امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جمله های معنی دار

* در خانه رئیس من هستم، فقط تصمیم‌گیری‌ها به عهده همسرم است .

وودی‌آلن

* ازدواج تنها ماجراجویی مخاطره‌انگیزی است که راهش برای ترسوها هم باز است .
ولتر

* نصیحت من به شما این است: ازدواج کنید، اگر زنتان خوب باشد خوشبخت می‌شوید و اگر بد باشد، فیلسوف .
سقراط

* قبل از ازدواج زن باید به مرد عشق بورزد تا نگهش دارد، بعد از ازدواج باید نگهش دارد تا بتواند به او عشق بورزد !
مریلین مونرو

* گاهی اوقات شک می‌کنم که زن و مرد واقعاً برای زندگی با هم آفریده شده باشند؛ شاید بهتر باشد در همسایگی هم زندگی کنند و فقط گاهی به هم سر بزنند .
کاترین هپبورن
* اگر مردی پیدا کنم که 15 میلیون دلار پول داشته باشد، نصفش را به نام من کند و ضمانت بدهد که در طول یک سال آینده خواهد مرد، دوباره ازدواج می‌کنم !

بت دیویس

* یک باستان شناس ایده‌آل‌ترین مردی است که می‌تواند نصیب یک زن شود: هر چه سن زن بالاتر برود، علاقه مرد به او بیشتر می‌شود !
آگاتا کریستی

* ازدواج توافقی است بین مردی که نمی‌تواند با پنجره باز بخوابد و زنی که نمی‌تواند با پنجره بسته بخوابد !
جرج برناردشاو

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست.
دوست داشتن آنچه داریست.

آمده ایم که به زندگی قیمت دهیم نه با هر قیمتی زندگی کنیم.(دکتر شریعتی)

برای دیگران دعای خیر کن تا خداوند دعای دیگران را در حقت اجابت کند.

اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید آنها جلوی شما را خواهند گرفت.

[rtl]**چارلی چاپلین: وقتی زندگی 100 دلیل برای گریه کردن به تو نشان میده تو 1000 دلیل برای خندیدن به اون نشون بده [/rtl]
[rtl]  [/rtl]
[rtl]**موفق کسی است که با آجرهایی که بطرفش پرتاب می شود، یک بنای محکم بسازد.[/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]**زن دیروز همسری خوشبخت بود اما زن امروز معشوقه ای بی نوا. [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]**شکسپیر:عشق مثل آبه، می تونی تو دستات قایمش کنی ولی یه روز دستاتو باز می کنی می بینی همش چکیده بی اینکه بفهمی دستت پر ازخاطرست. [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]**پیچ جاده، آخر راه نیست مگر اینکه تو نپیچی.[/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]**دکتر شریعتی: لحظه هارامیگذراندیم تابه خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هابودکه گذراندیم. [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]**انیشتین : اگر انسان ها در طول عمر خویش میزان کارکرد مغزشان یک میلیونیوم معده شان بود اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت. [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]**تا چیزی از دست ندهی چیز دیگری بدست نخواهی آورد این یک هنجارهمیشگی است. [/rtl]
[rtl] ** نصیحت حضرت مولانا :[/rtl]
[rtl]-گشاده دست باش جاری باش کمک کن (مثل رود)، باشفقت و مهربان باش (مثل خورشید)، اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان (مثل شب) [/rtl]
وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ) ،متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک) ،بخشش و عفو داشته باش (مثل دریا)،اگر می خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آیینه)
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جمله های معنی دار 1 [/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video یه جمله به خودت بگو
Photo یه جمله برای مادرت بنویس.
  سه کلمه میگیم نفر بعدی باهاش جمله بسازه !! نسخـــــــــــ دومـــــــــ
  اگه نفر قبلیت ازت شمارتو بخواد کدوم جمله رو بهش میگی؟
  لطفا یک جمله برای امام زمان بنویس.(اگه دوسش داری بیا)
  از کدام جمله متنفری
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  به نفر قبلیت یه جمله ی احساسی بگو ؟
  ی جمله درباره ی خودت بگو
Big Grin درموردنفرقبلیت یه جمله بگو!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان