امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنیتز: از شنیدن شایعه های مختلف در مورد مشکل با رونالدو بیزارم!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنیتز: از شنیدن شایعه های مختلف در مورد مشکل با رونالدو بیزارم! 1

رافائل بنیتز سرمربی رئال مادرید اظهار داشت: از اینکه دائما شایعه ی مشکل میان من و کریستیانو رونالدو را می شنوم کلافه شده ام.

به گزارش ورزش 11، رافائل بنیتز در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر پاری سن ژرمن در حضور خبرنگاران اظهار داشت:

-

از اینکه دائما در مورد رختکن رئال مادرید شایعه می سازند خسته شده ام! نمی دانم چه قصدی دارند؟ من با رونالدو و هیچکس دیگر مشکل ندارم، این را بار ها گفته ام، اما علی رغم گفته ام باز هم شایعه می سازند که بارونالدو مشکل دارم! از این مسئله خسته شده ام.

من با کریستیانو رونالدو هرروز صحبت می کنم، به تازگی با او در مورد صعود تیم ملی کشورش و لزوم استراحت در بازی های ملی صحبت کرده ام، چرا که دلیلی ندارد او خود را خسته کند، او ستاره ی تیم ماست، من با او رابطه ی بسیار خوبی دارم؛ نمامی مکلمات و صحبت های ما در مورد مسائل فوتبالی است؛ هوادران رئال مادرید بدانند که شرایط رختکن تیم ما خوب است و اگر بهتر از شرایط قبلا نباشد، بدتر هم نیست!

بعضی ها به سبک بازی ما انتقاد می کنند، آیا ما تدافعی کار می کنیم؟ به آمار بازی های ما دقت کنید، چه تعداد موقعیت خطرناک و چند ضربه به سوی دروازه ی حریف زده ایم؟ آیا آنها که انتقاد می کنند به این آمار و ارقام دقت کرده اند؟ ما فوتبال هجومی خود را تماما ارائه می کنیم.
پاسخ
آگهی
بنظر من هوادارا هم باید یه حد و مرزی رو رعایت کنن ..
اگه قرار باشه تا یه سبک و استراژی مربی با به میل مردم نباشه پس مربی اومده چیکار ؟ اینجوری که تیم میلیون ها مربی داره :|
مربی خودش میدونه چیکار میکنه و تصمیم گیری به اون ربط داره نه به هوادارا .. اونا فقط زمانی حق نظردهی دارن که مربی بد کار کنه .. دقت کنید ؛ زمانیکه " مربی " بد کار کنه . اگه تیم بد کار کنه یا مشکلات از سوی کادر فنی و باشگاه باشه یا مشکل از مصدومیتها باشه بازم به مربی ارتباط نداره . فعلا هم که رئال شرایطش خوبه ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان