امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نداریم فرهنگ نداریم درک درست

?درکانادا پیرمردی را به خاطر دزدیدن نان به دادگاه احظار کردند. پیرمردبه اشتباهش اعتراف کرد ولی کار خودش را اینگونه توجیه کرد: خیلی گرسنه بودم و نزدیک بود بمیرم.
قاضی گفت: تو خودت می‌دانی که دزد هستی و من ده دلار تو را جریمه می کنم و میدانم که توانایی پرداخت آنرا نداری، به همین خاطر من جای تو جریمه را پرداخت میکنم. 
درآن لحظه همه سکوت کرده بودند و دیدند که قاضی ده دلار از جیب خود درآورد و درخواست کرد تا به خزانه بابت حکم پیرمرد پرداخت شود. سپس ایستاد و به حاضرین درجلسه گفت: 
همه شمامحکوم هستید و باید هرکدام ده دلار جریمه پرداخت کنید چون شما در شهری زندگی میکنید که فقیر مجبور می‌شود تکه ای نان دزدی کند! 
درآن جلسه دادگاه ۴٨٠دلار جمع شدوقاضی آن را به پیرمردبخشید.
?امام علی(ع) میفرمایند:
اگر در شهر مسلمانان فقیری دیدی، بدان که ثروتمندان آن شهر مال او را میخورند

این ی نمونش 
خدا وکیلی اینقدر ک سایر کشورا ب پیام های اومده توی قران عمل میکنن ما عمل میکنیم 
ما فقط ادعاییم همین اصل عمل ن حرف مردی عمل کن ن فقط فک زدن
اگه ب اون همه بلدن
ما فقط دین اسلام و ب ی اسم میشناسیم هیچ کدوممون ی شناخت کامل ک چ عرض کنم ی شناخت نصفه هم از اسلام نداریم فقط میدونیم وختی ب دنیا اومدیم  اسلام ی اسم بوده تو شناسناممون شما ها بگیر چقد سراغ از این دین دارید اگه اینطوری پیش بره نسل های اینده  فقط خدا رو میشناسن اونم از رو اسم  وختی ی ادم غیر مسلمون بخواد دین ما رو انتخاب کنه کلی تحقیق میکنه و دربارش اطلاعات ب دست میاره و موقع ایم ک مسلمون میشه ی مسلمون کامل ن مث ما ک فقط ادعاییم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نداریم فرهنگ نداریم درک درست 1
پاسخ
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، دریا+17 ، Cute+Girl ، oprah vinfrey ، M.AMIN13
آگهی
خیلی ها شاید بگن که جوامع اسلامی چرا پیشرفتی نمیکنن دلیلش عدم آگاهی کامل به دستورهای دین و دومیش هم عمل نکردن به اوناست...
ما ها یه ظاهر کشورمون اسلامیه اونوقت هی میگیم اونا چرا پیشرفت میکنن ما چرا پیشرفت نمیکنیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
(12-12-2015، 12:44)ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ها شاید بگن که جوامع اسلامی چرا پیشرفتی نمیکنن دلیلش عدم آگاهی کامل به دستورهای دین و دومیش هم عمل نکردن به اوناست...
ما ها یه ظاهر کشورمون اسلامیه اونوقت هی میگیم اونا چرا پیشرفت میکنن ما چرا پیشرفت نمیکنیم...

دقیقا و این ی مشکل بزرگه برا جامعه ی ما ولی ک فکر این چیزاس اخه ما باید مردمو روشن کنیم ن ساکت بمونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان