امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو: با زیدان بیشتر همدل هستیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونالدو: با زیدان بیشتر همدل هستیم 1

کریستیانو رونالدو-صفحه اختصاصی کریستیانو رونالدو پس از پیروزی 5 - 1 شب گذشته (یکشنبه) رئال‌مادرید برابر اسپورتینگ گیخون در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو که دو گل از گل های تیمش را زد، در گفت‌و‌گو با خبرنگاران به واقعیتی درباره ی تفاوت جو حاکم بر کهکشانی‌ها در دوران مربیگیری بنیتس و زیدان اعتراف کرد.

او گفت:

-

نپرسید چرا اما بازیکنان رئال با سرمربی جدید بیشتر یکدل اند. زیدان مرا یاد آنچلوتی می‌اندازد و من هیجان خاصی به آینده ی تیم با هدایت او دارم. زیدان تیم را در مسیر درست به جلو می‌راند. من واقعاً احساس می‌کنم که بازیکنان تیم با برخی مربیان راحت‌ترند و با برخی دیگر کمتر احساس راحتی می‌کنند. این موضوع نه فقط درباره رابطه میان بازیکنان و مربیان بلکه در مورد همه مردم صادق است. با این حال من زیر نظر بنیتس هم کار خودم را می‌کردم و همیشه به فکر منافع باشگاه بودم. برایم فرقی نمی‌کرد که روی نیمکت رئال چه کسی نشسته است. من هرگز نظر بدی نسبت به رافائل بنیتس نداشتم چون او هم همواره برای رئال تلاش می کرد. البته او نگاه متفاوتی به مسائل داشت.
-

رونالدو در پاسخ به این سؤال که کدام ویژگی زیدان او را شبیه آنچلوتی می‌کند، تأکید کرد:

-

شیوه تمرینات آنها شبیه هم است. زیدان آدم آرامی ست که وقت گذراندن با او کیف می دهد. رفتارش با بازیکنان خوب است و من هم راضی‌ام. ورود او به رئال برای من و دیگر بازیکنان اوقات خوبی را رقم زده است. ما در وضعیت خوبی هستیم و همگی داریم تلاش می‌کنیم.
-

آیا بازیکنان رئال باعث اخراج بنیتس شدند؟ رونالدو در پاسخ گفت:

-

هرگز. من باور دارم که هرگز چنین اتفاقی رخ نداده است. همانطور که قبلاً هم گفتم، مسئله همدلی بازیکنان با سرمربی‌شان است اما بازیکنان ما از آن دسته نیستند که برای اخراج مربی‌شان پشتش را خالی کنند. حداقل در مورد خودم می‌توانم بگویم که چنین کاری را انجام نمی‌دهم. جدا از همدلی بازیکنان با مربی، مسئله سختکوشی هم مطرح است. بازیکنان اکنون از کار کردن با زیدان به مراتب هیجان زده‌ترند.
-

رونالدو از پاسخ دادن به سوالی که درباره درباره دنی‌ آلوز، دفاع راست برزیلی جنجالی بارسلونا پرسیده شد طفره رفت و گفت:

-

ترجیح می‌دهم که علنی چیزی نگویم.
-

رونالدو درباره نقش بستن نام و شماره 10 لیونل مسی روی مجسمه او در مادیرای پرتغال هم تأکید کرد:

-

درک این موضوع ساده است. بعضی مردم شما را دوست دارند و بعضی دیگر از شما متنفرند. من و خواهرم دستور پاک کردن آن مجسمه را دادیم و همه چیز تمام شد.
-

در جریان بازی رئال و گیخون، رونالدو که از خطای ناچو کاسس، بازیکن حریف عصبانی شده بود به او لگد زد. او در این خصوص عنوان کرد:

-

واکنشم غریزی بود و برای آن باید کارت زرد می گرفتم. اگر عمداً می‌خواستم به او لگد بزنم، قطعاً از جایش بلند نمی‌شد! با این حال قبول دارم که نباید آن حرکت را انجام می‌دادم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان