امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقام فیسبوکی مرد جوان از همسرش !

مرد جوان پس از دعوا با همسرش دست به انتقامگیری عجیبی زد و با نوشتن مطالب غیراخلاقی درباره همسرش در فیسبوک، او را به دردسر انداخت.

ماجرای این پرونده از هفته گذشته همزمان با شکایت زنی جوان در دستور کار ماموران پلیس فتای استان خراسان رضوی قرار گرفت.

شاکی در اظهاراتش گفت: مدتی بود که عضو گروهی زنانه در تلگرام شده بودم. برای یکدیگر پیام می‌فرستادیم و با هم حرف می‌زدیم. چند روز پیش از طریق دوستان تلگرامی‌ام متوجه شدم صفحه‌ای در فیسبوک به نام من راه‌اندازی شده و مطالب غیراخلاقی در آن نوشته شده است. نمی‌دانم چه کسی و با چه انگیزه‌ای به این کار دست زده و باعث آن شده که آبرو و اعتبارم را از دست بدهم .

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، جستجوی پلیس برای دستگیری مزاحم اینترنتی این زن آغاز شد تا این که دو روز پیش مردی در این زمینه دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس فتا بازجویی و مدعی شد با شاکی آشنایی ندارد و اشتباهی دستگیر شده است، اما پس از مواجهه حضوری با شاکی معلوم شد او شوهر این زن است.

متهم در اظهاراتش گفت: همسرم مدتی بود که عضو یک گروه زنانه تلگرامی شده و با دوستانش در ارتباط بود. یک روز در بررسی گوشی او متوجه شدم درباره عکس یک مرد در این گروه‌ها اظهارنظر کرده است. وقتی در این‌باره از همسرم پرسیدم، مدعی شد تصویر متعلق به برادر فوت شده دوستش است. حرف‌هایش را باور نکردم و با او دعوایم شد. گمان می‌کردم به من خیانت کرده است. بعد از آن تصمیم گرفتم از همسرم انتقام بگیرم. صفحه‌ای در فیسبوک به نامش راه‌اندازی کردم و با نوشتن مطالب غیراخلاقی وی را به دردسر انداختم.

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی با هشدار به مردم بویژه خانواده‌ها، از آنها خواست هنگام حضور در فضای مجازی دقت لازم را داشته باشند تا رفتار آنها به ایجاد سوءتفاهم در میان اعضای خانواده منجر نشود و آرامش خانوادگی‌شان برهم نخورد.

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، sama00
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
  افشاگری جنجالی از طلاق محسن افشانی و همسرش + جزئیات !
  چهره زن جوان چینی بعد از زایمان 40 سال پیر شد (عکس)
  انتقام عجیب یک دختر از دوست پسر خیانتکارش ( تصاویر )
  غرق شدن جوان ۲۵ ساله در بند گلستان مشهد!
  این زن جوان صاحب غول پیکرترین سگ دنیا است (عکس)
  بازگشت روح این پسر جوان به خانه اش (عکس)
  عاقبت تلخ برای این دختر جوان بخاطر لیزر زیبایی (عکس)
  زن جوان: با حالت سرفه به مردی که مرا ربوده بود گفتم کرونا دارم/ او هم از ترس مرا رها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان