امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زایمان مخفیانه یک دختر ۱۴ ساله در حمام همه را متعجب کرد

Bug 
این دختر نوجوان که باردار بوده و حاملگیش را از همه پنهان کرده بود به صورت مخفیانه و در شرایطی سخت در حمام خانه زایمان کرد، این خبر در حالی جنجالی شد که وی نوزادش را که یک پسر بود خفه کرده و در یک جعبه کفش پنهان کرد.

“کسیدی گودیسون” ۱۴ ساله بعد از دستگیری به عنوان یک قاتل درجه یک محاکمه خواهد شد، او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است . داستان وحشتناک او همه را شگفت زده کرده است اینکه او چگونه توانسته است ماهها بارداری خود را از همه مخفی کند گفته میشود هرساله ۷۵۰ هزار نوجوان امریکایی دچار بارداری ناخواسته و پنهانی میشوند
این دختر هنگامیکه دچار درد زایمان شد به جای درخواست کمک به تنهایی اقدام به وضع حمل کرد و سعی کرد با استفاده از قرار دادن حوله ای بین دندانهایش و چسب زدن بر دهان مانع از فریاد زدن خود شود. او بند ناف بچه را با یک قیچی بریده و بعد از به دنیا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دریک جعبه کفش در کمدش قرار داد.او میگوید علت اینکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است.
سه روز بعد از این حادثه زمانیکه مادرش در حال تمییز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانیکه جسد یک نوزاد را در آن دید با پلیس تماس گرفت و اینجا بود که دست این دختر رو شد.
مادرش میگوید یکبار به وضعیت ظاهری او شک کردم اما وقتی از او تست بارداری گرفتم جواب آزمایش منفی بود و تعجب میکنم که این دختر چگونه توانسته است با این شرایط سخت و به تنهایی وضع حمل کند.
~danger~love~
 سپاس شده توسط بهنام0241 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، عليرضا1 ، دلشكسته ، noora91 ، نهال---- ، ~sadaf~ ، ليلا ناز ، m.r.s ، azary ، nazanin_nr ، яê¥нαñê ، T A R A ، شیدا18 ، ترانه2012 ، Senator✘Strong ، سوچلا ، AMIRESESI ، alireza123712 ، ღdorsaღ ، حانی ، mona49 ، aidin14nj14 ، armin.r ، mohsenniceboy ، مریم کی مرام ، آنشرلی ، ♥مليكا♥ ، ABSOLUT ، *GANDOM* ، mojdeh1 ، RedSparrow ، Hengame Plang ، جیدا ، s /a/m/a/n/@nri ، parnia tajik ، mohammad n ، naghmeh.dorani ، 1378alireza ، banoye qam ، parmidachoclet ، MANDI 1 ، @amir@ ، lady snow white ، Anahita.N ، ملیکاخانم ، šhεïdα ، هرمیون گرینجر ، jhonny ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، دختر مو بور چشم آبی 11 ساله ، ایریا ، Apathetic ، گل پری ، _آیدا_ ، nilo0far ، *devil black* ، *parisa* ، Mason ، jolia ، *setare* ، fat.k ، هستی 17 ، ƝeGaЯ ، palang ، eagle2 ، گوهر ، هما جون ، bi kas ، n1379sh ، gamander ، مخ دخترا ، ღSηow Princessღ ، رهــ ـ ــا ، 9090ZAZ ، red eye ، *2gether4ever* ، عاشق دیونه ، پوريا2222 ، sasan225588 ، p.h esteghlali ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، Eli17 ، neda13 ، radmehr rad ، فانتا ، "SoLmAz RaD" ، درسا11 ، پسر ایزانی2 ، sosun24 ، ```FATEMEH``` ، ارشیا(دختر) ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، *Armila* ، sara1112 ، mahlajoon ، تیناجونی ، nightly girl ، mohsen9898 ، Ana Hita ، اصغرخان ، mahdi.ir ، AYLIN♥♥♥♥ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، deadpool.ps ، hasti … ، یاسی@_@ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، Dilan ، $$$danial$$$ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، dokhmal khoshkele ، هلی ، The Darkest Light ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، sachli81 ، ainazz ، matadorrr ، beauty girl ، لی مین هو 1379 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، pegah 13 ، تارا گوگولی ، Mr.Robot ، ~~SARA:HIVA~~ ، ghjkl25 ، Roxanna ، ~Mahnaz~ ، ماریا4 ، mandana jooon ، $maryam$ ، ♥♥♥فرشته پاک♥♥♥ ، پرنسس گاردنیا ، ~ALONE GIRL~ ، نفس هستم ، Dead-Girl ، اذیتا ، AWN ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، سوزان 14 ، HediVampire ، Nasim 13 ، S H A Y A N ، _PαяαиÐ_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، مهربان ترین دختر دنیا ، بتسابه1 ، parichehr1378 ، DICTATORE BOZORG ، آهیو ، zahra HA ، ♥shaqayeq♥ ، Y@$@M@N ، Thyme ، yegi200180 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، نیلوفر 2000 ، roya15 ، elnaz* ، saba 3 ، sama00 ، ѕтяong ، I Lvoe Justin ، Emmɑ
آگهی
وای خدای مننننننننننConfusedحالم داره بهم میخوره...چقدر ذلتConfused
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، دلشكسته ، ~sadaf~ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، aidin14nj14 ، mohammad n ، parmidachoclet ، @amir@ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، lady snow white ، *setare* ، šhεïdα ، ƝeGaЯ ، ارمين2012 ، هما جون ، bi kas ، armit ، رهــ ـ ــا ، پوريا2222 ، "SoLmAz RaD" ، درسا11 ، dokhmal khoshkele
عزیزمن اون 11 سالش بوده نه 14Undecidedمن اینو یه جای دیگه همین شکلی باهمین توضیحات ولی با سن11سال دیده بودم:cool:
 سپاس شده توسط دلشكسته ، azary ، aidin14nj14 ، parmidachoclet ، @amir@ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، نهال---- ، *setare* ، šhεïdα ، ارمين2012 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، پوريا2222 ، درسا11 ، اصغرخان ، سوزان 14
آخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه چــــــــــــــــــــرا؟چـــــــــــرا یه دختر 14 ساله باید تو این سن حامله شه؟؟؟
بیچاره چه کشیده؟؟؟cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
زایمان مخفیانه یک دختر ۱۴ ساله در حمام همه را متعجب کرد 1
 سپاس شده توسط دلشكسته ، ترانه2012 ، aidin14nj14 ، **یــــــــــــــــــــاس** ، naghmeh.dorani ، parmidachoclet ، @amir@ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، lady snow white ، نهال---- ، هرمیون گرینجر ، *setare* ، هستی 17 ، ارمين2012 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، *2gether4ever* ، پوريا2222 ، درسا11 ، zahraa ، سوزان 14 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، zahra HA ، Thyme ، roya15 ، Emmɑ
واييييييييييييي خداي من ...
بيچاره خانوادش چه حالي شدن cryingcrying

و اخر خودش البته حقشه AngryAngryAngry

از قديم گفتن شاه از شاهيش بگذره ولي دختر از دختريش نوچچچچچچچچچچچچچBlushBlush
من خدا را دارم:bighug:
 سپاس شده توسط aidin14nj14 ، naghmeh.dorani ، parmidachoclet ، @amir@ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، lady snow white ، šhεïdα ، هرمیون گرینجر ، *setare* ، هستی 17 ، ارمين2012 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، پوريا2222 ، درسا11 ، sachli81 ، سوزان 14 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، zahra HA ، Thyme
اووووووووووووووووووووووووووقggreggreggreggre
خاك برسر دختره به نظر من خوب كاري كرد بجه رو كشت!!!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط aidin14nj14 ، parmidachoclet ، @amir@ ، šhεïdα ، *setare* ، هستی 17 ، ارمين2012 ، رهــ ـ ــا ، پوريا2222 ، درسا11
آگهی
وای.
لعنت به این روزگار.
 سپاس شده توسط دلشكسته ، aidin14nj14 ، parmidachoclet ، šhεïdα ، هرمیون گرینجر ، هستی 17 ، ارمين2012 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، *2gether4ever* ، پوريا2222 ، "SoLmAz RaD" ، درسا11 ، zahra HA ، Thyme
اوووووووووووووووووووووووووووووووه رواني
 سپاس شده توسط دلشكسته ، ترانه2012 ، aidin14nj14 ، ...asall... ، @amir@ ، lady snow white ، *setare* ، šhεïdα ، ارمين2012 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، پوريا2222 ، فانتا ، درسا11 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
باید دختره را می بردن تیمارستانAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
 سپاس شده توسط aidin14nj14 ، @amir@ ، lady snow white ، šhεïdα ، *setare* ، ƝeGaЯ ، ارمين2012 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، پوريا2222 ، درسا11 ، لی مین هو 1379 ، سوزان 14
(18-12-2012، 14:54)pooya22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دختر نوجوان که باردار بوده و حاملگیش را از همه پنهان کرده بود به صورت مخفیانه و در شرایطی سخت در حمام خانه زایمان کرد، این خبر در حالی جنجالی شد که وی نوزادش را که یک پسر بود خفه کرده و در یک جعبه کفش پنهان کرد.

“کسیدی گودیسون” ۱۴ ساله بعد از دستگیری به عنوان یک قاتل درجه یک محاکمه خواهد شد، او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است . داستان وحشتناک او همه را شگفت زده کرده است اینکه او چگونه توانسته است ماهها بارداری خود را از همه مخفی کند گفته میشود هرساله ۷۵۰ هزار نوجوان امریکایی دچار بارداری ناخواسته و پنهانی میشوند
این دختر هنگامیکه دچار درد زایمان شد به جای درخواست کمک به تنهایی اقدام به وضع حمل کرد و سعی کرد با استفاده از قرار دادن حوله ای بین دندانهایش و چسب زدن بر دهان مانع از فریاد زدن خود شود. او بند ناف بچه را با یک قیچی بریده و بعد از به دنیا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دریک جعبه کفش در کمدش قرار داد.او میگوید علت اینکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است.
سه روز بعد از این حادثه زمانیکه مادرش در حال تمییز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانیکه جسد یک نوزاد را در آن دید با پلیس تماس گرفت و اینجا بود که دست این دختر رو شد.
مادرش میگوید یکبار به وضعیت ظاهری او شک کردم اما وقتی از او تست بارداری گرفتم جواب آزمایش منفی بود و تعجب میکنم که این دختر چگونه توانسته است با این شرایط سخت و به تنهایی وضع حمل کند.

on 14 saleshe aziz sayte taknaz search kon mifahmi janam
~danger~love~
 سپاس شده توسط دلشكسته ، مهدی خره ، aidin14nj14 ، ارمين2012 ، bi kas ، رهــ ـ ــا ، پوريا2222 ، ainazz

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان