امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منـ عآشقـ سیاهیشمـ

دختر سرزمین من!احساس مےکنم این روزها معناے زیبایے را گم کرده اےباور کن زیبایے در چشمهاے رنگ روشن و لبهاے برجسته کرده سرخ نیستباور کن هر چه قدر هم دماغت را کوچک و سر بالایش کنے زیبا نخواهے شددختر سرزمین من...معیارهاے زیبایے ات را تغییر بدهزیبایے ظاهرے هر فرد،همانیست که خداوند در وجودش قرار دادهو این زیبایے ظاهر زمانے به چشم خواهد آمد که تو قلب پاکے داشته باشےآنوقت همه تو را زیبا خواهند دید!!از صمیم قلب برایت آرزو مےکنم زیبایے حقیقے گم شده ات را دوباره پیدا کنے...
    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منـ عآشقـ  سیاهیشمـ 1
  با آن کوله بزرگ حاوی لپ‌تاپ و آن کیف مملو از کتاب و جزوه نمی‌تواند چادر سرکند، اما حجابش کامل کامل است. مانتوی مشکی گشاد که تا نزدیک ساق پا آمده به همراه روسری‌های خوش‌رنگ و بلند که خیلی مرتب و محکم بسته شده. بالاخره یک روز توی نمازخانه دانشکده گیرش انداختیم و پرسیدیم اینهمه روسری بلند رو از کجا میاری؟جواب داد که «اینها بلند نیستن، عرض‌شون مثل باقی روسری‌های توی بازاره... فقط مدل روسری بستنم فرق می‌کنه...»
    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منـ عآشقـ  سیاهیشمـ 1                  
منـ عآشقـ  سیاهیشمـ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، نیما جان ، hanieh777
آگهی
عالی
مرسی
گفته بودم كه بي تو چه قدر سخت ميگذرد
اما امروز حرفم را پس ميگيرم
بي تو اصلا نميگذرد
Heart
پاسخ
مرسی 
اگه رعایت کنن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان