امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انریکه: نمی توانم در خصوص نیمار ریسک کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انریکه: نمی توانم در خصوص نیمار ریسک کنم 1

در صورتی که گفته می شود آسیب دیدگی کشاله ران نیمار ببهبود یافته است، اما سرمربی بارسلونا نمی خواهد در خصوص این بازیکن ریسک کن.

به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، لوئیس انریکه سرمربی بارسلونا تاکید کرد که نمی خواهد به نیمار در دیدار با گوانگژو بازی بدهد.

نیمار کاپیتان تیم ملی برزیل و فوق ستاره باشگاه بارسلونا، هفته گذشته پیش از دیدار با بایر لورکوزن در تمرینات بارسلونا دچار مصدمیت شد و گفته می شود این مصدومیت تا حدودی بر طرف شده است.

با این حال انریکه نمی خواهد در خصوص این بازیکن ریسک کند، اما اگر بارسلونا به فینال رقابت های جام باشگاه های جهان صعود کند، نیمار می تواند به میدان برود.

تیم فوتبال بارسلونا فردا از ساعت 14 به وقت تهران به مصاف گوانگژو اورگراند چین که به عنوان قهرمان آسیا پا به این رقابت ها گذاشته است خواهد رفت و انریکه سرمربی این تیم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار گفت:

-

نیمار شرایط خوبی دارد و بهبود یافته است. اینکه شما او را در تمرینات نمی بینید به این معنا نیست که او بهبود نیافته است. من نمی توانم در خصوص نیمار ریسک کنم.

ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا او می تواند بازی کند. ما در حال حاضر به دیدار نیمه نهایی و پیروزی فکر می کنیم نه به بازی دادن نیمار در فینال.
-

گوانگژو که قهرمان سوپر لیگ چنین است در اولین دیدار خود موفق شد با نتیجه 2 بر 1 کلوپ آمریکا را شکست دهد و لوئیس انریکه پیش از رویارویی با فیلیپه اسکولاری به شاگردانش در خصوص پتانسیل و تفکرات این تیم هشدار داد. وی اظهار کرد:

-

من فکر نمی کنم بازی مقابل گوانگژو آسان باشد. این اشتباه است که ما فکر کنیم که در این رقابت ها هیچ رقیبی نداریم. ما بازی های گوانگژو را آنالیز کردیم و آنها با توپ بسیار خوب کار می کنند.

ژانگ ژی کاپیتان گوانگژو یک بازیکن بزرگ است. به هر حال ما قصد کسب جامی دیگر را داریم تا بتوانیم سال 2015 را به بهترین شکل به پایان برسانیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!
  تصمیم یحیی گل محمدی در خصوص عیسی آل کثیر/ مهاجم محبوب به مشهد می‌رود
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  کارخانه: من هم‌ می‌توانم زیپ دهانم را باز کنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان