امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حجاب چیه؟مهم دل ادمه پاک باشه!!

قصد شروع بحث رو ندارم ولی واقعا دین اسلام و مواردش جای بحث دارن ولی بحث منطقی و قصد توهین به کسی رو هم ندارم.
دین اسلام از خانوما خواسته که در صورت لزوم از خونه خارج شن و یا اصلا خارج نشن و اگه هم خارج میشن سریع برگردن و حجابشون کامل باشه.این از نظر من یعنی خانوما بشینن تو خونه بچه داری و خونه داری و هر کاری که مربوط به خونه هست و اصلا وارد اجتماع نشن که این یعنی حذف حضور فعال زن تو جامعه.الان اگه دقت کنین میبینین که تو این جامعه نه زنی داشتیم که رئیس جمهور شده باشه نه قاضی نه مرجع تقلید.خب این درحالیه که هرسال شاهدیم که حکومت دست مرداس و این باید برای خود زنها غیرقابل قبول باشه وگرنه برا ما فرقی نداره درهر صورت شمایین که دارین از این قوانین پیروی میکنین.
بعدشم من نمیگم فقط باید دل ادم پاک باشه باید در کنارش حجاب درونی داشته باشه.الان من خودم دیدم دخترا یا خانومایی که حتی روبند زدن ولی با چشماشون هم دارن خیلی چیزا رو به همه میفهمونن و برعکس دخترایی که به قول شما بی حجاب میان ولی از همون خانومی که روبند زده حجاب بیشتری دارن و سربه زیر ترن.
درباره چادر هم باید بگم این پوششی بوده برا خانومای دوره قبل از هجرت که تو جامعه ای بودن که مملو از مردای عرب بی فرهنگ و وحشی بوده.شاید اون زمان این واقعا یک پوشش مناسب بوده ولی تو جامعه کنونی ..........فکر نکنم.
بعدشم حرف اخر اینکه موی زن با موی مرد هیچ فرقی نداره و این سوال که میپرسن شما با دیدن موی زن دلتون میلرزه و چیزای دیگه.......باید بگم این سوال از ریشه مشکل داره و موی زن هیچ تاثیری تو هیچ قضیه ای نداره و اگه قرار باشه اتفاقی بیوفته چه باحجاب ظاهری چه بی حجاب میوفته
من قصد بحث ندارم و اینا نظر شخصیم بود اگه کسی هم به این ارسالم ج بده من دیگه ج نمیدم چون نمیخوام بحث کنم و از خانوم گل هم میخوام حذفش نکنه چون من بحث نمیکنم
حجاب چیه؟مهم دل ادمه پاک باشه!! 4  
زنــב گــے مـثـلـــ پـــیــــانــــو اســتــــ
ב کــمــ ﮧ هـــا ے ســیــاهـــ بــرا ے غــمــ هــا
و ב کــمــ ﮧ هــا ے ســفـیــב بــرا ے شــا ב یـهــا
 امــا زمــانـــے مـیـتــوا טּ اهـنـگــے زیـبــا نـواخـتـــ
 کـ ﮧ ב کـمــ ﮧ هـا ے سـیــاهـــ وسـفـیـــב را بــاهـمــ فـشــار ב هـیــمـــ

سپاس شده توسط Ali MuSiC ، پارمیداnbp ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
جالب بود مرسییی:cool:
وسعت عشق پسرا اونقدر زیاده که دوست دوست دخترشونوهم دوست دارنExclamationExclamation
مرسی .....Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تابستان بود دختركي دراتوبوس نشسته بودكه عبا به سر داشت دركناراو زني بودكه حجاب مناسبي نداشت زن باطعنه به دختربجه كفت: امان از دست بدر مادرا ببين بجه رو واداركردن تو اين هواي كرم عباببوشه دختر بجه روبه زن كردوكفت: نه خيرم هواكرم نيست هواي جهنم خيلي كرمتره !!!!ودرحالي كه بياده ميشد ان زن را مات ومبهوت رها كرد......
 سپاس شده توسط gomnam ، white angel
ممنون علي جوكر واقعا نظرت درسته و قبولش دارم.
سايه يك نگاه به پيام علي جوكر بنداز
بعد هم خانوم گل شما هنوز عكس اون دوتا دختر رو پاك نكردين؟به نظرتون دين اسلام گفته بدنه يك زن مسلمون بايد به همه نشون داده شه؟
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، علی جوکر1 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
اون این کارو کرده که خودش رو به بقیه نشون بده پس شما حرص اون رو نخور
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
آگهی
مر30خیلی جالب بود
مرسيSmileSmile
من که میگم هر کسی یه ایمانی داره و به جز خانواده ادم کسی حق نداره بگه باید فلان باشی و .....................................Wink
بکس من همون sara000 هستمTongue
نه اون دوست داره نوع حجابش اونطوري باشه مسئله اين نيست مسئله اينه كه ايشون عكسشون رو تو فضاي نت پخش كردن
مگه شما اعتقاد نداري كه همه خواهراتونن؟چهره ي يك بسيجي واقعي رو ديديم
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، šhεïdα ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان