امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خودکشی دختر 13 سالهاز روی پل رسالت تهران

خودکشی هولناک دختر 13 ساله از روی پل رسالت تهران

تحقیقات درخصوص مرگ دختر ۱۳ ساله‌ای که از روی پل رسالت به پایین سقوط کرده، آغاز شده است.عقربه های ساعت ، 20:45 شنبه را نشان میداد که بازپرس احمدبيگي كشيك جنايي پايتخت خبر ناگواری را شنید. وی در جريان مرگ دختر دانش‌آموزي در شرق پايتخت قرار گرفت و راهي آنجا شد. به گزارش پارس ناز دختر 13 ساله ای به طور ناگهانی از روي پل رسالت به پايين سقوط كرده و جان باخته بود. دوست این دختر كه حسابي از مرگ او شوكه شده بود در برابر تيم تحقيق چنين گفت: امروز ظهر بعد از تعطيلي مدرسه به خانه دوستم رفتم.

بعد از چند ساعت دوستم گفت كه براي انجام كارهاي مدرسه نياز به چسب دارد و از من خواست تا همراهش بروم و چسب بخريم. وي ادامه داد: وقتي روي پل رسيديم او گفت كه حال و روز خوبي ندارد و از اين زندگي خسته شده است. حرف‌هاي عجيبی مي‌زد و مي‌گفت كه قصد خودكشی دارد.

من دستانش را گرفته بودم اما او مي‌خواست هر طور شده خودش را از روي پل به پايين پرتاب كند. من سعي كردم مانع تصميم او شوم اما با اين حال دوستم ناگهان دست مرا پس زد و خودش را به پايين پرتاب كرد. دختر نوجوان زير پل مقابل يك اتوبوس افتاده بود.

در همين حال راننده اتوبوس گفت: از ترمينال شرق مسافر سوار كرده بودم و به سمت بابلسر مي‌رفتم. در نزديكي پل رسالت ناگهان ديدم چيزي از بالاي پل در حال سقوط به وسط اتوبان است، ابتدا با خود تصور كردم جعبه كارتن بزرگ و يا پلاستيك ضايعات است اما به محض رسيدن به زير پل تازه متوجه شدم كه يك دختر نوجوان است.همانجا پايم را روي پدال ترمز گذاشتم و ايستادم.ولی متوجه شدم دختر نوجوان بر اثر سقوط جان باخته بود و من از ديدن صحنه مرگ او خيلي متاثر شدم. تحقيقات در اين پرونده همچنان ادامه دارد.

Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط alone hasti ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، bieber fan
آگهی
دختره ي بي فكر.........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودکشی دختر 13 سالهاز روی پل رسالت تهران 1
پاسخ
اکثر اینها دروغ هستش زیاد باور نکنید.
کلی گفتم.
پاسخ
والا از دست این ملت منم باس اینکارو کنم
پاسخ
عچب دختری خودکشی هم شد مرگ حداقل میزاشت خودش بمیره سکته قلبی چیزی نه اینجوری
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  اموزش خودکشی(:
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
Question اگه دوستت زنگ بزنه بهت بگه میخوام خودکشی کنم چیکارمیکنی؟؟
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان