امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیام زلاتان به رونالدو: اینجا من رئیسم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام زلاتان به رونالدو: اینجا من رئیسم 1

زلاتان ابراهیممویچ که این هفته برای دهمین بار عنوان بهترین بازیکن فوتبال سوئد را از آن خود کرد، در گفت‌و‌گو با نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا درباره شایعه پیوستن‌اش به یکی از تیم‌های لیگ حرفه‌ای آمریکا (MLS) و نیز احتمال هم‌تیمی شدن کریستیانو رونالدو با او در پاری‌سن‌ژرمن صحبت کرد.

به دنبال بازی اخیر تیم‌های رئال‌مادرید و پاری‌سن‌ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و صحبت درگوشی رونالدو با لوران بلان، سرمربی PSG شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها قصد دارد به پاریسی‌ها ملحق شود.

ایبرا که پیش از این درباره این شایعه سکوت اختیار کرده بود، این بار هم واکنشی خونسردانه نسبت به احتمال هم‌تیمی‌ شدن با رونالدو نشان داد. او گفت: برایم مهم نیست که درباره پیوستن رونالدو به پاری‌سن‌ژرمن چه می‌گویند و چه می‌نویسند. اینجا، پاری‌سن‌ژرمن فقط یک رئیس دارد و البته که آن رئیس زلاتان ابراهیموویچ است. من از ابتدای پروژه (ناصر الخلیفی در پاری‌سن‌ژرمن) در این تیم بوده‌ام. مسلماً کار برای آنهایی که از این به بعد بخواهند به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شوند، آسان‌تر است. من برای مسئولان باشگاه احترام زیادی قائلم اما زمانی که من به این تیم پیوستم پاری‌سن‌ژرمن تیم فعلی نبود و ما در کنار هم این تیم را ساختیم.

ابراهیمویچ در ادامه درباره آینده‌اش و احتمال رفتن به آمریکا برای بازی در MLS نیز تأکید کرد: این اتفاق ممکن است رخ دهد. الان احساس می‌کنم که وضعیتم خوب است اما تا 6 ماه دیگر معلوم نیست چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد. امروز من روی فرم هستم و تا زمانی که این احساس را داشته باشم به فوتبال بازی کردن ادامه می‌دهم. بازی در آمریکا به نظرم جالب خواهد بود اما برای رفتن به آنجا باید به من پیشنهادی جدی برای همکاری در یک پروژه مهم داده شود. هنوز که چنین پیشنهادی دریافت نکرده‌ام.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام اسکوچیچ؛ فقط پیروزی! شوخی نداریم
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  زلاتان امروز قراردادش با میلان را تمدید می‌کند؟
  محرومیت؛ عاقبت توهین نژادپرستانه به زلاتان
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان