امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کریستیانو رونالدو هتل دار می شود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کریستیانو رونالدو هتل دار می شود 1

ظاهرا شغل کریستیانو رونالدو پس از اتمام فوتبال مشخص شده است. این بازیکن پرتغالی اعلام کرده است که، به زودی در چهار نقطه جهان چهار هتل را احداث خواهد کرد.

سه هتل در سه شهر فونچال (زادگاه رونالدو)، لیسبون و مادرید و یک هتل در نیویورک آمریکا. اما شهر چهارمی که رونالدو برای تاسیس هتل انتخاب کرده است، شائبه پیوستن او به یکی از دو تیم شهر نیویورک یعنی سیتی یا ردبولز را به وجود آورده است.

وی در این خصوص گفته است:

-

همانطور که همه نزدیکانم می دانیم و بار ها به آن اشاره کردم، خیلی دوست دارم یک هتل داشته باشم.

شغل من در حال حاضر بازی کردن فوتبال است، اما زندگی همیشه اینگونه نیست. باید بخشی از وقتم را برای پروژه های جدیدم اختصاص دهم، پروژه‌ای که از آغاز آن بسیار خوشحالم، چون به رؤیای دیرینه‌‌ام تحقق می‌بخشد.
-

رونالدو چندی پیش در خصوص پایان دادن به دروان حرفه ای خود در لیگ MLS سخن گفته بود و او با خرید یک آپارتمان به ارزش 11 میلیون پوند در شهر نیویورک، باعث افزایش احتمالات درخصوص حضور او در آمریکا شده است.

نخستین شعبه از هتل‌های «CR7» که خود او از آن به عنوان پروژه چهار گوشه جهان یاد کرده و 54 میلیون پوند هزینه داشته است، سال 2016 در شهر فونچال افتتاح می‌شود، جایی که مهمترین جاذبه‌های توریستی پرتغال در آنجا واقع شده و زادگاه ستاره رئال مادرید محسوب می‌شود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان