امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیر تتلو از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع سفیر صلح شد+عکس

پس از حضور در موزه‌ی صلح تهران و دیدار با جانبازانی که این موزه را اداره می‌کنند، اعلام کرد که سفیر صلح این موزه شده است. امیر تتلو خواننده زیر زمینی در صفحه شخصی خود نوشت: "اينجانب امير تتلو شماره هفت، از اين به بعد به لطف عزيزانى كه واقعا جان باختند براى كشورمون سفير صلح هستم در ايران و از امروز خانواده‌ى بزرگ تتليتى اضافه ميشه به خانواده‌ى بزرگ صُلح در ايران و جهان".

موزه‌ی صلح تهران هم در سایت رسمی‌اش این خبر را تائید کرد: "موزه صلح تهران مهمان متفاوتی داشت. امیر تتلو از خوانندگان ایرانی، از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع برای ساخت کلیپ شهدا تجلیل گردید و به عنوان سفیر صلح این موزه معرفی شد".
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر تتلو از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع سفیر صلح شد+عکس 1
امیر تتلو در موزه‌ی صلح تهران

امیر تتلو خواننده زیر زمینی در ادامه پست خود نوشت: "همه ى ما به كمك هم، بزرگ ترين گروه صُلح جهانى در جهان را اختصاص مي‌دهیم به كشور عزيزمون ايران من از نزديك به چشم ديدم عزيزانى كه تو موزه ى صلح زحمت مي كشن از زندگيشون و از سلامتى و حتى اعضاى بدنشون گذاشتن واسه كشور و حالا براى اين راه و ازتون اين توقع رو ندارم كه شما هم زندگيتون رو بذارين اما اين توقع رو دارم كه صداى كسانى كه زندگيشون رو گذاشتن رو به گوش دنيا برسونين و اين پيج رو حمايت كنيد !! من خودم به شخصه باعث افتخارم هست اگه بتونم خدمتى كنم و به شما هم تبريك ميگم كه با حماييتون قدمى در جهت صلح جهانى خواهيد برداشت.»"
منبع:نیک صالحی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk
آگهی
اینکه تتلو نیس
همیشه عاشق باش Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Exclamation تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان