امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنیتز: رونالدو با تمام وجود تلاش کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنیتز: رونالدو با تمام وجود تلاش کرد 1

رافائل بنیتز سرمربی رئال مادرید پس از آنکه کریستیانو رونالدو در دیدار برابر ایبار موقغیت های زیادی را از دست داد از عملکرد او ابراز رضایت کرد.

به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، رافائل بنیتز سر مربی رئال مادرید پس از پیروزی 2-0 برابر ایبار بر این باور است آنها موقعیت های بسیاری را برای به ثمر رساندن گل های بیشتر از دست داده اند.

مهاجم پرتغالی رئال مادرید، کریستیانو رونالدو در دقیقه ی 15 یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد تا این آغازی باشد برای از دست دادن موقعیت های بیشتر، او برای گلزنی بسیار تلاش کرد تا در نهایت او موفق شد از روی نقطه ی پنالتی یکی از گل های رئال را به ثمر برساند تا بنیتز او را تحسین کند و او را در پیروزی تیم سهیم بداند.

بنیتز در این باره اظهار داشت:

-

رونالدو دوباره برای ما گلزنی کرد، او بسیار تلاش کرد و موقعیت های زیادی را از دست داد، اما من از عملکرد او راضی و خوشحال هستم، همه ی بازیکنان نقش مهمی را در این پیروزی ایفا کردند، همه بازیکنان خوب بودند، آنها با تلاش و کوشش خود این پیروزی را رقم زدند، تیم ما متحد است.

ما حالا در نوامبر قرار داریم و صدمات بازیکنان را پشت سر گذاشته ایم، من به آینده خوشبین هستم، هدف ما در این دیدار انجام برنامه هایی که تمرینات را داشتیم مد نظر داشتیم، ایبار حریف سرسخت و خوبی بود اما پیروزی حق ما بود.
-
پاسخ
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، پسر شاد ، گندم 76 ، Volkan ، omidkaqaz ، Mania. ، ÆҐÆŠĦ
آگهی
بنیتز واقعا در حد رئال نیست
حیف آنجلوتی که پرز قدرشو ندونست
هراسهای بیهوده
تا بوده، همین بوده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://iraniangraphic.com/samples/larg_21449-4080628720.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Mania.
اسپم ها پاک شد 
درصورت تکرار اخطار بهمراه داره 
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  ارسلان با یک پاس گل تمام کرد (عکس)
  سنگ تمام اخباری برای تراکتور
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان