امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان زندگی فوتبالی جناب خان

مصاحبه جذاب و خواندنی فوتبالی "ورزش سه" با مالک پاری سن ژرمن و صمیمی‌ترین رفیقش را از دست ندهید، مصاحبه‌ای اختصاصاً در مورد فوتبال!

داستان زندگی فوتبالی جناب خان 1

به گزارش"ورزش سه"، محمد بحرانی را می‌توان یکی از موفق‌ترین هنرمندان سال‌های اخیر دانست، او با کاراکتر جناب خان که از نظر بحرانی دارای شخصیتی جداست توانسته دل میلیون‌ها ایرانی را شاد کند. خندوانه با رامبد جوان و جناب خان آن‌قدر در ایران محبوب است که همه منتظرند تا قسمت جدیدش شروع شود و بازهم هر شب حداقل یک ساعت بخندند. گفت و گو با محمد بحرانی و صحبت‌های او از طرف جناب خان را از دست ندهید.

آقای بحرانی مصاحبه را از اینجا شروع کنیم، طرفدار چه تیمی هستید؟

من یا جناب خان؟

جناب خان که صنعت نفتی است، شما چطور؟

بله مطمئناً جناب خان طرفدار صنعت نفت است اما من طرفدار تیم‌های شهرم، شیراز هستم و امیدوارم روزی این تیم‌های شیرازی مثل برق و فجر دوباره لیگ برتری شوند تا شیرازی‌های عزیز بازهم تیمشان را در لیگ برتر ببینند. پیگیر بازی‌های فجر هستم و تنها متأسفانه می‌توانم آرزو کنم که بازهم این تیم‌ها در لیگ برتر باشند.

شما دوست فوتبالیست شیرازی هم دارید؟

اکنون که نه اما روزگاری با سیاوش اکبرپور چند باری گل کوچک بازی کرده‌ام. من یک دوست صمیمی جنوبی به نام بهنام ارشدی نژاد دارم که در آن روزها باعث آشنایی ما شد. او و سیاوش در تیم‌های پایه‌ی شیراز هم تیمی بودند و ما در کوچه با یکدیگر بازی می‌کردیم البته بعید می دانم سیاوش من را یادش بیاید.

صنعت نفت تیم محبوبی است و با جناب خان محبوب‌تر شده است، دلیل اینکه به لیگ برتر صعود نمی‌کند چیست؟

قطعاً جناب خان آرزو دارد صنعت نفت صعود کند اما دلیل عدم صعودش به نظرم هم فنی و هم مدیریتی است. آبادان ذاتاً شهر ثروتمندی است، حیف است که مردم آبادان در رفاه نباشند و تیمشان هم در لیگ برتر نباشد.

هم جناب خان جنوبی است و هم شما به نوعی جنوبی هستید، حس بچه‌های جنوب به فوتبال چیست؟

من در منطقه‌ای از شیراز بزرگ شدم که بچه‌های جنوبی که به دلیل جنگ آنجا مهاجرت می‌کردند زیاد بود، بهنام ارشدی نژاد هم از آنجا رفیقم شد. در کوچه ما جنوبی‌ها فوتبالی‌تر و با تکنیک تر از بقیه بودند. فکر می‌کنم حال و هوای برزیل در خون بچه‌های جنوب جریان دارد.

فوتبال اروپا چطور؟ شما چه تیمی، جناب خان کدام تیم؟

جناب خان که مالک پاری سن ژرمن و طرفدار این تیم است اما من از بچگی طرفدار آلمان و بایرن مونیخ بوده‌ام.

جناب خان در لیگ خنداننده ی برتر حاضر نبود، آیا دلیلش این بود که مثل بارسلونای گواردیولا اول می‌شد؟

جناب خان در این زمینه ادعایی ندارد و به نظر من حتی خودش را استندآپ کمدین نمی‌داند، هیچ وقت هم ادعای کمدین بودن نکرده، جناب خان یک لبوفروش حرفه‌ای و یک مدیرعامل باشگاه است، به نظر من اصلاً درست نبود که بخواهیم جناب خان را در این مسابقات شرکت بدهیم.

سرعت عمل جواب دادن جناب خان در خندوانه فوق‌العاده است، آیا این دیالوگ‌ها بین مهمانان و جناب خان از قبل پیش بینی شده بود؟

همگی بداهه هستند، اصولاً قسمت‌های جناب خان در خندوانه بر مبنای یک خط داستانی کلی که در ذهن شکل می‌گیرد و بقیه‌اش بداهه است، بر همین اساس بین جناب خان و رامبد دیالوگ‌هایی رد و بدل می‌شود که خط خاصی دارد اما از قبلش چیزی نمی‌نویسیم و فوق العاده بودن رامبد هم در پاس‌کاری دیالوگی به جناب خان خیلی کمک می‌کند. جناب خان و رامبد نوعی از تیکی تاکا را ارائه می‌کنند.

جناب خان در چه وضعیتی است؟

من اکنون دقیق نمی‌دانم جناب خان کجاست اما لبو فروشی‌اش را گسترش داده است و همچنان در پاری سن ژرمن تیم داری می‌کند.

ایده پاری سن ژرمن از کجا رسید؟

شما می‌توانید بپرسید چرا آبرامویچ در چلسی تیم داری می‌کند؟ قطعاً برای خودش منطق بیزینسی دارد. مطمئناً جناب خان صلاح دیده که این تیم را بخرد و برای او بیزینس خوبی بوده است، این را هم بگویم که صد درصد سهام تیم پاری سن ژرمن مال اوست.

بعد از برد چند روز گذشته پاری سن ژرمن برابر تولوز جناب خان به بازیکنان تیمش چه پاداشی داد؟

لبوی فلافلی!

جای خالی بین تیاگوسیلوا و داوید لوئیز چه شد؟

من آخرین بازی تیم را که دیدم همچنان جای خالی بینشان پر نشده و حفره باقی مانده است، شنیده‌ام که دنبال بواتنگ بازیکن بایرن مونیخ است.

چرا این دو بازیکن انتخاب شدند و جای خالی بین کاوانی و زلاتان سوژه نشد؟

بالاخره این نظر جناب خان بود و مشکل تیمش را در دفاع دیده است.

از نظر شما جناب خان اگر بازیکن می‌شد شبیه کدام بازیکن بود؟

مطمئناً کاپیتان و بازی ساز وسط زمین بود و به نظر من شبیه زیدان بود.

تیم منتخب جهان از نگاه جناب خان و محمد بحرانی کدام است؟

نویر- لام - بواتنگ - راموس - مارسلو - تونی کروس - داگلاس کاستا - آرین روبن - مسی - رونالدو - ابراهیمویچ.

بازیکن مورد علاقه جناب خان؟

زلاتان ابراهیمویچ.

وضعیت لبوفروشی دی ماریا به کجا رسید؟

بعد از شعبه منچستر، دی ماریا در پاریس هم مغازه لبو فروشی راه اندازی کرده بود اما موفقیت آمیز نبود، از دی ماریا فروشنده بیرون نمی‌آید.

موضوع انتقال سردار آزمون به پاری سن ژرمن چقدر جدی است؟

این را دقیق نمی‌دانم باید از خود جناب خان بپرسید. اما مطمئناً خواسته‌ی خود جناب خان است، او هرکس را بخواهد به تیمش می‌برد.

حتی مسی را؟

او بعد از گسترش لبو فروشی‌اش نه تنها مسی بلکه کل بارسلونا را می‌تواند بخرد.

جناب خان از رفتن به ورزشگاه آزادی با رامبد جوان برای دیدار والیبال به شما چیزی نگفت؟

جناب خان از رفتنش به ورزشگاه آزادی بسیار خوشحال شده بود و فکر می‌کنم هواداران هم با حضور جناب خان حال کرده بودند و خود جناب خان هم با هواداران کلی انرژی گرفته بود.

جناب خان با صنعت نفت الآن رابطه‌ای دارد؟

بله همچنان بحث لیدری را با رفقایش حسون و عدنان ادامه می‌دهد.

موضوع محرومیت پلاتینی و بلاتر برای جناب خان مشکلی به وجود نیاورد؟

جناب خان هم مدتی از طرف کمیته‌ی اخلاقی فیفا تحت پیگرد بود اما فکر نمی‌کنم وضعیت بدی برایش به وجود نیامده باشد چون جناب خان در بیزینس کاملاً سالم عمل می‌کند.

نظر جناب خان درباره ابراهیم تهامی را به تو گفته است؟

ابراهیم تهامی یکی از دوست داشتنی‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال  ایران است و فکر کنم جناب خان ابراهیم تهامی را در کنار علی کریمی یکی از بهترین دریبل زن‌های ایران می‌داند.

وضعیت بهنام و احلام به کجا رسید؟

وارد زندگی شخصی جناب خان نشوید وگرنه میاد براتونا!

سایت "ورزش سه" را هم دیده‌اید؟

"ورزش سه" یکی از سایت‌هایی است که من هر روز آن را چک می‌کنم و اخبار فوتبال را در آن دنبال می‌کنم، زمانی که کلیپ‌های فوتبالی جناب خان را در سایت می‌گذاشتید برای من جالب بود.

حرف آخر خطاب به هواداران جناب خان و خوانندگان "ورزش سه"؟

جناب خان خاک پای همه شماست و من محمدبحرانی خوشحالم و حس خوبی به من دست می‌دهد زمانی که در خیابان مردم ابراز رضایت می‌کنند و این رضایت را با هیچ چیزی نمی‌شود عوض کرد. آرزوی فوتبالی من این است که بازهم بچه‌های فوتبالیست ما بتوانند اروپا بازی کنند و جایشان در آنجا خالی است تا یک حال دسته جمعی با دیدن بازی‌شان بکنیم مثل زمان‌هایی که نتایج آرمینیا بیلفیلد، هرتا برلین، اف سی کلن، هامبورگ و بایرن مونیخ را به خاطر فوتبالیست‌های عزیزمان دنبال می‌کردیم و یا در بازی منچستر - بایرن مونیخ 1999 بال بال می‌زدیم تا علی دایی به زمین بیاید، امیدوارم این آرزو برآورده شود.

گفت و گو سهیل احیایی

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود
  سرخیو راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!
  رونمایی از عجیب ترین تتوی فوتبالی ایران! (عکس)
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
Exclamation کل کل داغ فوتبالی نسخه2(به همراه نظر سنجی)
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  حکم شدید کمیته اخلاق علیه گلزن معروف دربی؛ از فعالیت فوتبالی محرومی!
  داستان پرسپولیس و کارگزارش به کجا رسید؟
  توصیه جدید علی کریمی؛در زندگی مثل کله‌پاچه باشید/عکس
  داستان فتوشاپی که خشم خارجی‌های استقلال را برانگیخت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان