امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

من بالاخره امروز بعد از چندین ماه شکارچی شهرم رو از دوستم پس گرفتم ! :V
هوس کردم ببینمش باز *_*
ممنون از تینا و ماهان ! ♡ دیگه یا با f4 شروع میکنم یا وارثان ..
راستی تینا نگهبان به کجا رسید ؟ چن قسمت دیدی ؟
و تو ماهان ! چی داری میبینی فعلا ؟
ارباب خورشید بنظر جالب میاد ! @the CREZY GIRL
من جدیدا مشتاق شدم مدرسه ی موریم هم ببینم .. نمیدونم چرا ._. از تیپ لی هیون وو توش خیلی خوشم اومده !
ولی انقد عقبم و سریال دارم که فعلا باید بیخیال جدیدا بشم .. من هنوز حتی پسران فراتر از گل و وارثان رو که هر ننه قمری دیده ندیدم :|
البته خب حقم دارم من هنوز 1 سال هم نیست که کی درامر شدم ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Interstellar ، Dead Silence
آگهی
(01-04-2016، 17:35)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان حله ..  چون ندیدم اون تیکه هاشو یکم گنگ بود برام حرفت. 
مرسی! ._. 
شادی راضیم ازت D: نگهبان شب عالیه ! ✌
اون قدر غرغش شدم یکدفعه ای دیدم 1ساعت گذشت !  دلم برا جادوگره سوخت فقط  که مهر داغ زدن پشتش !!  اونجاشو اشکم در اومد.. ولی ببین ! عالیه ..  مرسی از پیشنهادت !!! اگه تو از قسمت 5 جذبش شدی من از 1جذبش شدمم !! 

سارا دان کن  نگهبان شبو ..  خیلی خوبه ! 24قسمته  تو پنج روز فک کنم بتونیم تموم کنیم تهش یه هفته ! ._.

من تاریخی دوس ندارم از بس تو تی وی چرت و پرت گذاشتن |:

(01-04-2016، 22:04)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه اسماشون شبیه همه ! ^^
به زیبایی تو ، تو زیبایی ، او زیبا بود و ...
این کره ای ها کمبود اسم ندارن احیانا تو انتخاب اسم سریال ؟ D:
بچه ها من دوباره بی فیلم شدم .-.
بعد از نگهبان شب بابام دوباره فیلمامو گرفت گفت تا تابستون باهاشون خدافظی کن : (
گریههههههه ...
ولی یه خاهشی دارم ..
من لیست فیلمایی که دارمو مینویسم شما بگید کدوم رو اول و کدومارو بعدش ببینم ؟ چون خودم اصلا نمیتونم انتخاب کنم !!
پزشک غریبه - هیلر - وارثان - پسران فراتر از گل - خون - مدرسه 2015 - اوه ونوس من
؟!؟

اوه ونوس من ^___^

عشق من توشه ^__^
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Dead Silence
عشقت کیه اونوقت ؟
خلاصه داستان اوه ونوس من رو خوندم یکم چرت بود ._.
امیدوارم خوب باشه .. در هر حال !
+ نگهبان شب با بقیه ی تاریخیایی که دیدی فرق داره چون تخیلی هم هس ! دوما تاریخیایی که تی وی پخش کرده یه تریلی سانسور روشونه وگرنه اونام قشنگ هستن !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Interstellar ، Dead Silence
هنری لو ^_^

نقش اول نیست اما بخاطر اون کلی فیلم بامزه شده :V

بعده امتحانا میبینم ._.
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Interstellar ، Dead Silence
من فعلا کره ای نمیبینم.. (((:
ولی شاید نگهبان شب رو بگیرم ببینم..
اینطوری که تو گفتی خیلی خوبه انگار.
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Dead Silence ، Apathetic
(02-04-2016، 14:52)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوس کردم ببینمش باز *_*
ارباب خورشید بنظر جالب میاد ! @the CREZY GIRLریحانه._.
من جدیدا مشتاق شدم مدرسه ی موریم هم ببینم .. نمیدونم چرا ._. از تیپ لی هیون وو توش خیلی خوشم اومده !
ولی انقد عقبم و سریال دارم که فعلا باید بیخیال جدیدا بشم .. من هنوز حتی پسران فراتر از گل و وارثان رو که هر ننه قمری دیده ندیدم :|

وااای امروز فهمیدم ریپلای به غیر از1988 و 1997 ،1994 هم داره....
فقط نمیدونم چرا اولینش1994عه بعدش1997 جدیدشم1988
دارن هی میرن عقب تر #.# چه جَلَب(((:::::
پاسخ
آگهی
(02-04-2016، 14:52)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت 5 اَم  ^_^ دیشب داشتم از بیخوابی میمردم وگرنه چهارو دیروز میدیدم که امروز 5 و 6 رو ببینم !  فوق العاده س ..  جونگ ایل وو عالی بازی کرده ♥ ♡ ♥ بیچاره تو همه این سریالای تاریخی  امپراطور نمیشه ..  همیشه نامبر توعه !  :|  ولی در کل  perfect !!♡ 
نقل قول:
من تاریخی دوس ندارم از بس تو تی وی چرت و پرت گذاشتن |:
این تاریخی فرق میکنه ..  خیلی خیلی جالبه !  وگرنه مربای پرتغالم تاریخی داشت که من ندیدم !  واقن حوصله سر بر بود .  
تی ویو بی‌خیال بابا :| انقد سانسور میکنن که موضوعشو عوض میکنن اصن ! :\ تازه دیالوگشم تغیر میدن ..  خب چرا انقد به خودتون سخت میگیرید  خودتون فیلم بسازید که انقد به زحمت نیوفتید ..  با این فیلمای عیدشونم ترکونده بودن !
(02-04-2016، 15:48)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم میدونی از کِی کره ای ندیده بودم ؟  یه سال میشد حداقل..  
الان برا خودم لیست دارم ! 
حتما دانلود کن ..  همون قسمت اولو ببینی جذبش میشی البته اگه تخیلی دوس داشته باشی . 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Tɪɢʜᴛ ، Apathetic
(02-04-2016، 18:01)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت 5 اَم  ^_^ دیشب داشتم از بیخوابی میمردم وگرنه چهارو دیروز میدیدم که امروز 5 و 6 رو ببینم !  فوق العاده س ..  جونگ ایل وو عالی بازی کرده ♥ ♡ ♥ بیچاره تو همه این سریالای تاریخی  امپراطور نمیشه ..  همیشه نامبر توعه !  :|  ولی در کل  perfect !!♡ 
آفرین ! D:
تازه بنظرم الان تو قسمتایی هستی که سریال بیشتر از هروقتی آروم میشه .. خب آدم هیجانی ای مثل من دلش میخواد همه ی قسمتای فیلم مثل قسمت اول پر هیجان باشه ! ولی خب نمیشه اینجوری ادم هم زده میشه .. جذابیتش هم از بین میره ..
الان به مقطعی از فیلم رسیدی که تازه داستان داره شکل میگیره و پیش میره ! وقتی به قدر کافی پیش بره دوباره هیجانی میشه و اینبار تا قسمت اخر هیجانشو خفظ میکنه .. قسمتای قشنگی تو راهن ^^
و درمورد جونگ ایل ووی دوس داشتنی هم بگم نگرانش نباش .
اولا اخرش بالاخره شاه میشه .
دوما حیفه رین (ایل وو) که بخواد فقط شاه مملکتش شه ! رین این همه قدرت و توانایی و استعداد داره اونوقت بشینه سلطنت یه مشت وزیر ترسو که حتی نمیدونن روح چه شکلیه رو بکنه ؟ :|
رین واسه کارای بزرگتری ساخته شده .. ^^ ♡

(02-04-2016، 16:29)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوس کردم ببینمش باز *_*
ارباب خورشید بنظر جالب میاد ! @the CREZY GIRLریحانه._.

وااای امروز فهمیدم ریپلای به غیر از1988 و 1997 ،1994 هم داره....
فقط نمیدونم چرا اولینش1994عه بعدش1997 جدیدشم1988
دارن هی میرن عقب تر #.# چه جَلَب(((:::::
عه ! چه جالب (:
اینا فیلمن دیگه ؟ بعد موضوعشون چیه ؟
ولی چرا فیلمای این همه سال پیشو میبینی .. زیاد قدیمی ان !
(02-04-2016، 15:48)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مقایسه با بقیه ی سریالای کره ای در ژانر تاریخی و تخیلی بهتره .
از اونجایی که سلیقت به فیلمایی مث هری پاتر و هابیت و ارباب حلقه ها میخوره احتمالا ازش خوشت میاد .. از تخیلی هاش البته !
عاشقانه ی نگهبان شبو من خیلی دوس نداشتم . ولی تخیلیش عالی بود !

The crezy girl
ببخشید اشتباه شد ..
فک کردم مثلا ریپلای 1994 محصول 1994عه !
الان سرچ کردم دیدم نه .. ربطی نداره .
سریال هم هست نه فیلم :|
پاک همه چیو برعکس گفتم .-.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Dead Silence
عه ! چه جالب (:
اینا فیلمن دیگه ؟ بعد موضوعشون چیه ؟
ولی چرا فیلمای این همه سال پیشو میبینی .. زیاد قدیمی ان !
.
.
.
.
.
اینا تاریخ تولید فیلماش نیستن موضوع فیلم درمورد اون سالاس(((::::::
وگرنه اینا همشون مال2014 تا2016 هستن....

موضوع ریپلای1988 رو که من دیدم درباره ی زندگی در اون زمان بوده ...من تا 6 قسمت اول فک میکردم فقط زندگی روزانه ی چندتا خانواده رو نشون میده ولی بعدش داستان یکم قشنگ تر شد....
داستان یه محلس که 5 تا خانوادرو نشون میده بچه های این خانواده ها هم سنن و موضوعات جالبی دارن... هرازچندگاهی هم همین حال رو نشون میده ینی 2016 ...
البته من بشخصه فقط تیکه های این بچه جوونا رو میدیدم و تا موضوع میرسید به مامانو باباهاشون و جاهایی که داستان اصن هیجان نداشت میزدم جلو....
(((::::::
خلاصه فیلم خیلی خنده دارو باحالی بود.... بیشتر سبک طنز داشت...
نقش اصلیشم عضو گروه girls day عه اونیکیم مجریه بقیشونم زیاد معروف نیستن ولی ته بازیگرین.... همشون عالین همشون((((::::::: ولی خدایی قیافه هاشون خعیلی ضایعس
D::::::
پاسخ
آها .
فهمیدم ، مرسی !
___
کیا اینجا فیلم من و بچه از سوکی رو دیدن ؟!
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان