امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس های روزهای برفی

تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلتمیتوان گفت که من چلچله باغ تواممثل یک پوپک سرمازده در بارش برفسخت محتاج به گرمای توام* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *دارد برف می آید در گوش دانه های برف نام تو را زمزمه خواهم کرد تا برف زمستانی ازشوق حضورت بهار را لمس کند* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *رفاقت مثل آدم برفی میمونه ، درست کردنش راحت اما نگه داشتنش سخت !* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *داره برف میاد به اسمون نگاه کن هروقت برف سیاه بارید بهم خبر بده ، اون موقع من دیگه دوستت نخواهم داشت* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *وقتی بهت گفتم : دلتنگ تو هستم ، به شانه ام زدی تا دلتنگیم را تکانده باشی ! به چه دلخوش کرده ای ؟ تکاندن برف از شانه آدم برفی ؟* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *عشق یعنی امید ، یعنی طراوت باران ، یعنی سفیدی برف ، یعنی ساز زندگی و لبریز از خوشی و عشق یعنی راز زیستن !* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *سوزی که برف داره ، بارون ندارهمعرفتی که تو داری ، هیچ کــس نداره !* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آردو برف نا امیدی بر سرم یکریز می باردچگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *در برف ، سپیدی پیداست . آیا تن به آن میدهی ؟ بسیاری با نمای سپید نزدیک می شوند که در ژرفنای خود نیستی بهمراه دارند. ارد بزرگ* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیره برفه !!!!!درسته که هوا رو گرم نمی کنه ولی تورو دل گرم میکنه* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *عشق یعنی : چون خورشید تابیدن بر شب های دوست و چون برف ذوب شدن بر غم های دوست .* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *برف آمد و پاییز فراموشت شد . آن گریه ی یک ریز فراموشت شد . انگار نه انگار که باهم بودیم . چه زود همه چیز فراموشت شد* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *دوستت دارم اما نه به اندازه ي برف ، چون يه روز آب مي شه . دوستت دارم اما نه به اندازه ي گل ، چون يه روز پژمرده مي شه . دوستت دارم به اندازه ي دنيا ، چون هيچ وقت تموم نمي شه !* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *اگه برف می دونست زمین خاکی چقدر کثیفه، برای اومدن به اون لباس سفید نمی پوشید* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *آرزو می کنم غم های دلت بروند زیر برف های زمستانی تا همیشه بدون غم بمان* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *عشق یعنی آن نخستین حرفهاعشق یعنی در میان برفهاعشق یعنی یاد آن روز نخستعشق یعنی هر چه در آن یاد توست* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *. میدونی فرق من با برف چیه ؟.......برف میاد و به زمین می شینه ، ولی من همین جوری هم به دل میشینم .* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *دونه های برف از آسمون فقط برای دیدن چشمات پایین میان ، اما پاشونو که به زمین میزارن فدای مهربونیهات میشن ...* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلت کم بشه نازنینم ...* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *زمستان بهانه است برف از آسمون خسته می شه ! پاییز بهانه است برگ از درخت خسته می شه! اس ام اس بهانه است دلم برات تنگ می شه !* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *الا ای برف!چه می ‏باری بر اين دنيای ناپاکی؟بر اين دنيا که هر جايشرد پا از خبيثی استمبار ای برف!تو روح آسمان همراه خود داریتو پيوندی ميان عشق و پروازیتو را حيف است باريدن به ايوان سياهی‏هاتو که فصل سپيدی را سرآغازیمبار ای برف!* ** * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی, روز زمستونیت قشنگ!* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *برف بارید و خدا پاكی خود را به زمین هدیه كرد. زمین مغرور شد كه سفید است، پاك است چون دل خدا... و خدا با آفتابی، اشتباه زمین را به وی گوشزد كرد* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *برف که حالا کم کم آب می شود ، سفید ، همرنگ آرزوهای تو بود ..* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *امیدوارم روزای زمستونیت مثل دل من که از عشق تو لبریزه گرم باشه . روزای زمستونیت قشنگ* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *امسال زمستون خيلی قشنگه چون با تو آغاز ميشه با تو نيستم با کفشمم...* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *یه گاز از دماغت میدی !?)از عاشقانه های خرگوش و آدم برفی !!!( !* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *به شقایق سوگند که تو بر خواهی گشت ، من به این معجزه ایمان دارم ، منتظر باید بود تا زمستان برود ، غنچه ها گل بکنند !* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *ای که در فصل خزان بینی مرا با پشت خم ، این زمستان را مبین ، ما هم بهاری داشتیم ، این نیز بگذرد* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *گل یخ زمستان تو هستماسیر ناز چشمان تو هستممرا پرپر مکن ای جانم ای دوستکه من مشتاق دیدار تو هست* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *دعا میکنم غرق باران شویچو بوی خوش یاس و ریحان شویدعا میکنم در زمستان عشقبهاری ترین فصل ایمان شوی* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *مواظب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد ، زندگی با دلت نکند* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *به که گویم که تو منزلگه چشمان منیبه که گویم که تو گرمای دستان منیگرچه پاییز نشد همدم و همسایه ی منبه که گویم که تو باران زمستان منی* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *وقتی می رفتی بهار بود ، تابستان نیامدی ، پاییز شد ، پاییز که نیامدی پاییز ماند ، زمستان که نیایی باز پاییز می ماند ، تو رو خدا فصل ها رو به هم نریز
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، parisa 1375
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اس ام اس و پیامک عاشقانه برای روزهای برفی
Heart اس ام اس روزهای آخر اسفند | اس ام اس اسفند رو به پایان است
  پیامک هوای برفی و روزهای بارانی
  اس ام اس روزهای بارانی
  اس ام اس زیبای روزهای برفی و زمستونی(✿◠‿◠)
  ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ اس ام اس روزهای بارانی ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
  اس ام اس زیبای روزهای برفی و زمستونی
  اس ام اس ناب روزهای بارونی
  اس ام اس روزهای بارانی
  اس ام اس روزای برفی و زمستان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان