امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سندی که طاهری در مجمع رو کرد

بنابه گفته علی‌اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پول ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال1384 به فدراسیون پرداخت شده و اسناد مربوط به آن نیز موجود است.

سندی که طاهری در مجمع رو کرد 1

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که مجمع عمومی فدراسیون در روز چهارشنبه در رأی‌گیری مخفی مانع از واگذاری کامل دو ساختمان فعلی استقلال و پرسپولیس به این دو باشگاه شد. علی‌اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس در این‌باره به ورزش سه می‌گوید: بنده سندی دارم که نشان می‌دهد مبلغ این دو ساختمان در زمان حضور آقای کیومرث هاشمی به عنوان سرپرست فدراسیون از وزارتخانه پرداخت شده و از همان سال استقلال و پرسپولیس باید رسما مالکیت ساختمان خود را برعهده می‌گرفته‌اند.

او ادامه می‌دهد: وقتی در جلسه روز چهارشنبه موضوع واگذاری ساختمان‌ها مطرح شد بنده با توجه به سندی که در دست داشتم اعتراض کردم که هم آقای کفاشیان و هم آقای سجادی حق را به من دادند اما باوجود آنکه در مرتبه اول رأی‌گیری رای به سود استقلال و پرسپولیس داده شد، برخی از دوستان تلاش کردند تا رأی‌گیری تجدید شود و در نهایت مجمع در رأی‌گیری مخفی علیه این مساله رای داد. در حالی که شرعا و قانونا وجه دو ساختمان به فدراسیون فوتبال پرداخت شده و فدراسیون حقی در این‌باره ندارد. 

وقتی از طاهری درباره افرادی می‌پرسیم که سعی داشتند این مساله در مجمع رای نیاورد گفت: اولا که باز هم تاکید می‌کنم این موضوعی نبود که نیاز به رأی‌گیری داشته باشد اما به هر حال بعضی از دوستان که با بنده مساله شخصی دارند، با تحرک و گشتن بین اعضای مجمع، رأی‌ها را تغییر دادند. بعد از رأی گیری بعضی از روسای هیات‌ها پیش من آمدند و گفتند فلانی گفته است مخالف این مصوبه رای بدهید. 

سند مربوط به پرداخت پول دو ساختمان استقلال و پرسپولیس که البته در اختیار این دو باشگاه است در روزهای آینده در "ورزش سه" منتشر خواهد شد.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
  اعزام امین طاهری و 3 کشتی‌گیر دیگر به جام دانکلوف
  طاهری: اگر امکانات خوبی برای تیم ب فوتسال فراهم شود تشکیل آن خوب است
  سندی که نشان می‌دهد مدیران استقلال نباید به آن هوادار اعتماد می‌کردند
Wink امضای ۱۰ عضو مجمع فدراسیون فوتبال پای برگه اصلاح اساسنامه
  میثم طاهری با نایب قهرمانی دور افتخار زد
  حمایت طاهری از برانکو تا کجا؟ (عکس)
  توقع بی‌جای طاهری از هواداران پرسپولیس
  باران چشمه: برای اولین بار ایران در مجمع سیزم نماینده دارد
  مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی پس از ماه رمضان برگزار می‌شود

پرش به انجمن: