امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

(01-04-2016، 8:32)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مربای پرتغال رو استارت زدم ؛  اولش خیلی جالب و پر محتوا بود به خصوص اینکه تخیلی هم بود ( از اونجایی که من به فیلمای تخیلی خیلی علاقه دارم اینو گفتم ) از قسمت 5 به بعد فیلم بک زد رفت به قرن 17 :| 
همون بازیگرای حاضر امروزی که از قسمت یک تا پنج بازی کردن همونا رفتن ب قرن هفدهم ..  حالا نمیدونم جدشونه یا چی .. تاریخی دوست دارم مثه همین نگهبان شب ولی اگه ادمو جذب کنه ،  مثه ایمان یا افسانه خورشید و ماه !!  این اصن معلوم نیست چی ب چیه  هر قسمتی که مربوط به اون زمان بود رو رد کردم ..  اگه تا قسمت آخر همین باشه ترجیه میدم نبینم !!  :| 
یه نکته ای هست که فک کنم باید بگم ..
ببین اکثر سریالای کره ای اولش خیلی نامفهوم پیش میرن یعنی ممکنه هیچی نفهمی از داستان !
مثلا همین نگهبان شب از قسمت سوم چهارم یهو همه چی عوض شد و من خودم به شخصه فقط دهنم وا مونده بود چون هیچی نمیفهمیدم و ناراحت بودم چون فک میکردم فقط خودمم هیچی نمیفهمم . فک کردم خنگم :|
ولی با گذر قسمتها متوجه شدم اونقدرام خنگ نیستم ، چون راز های داستان به تدریج مشخص میشن . فقط باید حوصله داشته باشی ، صبر کنی و به قسمتای بهتر امیدوار باشی .
فقطم راجع به نگهبان شب نیس ، خیلی سریالا اینطورن حتی مامان عصبانی هم بنظرم اینطور بود .
یا مثلا تو از ستاره ها اومدی محور اصلی داستان بوجود اومدن رابطه ی عاشقانه بین دو کاراکتر اول داستان بود ولی باید بر پایه ی یه چیزی این رابطه بوجود می اومد ، و این پایه دقیقا همون قسمت راز آلودی داستانه که به مرور واضح میشه ..
یعنی اگه سریالی این نامفهومی رو نداشته باشه غیر طبیعیه ! ما داریم یه سریال میبینیم ، سریال باید جدا از اتفاق های هر اپیزود یه داستان ثابت داشته باشه ! خب اگه این داستان همون اول کاری برای بیننده واضح بشه که دیگه سریال ارزش ادامه دادن نداره !!
باید برات یه چیزایی نامعلوم باشن که مشتاق بشی ادامه بدی .. و مهارت یه نویسنده و کارگردان تو همینه که بتونه جوری رمز و رازهای داستان رو تو چند قسمت سریالش در بیاره که کنجکاو بشی و علاقه به فهمیدنش پیدا کنی ؛ حالا این مسئله ممکنه حتی خیلی کوچیک باشه که ادم فک کنه تقصیر خودشه نفهمیده ولی اخر داستان میفهمه نه ، حتی موضوعی به این ریزی هم یه ماجرا داشته ..
به نظرم مربای پرتغال رو ادامه بده . اگه متوجه داستان نشدی قطعا هنوز وقتش نرسیده که بفهمی . پس زود نا امید مشو فرزندم ^^ ♡
ولی در رابطه با انتخابت .. مگه من نگفتم نگهبانو شروع کن ؟ -.-
حالا این شروع کردی .. ولی نگهبان رو زوتر ببین ! چون متفاوته و با دیدن درام های تخیلی دیگه ممکنه جذابیت و تازگی این سریال از دست بره برات .. البته خون اشامی نیست و طبعا این 2 سریال ربطی بهم ندارن .. ولی خب اینجور که میگی سفر در زمان داره ، شبیه تو از ستاره ها اومدی میشه . این کاملا معلومه که تو از ستاره ها اومدی خیلی سرتره نسبت به مربا ( با یه سرچ ساده میفهمی خودت )
پس برای همینه میگم بین سریالایی که موضوعشون شباهت داره به هم ، اونی روزودتر ببین که بهتره و معروف تره . تا تازگیش از بین نره . من مربا رو ندیدم برای همین نمیتونم قاطعانه راجع بهش حرف بزنم ولی مطمئنم که به پای تو از ستاره ها اومدی نمیرسه . ( در مورد تخیلی بودنش نه خون اشامی بودن )
به هرحال موفق باشی !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Tɪɢʜᴛ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Apathetic - 01-04-2016، 13:02

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان