امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

(25-05-2016، 11:59)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسلو مگه ادامه ندادی ؟  :306:
اخه منظور من تعریف ثانیه به ثانیه ایه ! ما تو مدرسمون اینجوری تعریف میکنیم  :Laie_23: کل زنگو میشینیم برای تعریف یه قسمت =))
ولی خیلی جالبه ..
لی جونگ سوک یه جورایی عموی شین هه به حساب میاد .. هع !
همو دوس دارن ؟ دوستم میگفت پسره از دختره بدش میاد .. شایدم دختره از پسره .. یادم رفته کدومو گفت !!
نه ندیدم همون 6 فعلن ..
خب من دوسته اینطوری ندارم که ب حرفام گوش بده :| واسه همین نحوه تعریف کردن فیلمو بلد نیستم /:
آره عموش به حساب میاد .. گفتم که ، بابابزرگه اینو پیدا میکنه به عنوان پسر از دست رفتش اینو بزرگ میکنه . به شین هه هم میگه این عموته .
پسره بدش میاد :| بعضی جاهام دختره حرصی میشه ازش . یه جاش شین هه مسواک جونگ سوکو برداشت زد کف توالت بعد گذاشت تو ظرف مسواکا .. جونگ سوکم اومد مسواک بزنه شین هه عذاب وجدان گرفت مسواکشو گرفت و انداخت سطل آشغال 25r30 ولی کلا پسره بدش میاد چون مادرش خبرنگار بوده و خانواده ی اینارو با خبرای دروغین  از هم پاشونده ..
ولی کم کم خوشش میاد .
نقل قول: نظرت درباره اینکه خودت ببینی چیه گُلم؟!  :|
شرایطشو نداره اگه داشت ک از ما نمیخاست براش تعریف کنیم عزیزم D:
______

ولی شادی برو خدارو شکر کن ک موقع امتحانا سریال نمیبینی :| من موقعی که درس میخوندم همش قیافه ی یون شی میومد جلو چشمم -_- تو کف قسمت 7 ام !!

نقل قول: دختره و پسره درحال قرار گذاشتنن ک پسره مجبور ب جنگ با ی منطقه میشه.. اونجا زندانی و ناپدید میشه و همه فک میکنن ک مردهo_o
کانگ برا سالگرد پسره میره همون منطقه هه و پسررو درحال فرار از زندان میبینه._.
واو من اینارو ندیدممممممم ! قسمته چندددددددد ؟؟؟ چقد جذااااااب داره میشه O_o
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Dead Silence - 25-05-2016، 12:46

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان