امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زوج های اکسویی❤❤

(12-06-2016، 14:47)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2016، 14:22)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2016، 23:46)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زوج فقط چــــــــــــانــــــــــــــبـــــــــک
قبل از اینکه هونهان متلاشی بشه من هونهان شیپر بودم
 الان فقط چانبک شیپرم بعدشم سکای

فقط تومین و جونگکی و هونهان و تاعوریس.

اونام خوفن
ولی خب هونهان و تاعوریس که دیگ باهم نیستن
ب غیر از هونهان که دگ نیست چانبک خوبع

برای ماها فرقی نداره لوهان رفته یانه مهم اینه هونهان هنو پابرجاس حتی وختی لوهان از اس ام شکایت کرد شبه قبلش سهون با لوهان تماس گرفته . خب ؟اهنگ لوهان به اسم اووه.......یا مثلن تمرین رقص لوهان توسط سهون....این ینی چی؟
زوج های اکسویی❤❤ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
آگهی
(12-06-2016، 18:08)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2016، 14:47)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2016، 14:22)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2016، 23:46)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زوج فقط چــــــــــــانــــــــــــــبـــــــــک
قبل از اینکه هونهان متلاشی بشه من هونهان شیپر بودم
 الان فقط چانبک شیپرم بعدشم سکای

فقط تومین و جونگکی و هونهان و تاعوریس.

اونام خوفن
ولی خب هونهان و تاعوریس که دیگ باهم نیستن
ب غیر از هونهان که دگ نیست چانبک خوبع

برای ماها فرقی نداره لوهان رفته یانه مهم اینه هونهان هنو پابرجاس حتی وختی لوهان از اس ام شکایت کرد شبه قبلش سهون با لوهان تماس گرفته . خب ؟اهنگ لوهان به اسم اووه.......یا مثلن تمرین رقص لوهان توسط سهون....این ینی چی؟

بالاخره هر فردی یه سلیقه و علاقه ای داره!
ولی من هنوزم اعتقاد دارم ک هونهان ریلن!
بخصوص شلوارای کاپلیشون^^
پاسخ
زوج فقط چانبک D: چانبک ایز ریل !
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
سولی خدایی ریلللل اند با اونهمه مومنت و رفتن تو لایو و رو پا نشوندن Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس نوشته های خفن خنده دار اکسویی(سری دوم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان