امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

(08-08-2016، 17:52)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2016، 17:18)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2016، 16:01)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2016، 20:02)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وگرنه خیلی چرت بود |:
راز های قدیم O_o؟!
مرگ مادر و پدره مثلا؟!

واقعا چرت بود ؟ داستانش چی بود اصلا ؟

آره راز های قدیم .. نه درمورد مرگ اونا ! مرگ اونا که چیز خاصی نداره هرچی بود معلوم شده دیگه ؛ اون یارو سیاه پوشه کشتشون .
رازها راجع به خوده چول هستن .. و بابائه !
فکر کنم تا الان 5و6 رو دیدی دیگه .. ولی هرکی ندیده پس ادامه ی حرفامو نخونه که اسپویل نشه !
یه مسئله یی راجع به اون قاتله ذهن منو مشغول کرده و دارم فکر میکنم بهش . اگه دقت کرده باشی چهره نداره . وقتی توی قسمت 6 روی پل ایستاد (احتمالا بخاطر چول اومده بوده) نشون داد که یه چی توی مایه های ربوت و ادم اهنیه :|
من چه قدر سر اون صحنه که پرید روی اون بدبختا ترسیدم ! D:
خب این موجود انسان واقعی نیست . بابائه هم خودش به چول گفت که قاتل خونواده ش وجود نداره چون یه کارکتر داستانیه ولی بنظر میاد مار توی لستینش پرورش داده و حالا به غیر از چول ، اون قاتله هم از دنیای دبلیو اومده به دنیای واقعی .
و حدس من حالا : اون وسیله ای که چول از طریق اون وارد دنیای واقعی شد رو یادته ؟ هی خاموش روشن میشد ؛ اون دقیقا کپیه چهره ی قاتله ست . نمیدونم این میتونه چه معنی داشته باشه ولی تا قبل از اومدن چول به دنیای یون جو ، چهره ی این قاتله یکدست سیاه بود :| ولی حالا همش خاموش روشن میشه !
میدونم شاید چرت بنظر بیاد ولی اگه بخوایم کاراگاهی به قضیه نگاه کنیم مشکوک میزنه D:
من خیلی ازش میترسم ._. یه جوریه =|
+ یون جو هم دیگه داره عجیب میشه ها .. یهو توی دستشویی میفته توی رود هان :|
+ دومین OST باکلام دبلیو هم اومد ._. چه قدر اهنگای بی کلام دبلیو قشنگ و چه قدر این دوتا باکلامی که فعلا اومدن معمولین ! از سریالی مث دبلیو انتظار اهنگای فوق العاده میره .. 

عنوان: پاندا و جوجه تیغی / Panda and Hedgehog
عنوان کره ای: 판다양과 고슴도치
ژانر: کمدی / عاشقانه
کارگردان: Lee Min-Cheol
نویسنده: Han Joon-Young
تعداد قسمت 16

خلاصه داستان: گو سئونگ جی یه سرآشپزه که از کودکی یتیم بوده و مثل جوجه تیغی رفتار میکنه.(خشن و قانونمند) . اون به تازگی توی کافه ی پاندا استخدام میشه و بعد از اینکه پان دا یانگ صاحب کافه پاندا رو که خانم بی قید و بندیه می بینه عاشقش میشه…
شادی|:
من ندیده بودم ولی همه توضیحارو خوندم |:
الان باید بگم طرز فکرت واقعا خوبه!
من به چهره ی قاتلع بی توجه بودم! چون با خودم گفتم موضوع اصلی داستان چوله و اتفاقای دیگه نه خیلی فرعی ولی زمینه ندارن و داستان رو اونا فوکوس نمیکنه !
خب جدا باید بگم ک الان دیدم نسبت ب سریال خیلی عوض شد D:
به غیر از مشکوک قضیه ماجراجوییه(:
O_o
+از دسشویی تو رود هان؟! O_O
خب شاید دست خودش نیست رفت و آمدش بیچاره |:
+از نظر من اهنگای سریال اکثران در اولین نگاه معمولی میان! ولی وقتی رو صحنه های قشنگ سریال گذاشته میشن بنظر خیلی قشنگ میان._.*
مثل اهنگ کیلمی هیلمی!
من اولاش فک میکردم صدای خوانندش (زن) چقـــــــــــــــــــدر چرت و مسخرس!  ولی الان اهنگش جزو اهنگاییه ک زیاد گوش میدم (:

خلاصه ش چه چرت بود Lol
ندیدی ؟ الان من خودمو میکشم ._.
همین الان برو ببین ! همین ا ل ا ن !!!! =)
اره یون جو توی قسمت شیش میره دسشویی یهو میفته توی رود هان .. داستان داره که چرا و قضیه چیه چون ندیدی پس اصلا نمیتونم بگم چون اگه بگم کل مزه و هیجانش میره ..
فقط برو ببین البته دستمال کاغذیم کنار خودت بزار چون کلی زار زدن داره  crying 
برو بیین هروقت دیدی بیا به بحث حساس اون قاتله ادامه بدیم ! D:

الان منو میزنی اگ بگم سریال دست من نیسD:
تا فردا ساعت 6 #________# !
ینی قشنــــــگ دارم تلف میشم بدون سریال!
ولی خب تقصیر من نیس |: تقصیر دوستمه هی امروز فردا میکنه!
بعد منم هر دفه بش میگم با اینکارت داری با جون صدها نفر بازی میکنیاااا شوخی ک نیس خواهرم>____<

+چن روز مونده ب پخش اسکارلت هارت یا مون لاورز ._.
من دارم محو میشم کم کم! نقش بکی گویا خیلی گوگولیه...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s1.picofile.com/file/8263003692/IMG_20160808_193235.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، || Mιѕѕ α.η.т || ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - …Reyhaneh… - 08-08-2016، 18:03

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان