امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اولین مصاحبه بانوی پرچمدار ایران در المپیک

زهرا نعمتی به عنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک ریو انتخاب شد و او نام خود را به عنوان اولین ورزشکاری مطرح کرد که هم سهمیه المپیک را کسب کرده است و هم پارالمپیک.

اولین مصاحبه بانوی پرچمدار ایران در المپیک 1

به گزارش "ورزش سه"، زهرا نعمتی، ورزشکار المپیکی و پارالمپیکی تیراندازی با کمان پس از انتخاب به عنوان پرچمدار ایران در مسابقات المپیک 2016 انتخاب شد. دبیر کمیته ملی المپیک بعد از این انتخاب در ادعایی جالب گفت:« اعضای هیأت اجرایی کمیته حتی بدون یک مخالف به پرچمداری زهرا نعمتی در المپیک رأی دادند.» این موضوع از اهمیت نام نعمتی و ارزشمند بودن کار او است و المپیک پیش رو رژه ای متفاوت برای کاروان ایران خواهد بود. 

نعمتی بعد از انتخابش به عنوان پرچمدار کاروان ایران المپیک ریو گفت:« خیلی خوشحالم. این اتفاق به دلیل حمایت و زحمات مسئولین کمیته ملی المپیک و کیومرث هاشمی بود. تمام موفقیت‌هایی که در این مدت بدست آوردم دست به دست هم داد تا این اتفاق رخ دهد و من به عنوان پرچمدار کاروان ایران انتخاب شوم.»

او می گوید:« این افتخار بزرگی برای جامعه زنان و جامعه تیراندازی با کمان ایران است. از این مسأله خوشحالم و افتخار هر ورزشکاری است که پرچمدار کشورش در المپیک باشد. برایم باعث غرور است چرا که سه پرچم را بالا می‌برم؛ پرچم ورزش بانوان، پرچم تیراندازی با کمان و پرچم پارالمپیک.»

نعمتی افتخاری دیگر را برای ورزش ایران به دست آورده است، او هم سهمیه حضور در المپیک را دارد و هم پارالمپیک. او بعد از این اتفاق می گوید:« برای حضور موفق در بازی های المپیک و پارالمپیک تمریناتم را انجام می دهم و امیدوارم در مسابقات کسب سهمیه المپیک که در ترکیه برگزار می شود بتوانیم سهمیه تیمی را نیز به دست آوریم. من با کسب سهمیه بازی های المپیک و پارالمپیک ثابت کردم که می توانم با تلاش به موفقیت های بزرگی دست یافت.»

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video مسابقات WWE | اولین مسابقه برای قهرمانی کمربند آمریکای شمالی
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  ورزشکاران، المپیک توکیو را شگفت‌انگیز کردند
  انتشار اولین عکس اریکسن پس از ترخیص از بیمارستان
  انجام شد؛ اولین بسته پیشنهادی لاپورتا به مسی
  طارمی و اولین کارت قرمز ایرانی چمپیونزلیگ
  طلاق بانوی پیر و رونالدو جاری خواهد شد
  حسین توکلی: وزنه برداری در المپیک سنت شکنی نکند
  میرهاشم حسینی: با این شرایط یک برنز هم در المپیک نمی‌گیریم
  چقدر می‌دهی مصاحبه کنم؟

پرش به انجمن: