امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اودگارد: باید بیشتر از رونالدو بیاموزم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اودگارد: باید بیشتر از رونالدو بیاموزم 1

ستاره نروژی رئال مادرید می‌گوید چیزهای زیادی از رونالدو یاد گرفته است اما باید چیزهای بیشتری بیاموزد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت NTB نروژ، از مارتین اودگارد که در فصل جابه‌جایی تابستانی به رئال مادرید پیوست، به عنوان استعداد قرن یاد می‌شود. او در حالی که تنها 15 سال داشت، حضور در تیم ملی فوتبال نروژ را تجربه کرد اما اکنون و در حالی که 17 ساله است، فرصت حضور در ترکیب اصلی رئال مادرید به او نرسیده است و برای تیم دوم این باشگاه بازی می‌کند.

این بازیکن نروژی برای دیدار پلی آف برابر مجارستان که تکلیف یکی از تیم‌های صعودکننده به جام ملت‌های اروپا 2016 را مشخص می‌کند، به تیم ملی کشورش دعوت شده است. او در گفت‌و‌گویی که با سایت NTB نروژ داشت به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: رونالدو رابطه بسیار خوبی با من دارد و گاهی اوقات با هم تمرین می‌کنیم. چیزهای زیادی از این بازیکن بزرگ یاد گرفتم و همواره تلاش خواهم کرد تا از حضور در کنار او استفاده کنم.

رونالدو در سخنان اخیرش از اودگارد به عنوان یکی از پنج استعداد بزرگ فوتبال جهان یاد کرد. این بازیکن نروژی در واکنش به این سخنان ستاره پرتغالی رئال گفت: وقتی این سخنان را از زبان بهترین بازیکن جهان شنیدم، بسیار خوشحال شدم. برایم بسیار جالب بود که رونالدو اینگونه درباره من سخن گفت. او بهترین است.
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  از بردن پرسپولیس بیشتر از گلزنی‌ام خوشحالم/ شرایط سختی داریم
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان