گیفت کارت     حداقل سیستم مورد نیاز بازی   حداقل سیستم مورد نیاز بازی  


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نکته هایی که در به کارگیری بک لینک های طراحی سایت بایست به آنها توجه نمود

#1
هر لینکی که از صفحه‌های سایت‌های مختلف به صفحه‌ای از طراحی سایتتان می‌آید و از طریق موتورهای جستجو شناخته می‌شود در اصطلاح متداول به آن لینک، بک لینک می‌گویند.

بک لینک در بالا بردن رینگینگ و بهینه سازی سایت نقش مثبتی دارد، پس هماره برای خیلی از کسانی که در زمینه بهینه سازی سایت مشغول هستند پرسش‌هایی را در باره نحوه با ارزش بودن این بک لینک‌ها مطرح می‌شود اینکه کدام یک از آن‌ها نقش زیادی در بهینه سازی سایت دارد و برای آن مناسب‌تر است. در این نوشته سعی می‌کنیم به نکته‌هایی اشاره کنیم که بر باارزش بودن بک لینک‌ها متمرکز هستند.

اولین نکته: ربط موضوعی میان طراحی سایت و صفحه‌های آن در باارزش بودن بک لینک‌ها اثر دارد. پس به منظور خودداری از آسیب دیدن بهینه سازی سایت بایست صفحه بک لینک گرفته شده با صفحه لینک گشته مربوط باشد و در ضمن لینک گرفته شده با مطلب درون صفحه نیز مربوط باشد.

دومین نکته: محتوای سایت و صفحه‌ای که می‌خواهید از آنجا بک لینک بدهید دومین نکته‌ای است که بایست به آن توجه کنید. پس به منظوز خودداری از پایین آمدن بهینه سازی سایت بایست محتواهای سایت بک لینک گرفته شده صحیح و درست و بدون خطا باشند. همینطور بایست بدانید که محتواهای سایت بک لینک گرفته شده توسط ربات تهیه نشده باشد. توجه کنید که سایت بک لینک گرفته شده در شبکه‌های اجتماعی اکانت داشته باشد و به سایر سایت‌های مناسب و خوب نیز لینک شده باشد.نکته هایی که در به کارگیری بک لینک های طراحی سایت بایست به آنها توجه نمود 1


سومین نکته: ارزش بک لینک‌ها را هم بررسی کنید. بایست دیقت کنید که این بک لینک‌ها قادرند باعث جلب نظر مشتری یا مخاطبانتان در حیطه کسب و کارتان شوند یا نه. همینطور آیا این بک لینک قادرند منجر به مشاهده شدن بیشتر سایت شما شوند؟

چهارمین نکته: اگر کاربری بر روی بک لینک مورد نظر کلیک نمود انتظار دارد که بر داده‌هایش اضافه شود و این بک لینک‌ها بایست این خواسته را برآورده سازند.

پنجمین نکته: فایده به کارگیری از بک لینک‌ها، بهینه سازی سایت می‌باشد پس توجه کنید صفحه‌ای که از آن لینک می‌گیرید ایندکس شده باشد، در جهت موتورهای جستجو قابل مشاهده باشد، صفحه دست کم ۵۰۰ کلمه محتوا را دارا باشد، متن استفاده شده در لینک نرمال باشد.

مختصر اینکه در حالتی یک بک لینک روی بهینه سازی سایت اثر دارد که برای مخاطب سودمند باشد و کلیک نمودن بر روی آن داده‌های سودمندی برای مخاطب داشته باشد و همچنین باعث بهینه شدن ارزش صفحه‌ای که لینک در آن واقع شده گردد تا موتور جستجوی گوگل سودمندی بک لینک را تشخیص بدهد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتوبار تهران - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیستول - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکوراسیون داخلی - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی سایت
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت ساز - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمل و نقل - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی سایت بازرگانی - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شقاق
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرش کاشان , دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کفسابی , دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیست مویی
پاسخ
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان