امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرنس گروه...یونگ سنگ

Heart 
یونگ سنگ پرنس گروه دابل اس
موزیک ویدیوCanekt The Nroken Nigtکه معنیش می شه شب جدایی خیلی خوبه ملایم وغمگین Caryingهم عالیه یونگ بخاطر این موزیک ویدیو گریان  برترین خواننده احساسی سال شناخته شده بود!!

اینم عکس موزیک ویدیو
پرنس گروه...یونگ سنگ 1

پرنس گروه...یونگ سنگ 1
هیو یونگ سنگ پرنس گروه ...پسر بچه ای كه در یك روز پاییزی در سال 1986.11.3 به دنیا امد .. تك فرزنده یك خانواده ای بود كه وضعشون تا حدی خوب بود .. اون نور چشم مادرش بود .. فقط كافی بود یونگ سنگ یك بار از چشم دور بشه كه مادرش همه جا رو برای پیدا كردن پسرش زیر رو می كرد .. اما روی همه اینها یونگ سنگ می خواست به خودش متكی باشه .. اون هم سخت می تونست با اطرافش ارتباط برقرار كنه به خاطر همین دوستان زیادی نداشت .. اما هیچ كس نمی دونست این پسر بچه با یك حنجره طلایی به دنیا امده و حالا حنجره ای طلایی
یك گروه پرطرفدار آسیایی هست …
یونگ سنگ در واقع آدمی آرام و ساكتی هست .. خیلی كم حرف می زنه .. اگه هم حرف بزنه همه سرتا پا گوش میدن كه چی می خواد بگه .. معمولا چیزی از خودش رو لو نمیده .. به خاطر همین پسری آب زیر كاه هست.. نمیشه سر در آورد كه چیكار می خواد بكنه .. یونگ سنگ خیلی غیر قابل پیش بینی هست .. در این رابطه هیون جونگ میگه : شناختن یونگ سنگ خیلی سخته .. اما اگه بشناسیش .. دیگه اونو شناختی و می تونی هر حركتی رو كه می خواد انجام بده رو بفهمی .. خیلی غیر قابل پیش بینی .. اصلا نمی فهمی می خواد چیكار كنه یا چی بگه یا چیكار می خواد انجام بده .. چون دوست نداره خودش رو لو بده .. اما برای من این جور نیست چون من یونگ سنگ رو شناختم ….
یونگ سنگ هم مثل هیون جونگ تو دار هست .. اونم در ارتباط برقرار كردن با دیگران مشكل داره .. و سخت می تونه با كسی روی صحبت رو باز كنه یا حرف بزنه .. اما وقتی در جمع دوستانش باشه خیلی شوخ و خوش خنده هست … در این مورد كیو جونگ میگه : هیچ كس یونگ سنگ رو اونجور كه بخواد نمیشناسه .. همه از من می پرسن خیلی ساكت و آرامه … چطوری باهاش كنار می یاین .. اما من مخالفت می كنم و میگم نه یونگ سنگ اینجوری نیست .. اون خیلی شوخ و خوش خنده هست .. چرا شماها اونو آرام می بینین ؟؟
اون خیلی مهربونه .. و حامی خوبی برای دوستاش اون برای دوستاش فداكاری می كنه .. چون عاشق دوستاشه .. و حاضره برای حق دوستاش بجنگه .. و نذاره كسی به دوستاش صدمه بزنن .. اون آدم خیلی شلوغیه اما هیچ وقت از خودش شلوغ بودن رو نشون نداده .. دوست داره همیشه روی پایی خودش وایسته .. و به قول خودش چون پسری مامانی هست كمی هم لوس تشریف داره … جونگ مین در این رابطه میگه : اون خیلی مهربونه .. اگه ناراحت باشی طوری می تونه بحث رو عوض كنه كه تو ناراحتیت رو از یاد ببری .. حاضر نیست صدمه ای به ما بخوره … وقتی هیون جونگ مریض بود حاضر نشد اون در اون موقعیت تنها بذاره و با اینكه می دونست خطر ناكه اما بازم پیش هیون جونگ موند .. همه میگن شلوغ بودن به یونگ سنگ نمی یاد اما یونگ سنگ به قدر كافی شلوغ هست اما قرار نیست كسی بفهمه … تنها مشكلی من باهاش دارم كمی لوس بودنشه كه اونم داره یواش یواش حل میشه ….
یونگ سنگ هم خیلی پر خوره البته خیلی هم یواش می خوره آروم آروم .. خوش خوابه .. و اونم سخت میشه بیدارش كرد .. و شدیدا حساسه به موهاش و صورتش .. وقتی بیدار میشه اولین كاری كه می كنه جلوی آینه میره … از خصوصیات بد یونگ سنگ میشه به بد حرف بودنش و تیكه انداختنش اشاره كرد .. یونگ سنگ هم آدم عصبی هست .. هیونگ جون در این مورد میگه : خیلی بد حرفه باید قبول كرد .. یهو یه چیزی میگه كه آدم خشك میشه .. نمی دونه ناراحت بشه به این حرف یا بخنده .. خودشم قبول داره كه این عادتش رو باید ترك كنه .. تیكه انداختنش به دخترا هم كه وای وای .. بعضی وقت ها من خودم باور نمی كنم كه یونگ سنگ یه همچین كاری كرد … اما خوب در مورد اعصبانیتش .. بد اعصبانی نمیشه و لی عصبیش كنین شما رو در اون
روز بدبخت می كنه .. اونقدر میگه میگه كه آخر میگین بابا اشتباه كردم رضایت بده …
اگه اینجور بشه بهترین كار اینكه از زیر دستش فرار كنین .. یونگ سنگ خودش هم از این
اخلاقاتش خوشش نمی یاد …
یونگ سنگ زیاد كتاب می خونه.. خیلی دوست داره كتاب خوندن رو … . حیوانات خانگی رو هم خیلی دوست البته به غیر از گربه …  همه اعضا ء در این موضوع مشترك فكر می كنن كه این خصوصیت یونگ سنگ رو توصیف می كنه .. یونگ سنگ آدم اسرار آمیزیه و كسی نمی تونه كشفش كنه … راستی یونگ سنگ از صداهای بلندی مثل صدای تركیدن بادكنك یا انفجار خفیف می ترسه
صدای هیپنوتیزم کننده ای داره
از زمانی که 16 سالش بوده به تنهایی زندگی کرده
اون فقط 19 سال با مادرش اختلاف سنی داره در نتیجه بیشتر مثل دوتا دوستن
اون به عنوان بهترین آشپز گروه شناخته شده و همچنین به عنوان بهترین خورنده (بس که هی میخخوره)
در مقابل دوربین خیلی خجالتی میشه
خیلی راحت وزن اضافه میکنه. هیون جونگ میگه هممون یه اندازه غذا میخوردیم  اما اون همیشه سریع چاق میشد
عاشق اینه که از خودش عکس بگیره
پادشا تقلیده...خیلی خوب صداهارو تقلید میکنه
توی پیانو زدن مهارت داره
اون در ابتدا زیر نظر کمپانی SM ‌بود و قراربوده عضو دیگه ای از TVXQباشه.
یونگ سنگ کسی بود که جه جونگ رو به هیون جونگ معرفی میکنه اما اون دوتا ولش میکنن و باهم صمیمی تر میشن. ولی خب با رفتن جه جونگ، کیوجونگ تونست جای اون رو برای یونگ سنگ پرکنه
اون تا زمانی که به این نتیجه نرسید که سمورها بانمکن در مورد اینکه اون رو سمور صدا بزنن حس خوبی نداشت
اعضا اون رو پرفسور هئو صدا میزنن چون بیشتری اطلاعات رو درمورد روابط بین زن و مرد داره(توکه لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره؟؟؟)
در گذشته عادت داشت گوشواره های صلیب بندازه اما اخیرا معلوم نیست چرا دیگه بااین گوشواره ها دیده نشده
اون بخاطر آسیب دیدن حنجرش مجبور شد بعد از البوم اولشون جراحی انجام بده و بخاطر همین کارش به عنوان میزبان رادیو یونگ استریت رو کنار گذاشت.
یونگ سنگ همیشه سعی داشت که تصویر پرنس خجالتیش رو تبدیل به bad boy ‌بکنه. بهتره بهش اجازه بدیم باور کنه موفق شده. اما در حقیقت اون بانمک تر از این حرفاست که بتونه bad boy باشه شما فرض کن یونگ سنگ بشه.....محاله اقا...

پرنس گروه...یونگ سنگ 1

پرنس گروه...یونگ سنگ 1

پرنس گروه...یونگ سنگ 1

پرنس گروه...یونگ سنگ 1

پرنس گروه...یونگ سنگ 1

ایشونم پاپا جون اوپا هستن
پرنس گروه...یونگ سنگ 1

پرنس گروه...یونگ سنگ 1

من کلا عاشق این پسرم.....خیلی باحاله .....اوپا یونگ سارانیدا
My Deam Every Day  Evry Nigth Just....Your
Just One Day If You Can Find My Black....♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، …Reyhaneh… ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، Bita79 ، Tooska1220 ، М Δ ђ ΐ ą
آگهی
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییی این عشق منه !!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Barana1202
زیاد ازش خوشم نمییاد ولی ممنون
پرنس گروه...یونگ سنگ 1
پاسخ
یونگ سنگ شخصیته بامزه وبانمکی داره منکه عاشقشم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان