عربستان اعلام کرده، تازه‌ترین مورد اعدام در آن کشور، روز گذشته صورت گرفت. «عفو بین‌الملل» می‌گوید در سال جاری، دست‌کم ۱۵۱ نفر، ازجمله ۷۱ خارجی در عربستان اعدام شده‌اند.
سه شهروند ایرانی نیز در روزهای گذشته به جرم دست داشتن در قاچاق مواد مخدر در عربستان اعدام شدند.
عفو بین‌الملل اعلام کرد: «در سال ۲۰۱۵ تا امروز، به‌طور متوسط روزانه یک نفر در عربستان اعدام شده است؛ این تعداد بسیار بیشتر از نرخ اعدام در سال‌های اخیر در این کشور است که سالانه به‌ندرت از ۹۰ نفر فراتر رفته بود.»
تعداد اعدام‌ها در کشور به‌شدت محافظه‌کار عربستان در سال گذشته ۹۰ مورد بوده و  این یعنی که در سال جاری، نرخ اعدام‌ها ۶۸ درصد افزایش پیدا کرده است. از سال ۱۹۹۵ که ۱۹۲ اعدام در عربستان گزارش شده بود، تعداد اعدام‌ها در هیچ سالی به‌اندازه‌ی سال جاری نبوده است.
جیمز لینچ، مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا در عفو بین الملل گفت: «استفاده از مجازات مرگ در هر شرایطی ناپسند است؛ اما این مسأله به‌ویژه در مورد عربستان، نگران‌‌کننده شده است؛ چرا که مقامات این کشور با نقض استانداردها و قوانین بین‌المللی حقوق بشر، در پی محاکمات عمدتاً غیرعادلانه و بعضاً دارای انگیزه‌های سیاسی، در چنین ابعاد گسترده‌ای به استفاده از مجازات اعدام ادامه می‌دهند.»
لینچ بار دیگر ضمن انتقاد از ریاض به‌خاطر استفاده از مجازات مرگ برای جرائم غیر قتل، همچون جرایم مرتبط با مواد مخدر، از مقامات عربستانی خواست همه‌ی موارد اعدام پیش رو را متوقف کرده و سیستم قضایی شدیداً معیوب این کشور را اصلاح کنند.
عفو بین‌الملل همچنین هشدار داد شهروندان خارجی که در آن کشور به اعدام محکوم شده‌اند، اغلب مهاجرانی بوده‌اند که برای کارگری از کشورهای در حال توسعه به آنجا آمده‌ بودند و مشخصاً به این دلیل که بر زبان عربی تسلط نداشتند و در جریان محاکمات هم خدمات کافی برای ترجمه‌ی صحبت‌ها در اختیارشان قرار نمی‌گرفت، عدالت در موردشان رعایت نشده است.
این سازمان حقوق بشری به‌کار گرفتن مجازات مرگ به‌عنوان ابزاری سیاسی برای سرکوب مخالفان شیعه‌‌ی شهروند عربستان را نیز مورد انتقاد قرار داد.
یکی از این موارد، روحانی شیعه، شیخ نمر النمر، یکی از رهبران تظاهرات‌های ضدحکومتی در عربستان بود که ماه گذشته دادگاه عالی عربستان حکم اعدام او را تأیید کرد.  
لینچ استفاده‌ی مقامات عربستان سعودی از مجازات اعدام به‌منظور تنبیه و ترساندن مخالفان سیاسی را سوء‌استفاده‌ای دهشتناک از قدرت دانست.

این گزارشها درمورد عربستان خیلی خوبه نه؟؟؟ اما درمورد ج.آ میشه دفاع از قاچاق چی ها و آدم کش ها و همجنس باز ها(البته آل سعود هم همین چیزها رو در مورد این گزارش ها میگن) =)))
باشد که امثال شما بیندیشند.
خداحافظ.... 2
The music feels better
خداحافظ.... 2

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
عفو بین الملل!!! باشه اغا من متنبه شدم
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، ریحون بنفش
تو حرمه امام رضا(ع)براشون تعزیه گرفته بودن
منو فقط کسی میفهمه که کسی نمیفهمتش
پاسخ
آگهی
چرا برادرش خواسته عکشون منتشر نشه ؟

[ ʙғғ#]

خداحافظ.... 2
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خداحافظ سردار .........
  خداحافظ کاروانت حسین...(علیه السلام)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان