امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

(07-04-2016، 15:32)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب تا اوایل 3 دیدم ._.

امتحان ریاضی دارم الان دیگ نمیتونم -_-
نگهبانو میگی ؟ ..
همه انگار امتحان ریاضی دارن .. منم دارم !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Dead Silence
آگهی
(07-04-2016، 15:35)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 15:32)Tɪɢʜᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب تا اوایل 3 دیدم ._.

نگهبانو میگی ؟ ..
همه انگار امتحان ریاضی دارن .. منم دارم !

آره ._.

از 4 فصل یکیشم کامل نخوندم |: -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Dead Silence
(07-04-2016، 15:27)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 13:16)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی قسمت  18 رو یادته ؟ :| 
چه صحنه ای !!!  پادشاهُ  دوها و جونگ ایل وو .. :| 
خخخخ آره !
رسیدی به 18 ؟ آورررین ^^

قسمت 20اَم الان !  
تا شنبه ت میکنم !  شایدم تا یکشنبه .. 
چون شنبه امتحان ریاضی دارم امروز و فردا باید کار کنم  دوشنبه هم هندسه، شنبه یکشنبه باید هندسه کار کنم  وااای  -___- نباید فاصله بیوفته ..-_-
امتحان میان ترم خر است ..  >___<

(07-04-2016، 15:32)Tɪɢʜᴛ نوشته است:من دیشب تا اوایل 3 دیدم ._.

تلاشت قابل تحسینه ._.  :| 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Tɪɢʜᴛ
نظرم عوض شد ! D: تا شب تمومش میکنم !  قسمت 22 اَم !!  Rolleyes
فردا نقد و بررسی شو میذارم . 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Tɪɢʜᴛ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(07-04-2016، 20:04)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرم عوض شد ! D: تا شب تمومش میکنم !  قسمت 22 اَم !!  Rolleyes
فردا نقد و بررسی شو میذارم . 

عه :-)
پس قسمت 21 رو دیدی !
به نظر من بعد از قسمت اول و اخر ، قسمت 21 قشنگترین قسمته سریاله .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Tɪɢʜᴛ
سلام .
اینجا جاش نیست ولی میگم به هر حال ! چون این بخشه خودمه پس مدیرشمو هرکاری بخوام میکنم ! خخخخخخ D:

____

برای هوادارای سریال خون و زوج اصلی سریال یعنی کو هی سان و آن جه هیون خبر خوب دارم ..
این دو نفر که چند ماهه باهم قرار میزارن ، اعلام کردن که 21 ماه اینده عروسیشونه ♡
کمپانی هاشونم خبرو تایید کردن شمام با یه سرچ تو گوگل خودتون از صحت خبر مطلع میشید .
من خیلی خوشحالم ^^
مثلا از خبر ازدواج لی مینهو اگه یه روز بشنوم اصلا خوشحال نمیشم نمیدونم چرا ! ( البته اگه طرف مین یانگ باشه چرا )
ولی خبر ازدواج جاندی و این پسره خیلی خوشالم کرد ^^
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Dead Silence
آگهی
خب ،  نگهبانم تموم شد و اونطور که انتظار داشتم پایان خوشی داشت . این فیلم نامبر وان بود  واقعا .. 
از حسن هاش شروع میکنم .  اول اینکه موزیک هاش فوق العاده بودن  
.  موزیک تیتراژ پایانی  (A new hope)  و اونی که مخصوص سادام بود .. I am Sadam  .. !  حدودا 23تا آهنگ بود ..  همرو دانلود کردم D: 
انتخاب بازیگران دوره بزرگسالی واقعا عالی بود .  شاهزاده و دوها  و پادشاه ..  فوق العاده شبیه کودکی شون بودن ! 
دیگه اینکه ،  عاشق شدن دوها و جونگ ایل وو  خیلی خوب روش کار شده بود ..  مرور زمان رو خیلی خوب درست کرده بودن  طوری که بیننده اونو حس میکرد .  قسمتای تخیلی ش هم که عالی .  خدای اژدها ،  روح های شیاطین  و ..  
بریم سراغ نقد منفی ! 
من فقط یه نقد دارم اونم اینه که ملکه مادر بعد 12 سال همینطور مونده بودن ..  بدون یه چروک  رو صورتش :| فقط یکم موهاش رو سفید کرده بودن! 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 20

لحظه ی مرگ سادام 

صحنه های جذاب فیلم  :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/dsdz5chtsevkp0p5upg7.png

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/j5mck05u55w7gbxycbiu.png

http://8pic.ir/images/sor3qk680suxpczqts73.png

سوال  :
مادر رین چجوری اون دختر کوچیکـه بود ؟!... 
اون قسمتی که یون ها  (خاهر دوها )  دنبال هویت اصلیش بود ،  سانگ هون اونو تو رستوران دید و یه لحظه تصور کرد که اون یون هاست  ولی فقط از روی چهره ش !  ولی بعدا سادام گفت روح یون ها رو در بدن شخص دیگه قرار داده که همین دختره س !  اینجا من گیج شدم !  

نـویسنــده  : ✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘(تینا) 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Tɪɢʜᴛ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
نقد خیلی خوبی بود !
همه اهنگاشو داری ؟ پس اون اهنگه که موقعی که رین رفته بود تو جهنم که روح اژدها رو بکشه قسمت اخر هم داری ؟ همون اهنگه قسمت اول که به شاه شمشیرو دادن .. من اونو خیلی میخوام (:
راجع به خواهر یون ها من فک میکنم وقتی سادام کشتش روحشو نفرستاد به بهشت یا اینکه سرگردانش کنه روحشو واسه خودش نگه داشت و تو بدن این دختره کرد که این دختره احتمالا مرده بوده ( روح نداشته یا اگه داشته ضعیف بوده چون روحاشون کاملا قاطی شدن ) چون سادام بهش گفت تو قبلا مردی !
ولی سادام حیف شد مرد =( D:
قدرتاش خیلی زیاد و قوی بودن ..
من از ملکه مادر بدم میومد از اولش :|
مامان رین موقع مرگش بزرگسال بوده و اینکه چه جوری روحش به شکل بچگیاش در اومده رو منم نمیدونم !
ولی درکل سریال خیلی خوبی بود . اهنگاش عالی بودن موضوعشم متفاوت بود .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Dead Silence
نقل قول: ؟ پس اون اهنگه که موقعی که رین رفته بود تو جهنم که روح اژدها رو بکشه قسمت اخر هم داری ؟ همون اهنگه قسمت اول که به شاه شمشیرو دادن .. من اونو خیلی میخوام (:
وای اونجاش فوق العاده بود !  رین میره جهنم که اژدها رو بکشه ..  وای اونجاش خیلی خوب بود !  الان یادم نمیاد کدوم آهنگ بود ولی همرو دارم چون به صورت یکجا دانلود کردم یه ساعت و خورده ای طول کشید !  اگه اسمشو میدونی بگو بهم تو اینستا میکسشو بذارم  ^_^\
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
(08-04-2016، 17:10)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ؟ پس اون اهنگه که موقعی که رین رفته بود تو جهنم که روح اژدها رو بکشه قسمت اخر هم داری ؟ همون اهنگه قسمت اول که به شاه شمشیرو دادن .. من اونو خیلی میخوام (:
وای اونجاش فوق العاده بود !  رین میره جهنم که اژدها رو بکشه ..  وای اونجاش خیلی خوب بود !  الان یادم نمیاد کدوم آهنگ بود ولی همرو دارم چون به صورت یکجا دانلود کردم یه ساعت و خورده ای طول کشید !  اگه اسمشو میدونی بگو بهم تو اینستا میکسشو بذارم  ^_^\
اسمشو که نمیدانم :|
میشه تو کانال تلگرامت بزاریش ؟

سکانس های جهنم خیلی خوب بود !
اولش که موسوک رین رو با شمشیر زد یعنی من قیافم عین کسی که انگار داره مرگ شیر توسط مورچه رو میبینه شد ؛ لعنت به موسوک تا چند دقیقه قلبم ایستاده بود :|
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Tɪɢʜᴛ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان