نظرسنجی: هنوزم هستيد؟؟؟؟؟
بلييييي
خيرررررررر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "

حِیف کـه اُون روزا زُود گُذشت و بچِه ها رَفتن ..

+ خِیلی تایپک خُوبی بود ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
 سپاس شده توسط Fake Girl ، @پوریا@ ، B I N A M ، لــــــــــⓘلی ، SABER ، شـــقآیــق
آگهی
هنوز امید زندس =)
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، Fake Girl ، omidkaqaz ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق
چه زود گذشت واقن...
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، Faust ، Jack Daniel'ѕ ، شـــقآیــق
che dorani bod  ;-)
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، شـــقآیــق
دیدن پورمن در وضعیت آنلاین خیلی خیلی عجیب بود o_O

دمت گرم عالی بود
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@
خیلی حیف شد که من توی خیلی از جریاناتی که اینجا اتفاق میفتاد نقشی نداشتم ولی میدونم از آخر سهم خودمو از اینجا برمیدارم
خونه دوم من تو این چند سال
کاش هنوزم مثه قبل میبود اینجا کاش بزرگ نمیشدیم
خیلی دلم برای دوستای قدیمیم تنگ شده
عادت کردم هنوز بهشون پیام میدم تولدشونو تبریک میگم با اینکه میدونم آخرین بازدیدشون مال دو سال قبله ):
همه ما به فلشخور مدیونیم 
بیشتر از 7 ساله اینجام هنوز هم قراره باشم
معتاد شدم هر روز باید بیام اینجا
ولی میدونم منم یه روزی قراره اینجارو ول کنم و برم پی کارم  Undecided
مرسی بابت همه چی  Heart
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Medusa ، bOoOoOy ، Fake Girl ، SABER ، شـــقآیــق
آگهی
یادمه اون موقه چند بار فقط پورمن رو انلاین دیدم .. بعدش کلا ناپدید شد..
نمیدونم پورمن کی بود که صابر انقد بهش اعتماد داشت و دسترسی کامل مدیریتی بهش داده بود ..

جالبم این بود بعد سالها هنوز برکنار نشده بود تا همین یکی دوسال پیش برکنار شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، @پوریا@ ، Jack Daniel'ѕ ، Fake Girl ، KᏙ¥றᏙƝ ، SABER ، شـــقآیــق
سلام سلام Big Grin Big Grin Big Grin
حال شما احوال شما؟
بنده ساناز هستم18ساله و خب هفت سال پيش وقتي طفلي بيش نبودمو كلاس پنجم ابتدايي بودم اومدم وعضو اين انجمن شدم 
يادمه يه عالمه اصرار كردم كه داداشم بذاره با ايميلش اينجا اكانت بسازم Dodgy 14 الان بعد از مدت ها دوباره ياد اينجا افتادم و فهميدم كه چقدر تباه بودم(البته اون دوران حس خفني و شاخي داشتم  Confused )توجهتونو به عكس پروفايل و بيو جلب ميكنم خدااياااع انقد تباااه؟؟؟؟؟Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01  اوه پسرررر پستايي ك گذاشتمو نگم برات  171717 خلاصه كه عره اومدم و يادي از خاطرات كردم دوباره تمام پيامامو خوندم پستامو نگاه كردم ويادم اومد كه چقد اينجا بهم خوش ميگذشت و دوسش داشتم
فك كنم با فلشخور وقتي اشنا شدم كه داشتم دنبال بازي  باربي انلاين ميگشتمTelegh_01Telegh_01 اون موقع ها كسي از دوستام خيلي با اينترنت و اينا اشنايي نداشت و من با ژست واي مامانمينا من چقد خفنم راجع به فلشخور واسشون حرف ميزدم..
خلاصه كه هنوزم اينجا فعاليد و اين پست و ديديد كامنت بذاريد تا يه گپي بزنيم وخاطره بازي كنيم
اگه هم دوست داشتيد تو اينستاگرام بهم پيام بديد خوشحال ميشم با دوستاي قديمي سخني تازه كنم و دوستاي جديدي هم پيدا كنم: @sanazimst

مخلص شما داياناي جاهل / ساناز Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
6gd:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Medusa ، @پوریا@ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، SABER ، شـــقآیــق
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، Medusa ، لــــــــــⓘلی ، شـــقآیــق
 ده یا یازده سالم بود وقتی اینجا می‌اومدم.
بخش بزرگی از خاطره ‌های قشنگ بچگیم رو ساخت فلشخور برام و الان که یادش افتادم و با هزار زور و زحمت پسوردم رو پیدا کردم عجیب ترین حس دنیا رو دارم. هیچ کدوم از آدمایی که قبلا بودن، ملودی، فرید رومل، احمدرضا... هبچکدومشون نیستند و این خیلی عجیبه. Smile)) اولین دوستای مجازیم از اینجا بودن. Smile
اصلا حتی فکر نمیکردم هنوز فعال باشه اینجا. Smile)
ولی خدا رو چه دیدی، شاید موندم. Smile)

یادمه بزرگترین آرمان زندگیم نویسنده‌ی انجمن موسیقی شدن بود. (((((((: 
الان که یادم میاد واقعا خنده داره. ((((: 
بعد از یه مدتی حتی با چند تا از بچه‌های اینجا فروم خودمون رو زدیم. خیلی هم پر بازدید شد به عنوان سایتی که یه بچه‌ی یازده دوازده ساله درست کرده ولی خب بازگشت هممون به فلشخور بود. (((((:
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، _ƇRAƵƳ_ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، BIG-DARK ، saba 3 ، لــــــــــⓘلی ، sober ، امیر‌حسین ، ßяɪcε ، @پوریا@ ، ρυяρℓє_ѕку ، B I N A M ، Roxanna ، SABER ، شـــقآیــق ، parisa 1375

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  بھترین رفیقت تو فلشخور
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان