امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باهم بخندیم

. ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﺎﺯ ﺧﻮﺑﻪ، تو ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﮔﻪ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺑﻮﺩ ﺭﻭﺯﯼ ﭼﻬﺎﺭﺩﻩ ﻧﻔﺮ ﻓﻘﻂ ﺗﻮ ﻣﯿﺪﻭﻥ ﺗﺮﻩﺑﺎﺭ مجیدیه ﮐﺸﺘﻪ ﻣﯿﺸﺪﻥ.

2. یه بار رفتم از یه پیرمرده عایق پنجره بگیرم گفت اینو داریم 4500 اینو داریم 5000 تومن. گفتم فرقشون چیه؟ گفت این یکی پونصد تومن گرونتره.

3. یکی مرتضی پاشایی رو توجیه کنه که چند ماهی میشه مُرده. دیروز باز آهنگ داد بیرون.

4. يا بايد بري مدرسه، يا بري دانشگاه، يا بري سربازي، يا بري سرِ كار، كلاً بايد بري، نميشه يه دقه بشيني.

5. کواچ یه برادر بزرگتر از خودش داره به اسم سواچ که چون به ورزش علاقه مند نبوده رفته کارخونه ساعت سازی زده.

6. یه بار هم سهراب سپهری میره تو یک پرنده فروشی. کرکسه از تو قفس سرش رو میاره بیرون میگه خیالت راحت شد؟؟ همینو میخواستی؟؟

7. ‏کاش برای گذر از هر مقطع تحصیلی سه واحد شعور هم بود و باید به صورت اجباری پاس میشد. فکر‌ کنم اوضاع تحصیل کرده های مملکتمون بهتر از این بود.

8. ‏قانون اول مسافر کشی در تهران: شما باید به تمام افراد، حتی اون خانومی که در طبقه ۱۴ داره پنجره ی خونه ش رو تمیز میکنه، به چشم یک مسافر نگاه کنید و براش بوق بزنید.

9. ‏عراقیا هر چقد تونستن نذری دادن به زائرا، بعد تو پارکینگ مهران ایرانیا تراکتور آوردن بابت درآوردن هر ماشین از گل و لای 20 تومن میگیرن.

10. کوکو چنل یه کاناله توی تلگرامه که دستور پخت انواع کوکو هارو نوشته.

11. قیافه تزریقات چیا طوری انگاری تقصیر ماست که دکتر نشدن.

12. ‏اگه تو یخچالتون میرزاقاسمی و عسل دارید حتما یه پنیر فتا هم بزارید تا حواسش بهشون باشه.

13. ‏سر در دانشگاها باید بنویسن "ما برای اخذ مدرک آمدیم، نِی برای درک مطلب آمدیم."

14. رفته بودم یه جایی مهمونی اسم وای فای شون "رضا، جواد و نسترن" بود، قشنگ معلومه سر ارث و میراث به جون هم میفتن.

15. یه بار از پشت تلفن خواهرمُ راهنمایی کردم که برام ایمیل بفرسته، اومدم خونه دیدم کامپیوتر سوخته، فهمیدم بدبخت نتونسته تحمل کنه خودکشی کرده
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7 ، . . . P oo R ! A . . .
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان